Nej obrázky


Obrázek chlapce k vytisknutí

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Mořská víla - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek štěněte

Golfista - obrázek, omalovánka k tisku

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Žampiony k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění s názvem žampiony ke kreslení pro slečny. Žampiony jsou oblíbené houby. Jako jedny z mála se žampiony dají jednoduše pěstovat i v domácích podmínkách. V obchodech můžete čerstvé žampiony nalézt po celý rok. Na Žampiony ale můžete narazit i v přírodě, většinou na louce v trávě. Omalovánka žampiony je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Žampiony - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Žampiony - A5            Omalovánka - Žampiony - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Žampiony patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: omalovánka, pro děti, k vytisknutí, zdarma, online, Jídlo, k tisku, domalovánky, dětské obrázky, ke stáhnutí, k vybarvení, k vytištění, omalovánky, obrázky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Žampiony k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí se žampiony je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Opera, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdý papír. K vybarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - umělecké tužky, grafitové tužky, uhly, akrylové barvy a voskovky. Výtvarných potřeb je pro učitelky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku žampiony lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka se žampiony má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří peněženku, počítač a peníze. Omalovánky nejsou pro učitelky jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (například umělecké tužky, grafitové tužky nebo též uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba rostliny, zaměstnání, zvířátka a pochopitelně i žampiony :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají dopravní prostředky, písmenka nebo také jídla. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro prcky? Jsou to motivy Roblox, Princezna Leonora, Power Strangers, Lego a Gormiti. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejhledanější omalovánky pro malé caparty které tady máme ke stažení jsou: houby, princezna, miminko, auto a nebo draci. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou žampiony.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů