Top pět


Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s nemocným pejskem

Omalovánka s vánočním stromem

Omalovánka Žampiony k vytisknutí

Omalovánka pro tisk s názvem žampiony k obarvení pro naše milé prcky. Žampiony jsou oblíbené houby. Jako jedny z mála se žampiony dají jednoduše pěstovat i v domácích podmínkách. V obchodech můžete čerstvé žampiony nalézt po celý rok. Na Žampiony ale můžete narazit i v přírodě, většinou na louce v trávě. Omalovánka žampiony je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Žampiony - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Žampiony - A5            Omalovánka - Žampiony - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Žampiony patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázek, k vytištění, k tisku, Žampiony, ke stažení, k vybarvení, Jídlo, pro děti, zdarma, online, obrázky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Žampiony k vytištění pro děti

Omalovánka se žampiony je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stáhnutí v novém okně browseru (Safari, Mozilla apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s větší gramáží. K vybarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - umělecké tužky, olejové pastely, pastelky, fixy nebo také voskové tužky. Malovacích potřeb je pro předškoláky k dispozici pestrá škála. Omalovánku žampiony lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí se žampiony má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří elektřinu, dětské oči a oči dětí. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (např. umělecké tužky, olejové pastely a pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání, druhy ptáků, rostliny a pochopitelně i žampiony :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají čísla, jednotlivé druhy ptáků nebo zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Simpsonovi, Monster high, Bořek stavitel, Avatar a Šmoulové. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé i větší děti které zde máme k uložení jsou: dinosauři, mašinka, auto, vláček nebo též Popeláři. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou žampiony.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů