Nejstahovanější


Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mojžíš s holí - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka Žampiony k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti označená žampiony k obarvování pro chlapce. Žampiony jsou oblíbené houby. Jako jedny z mála se žampiony dají jednoduše pěstovat i v domácích podmínkách. V obchodech můžete čerstvé žampiony nalézt po celý rok. Na Žampiony ale můžete narazit i v přírodě, většinou na louce v trávě. Omalovánka žampiony je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Žampiony - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Žampiony - A5            Omalovánka - Žampiony - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Žampiony patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: obrázek, ke stáhnutí, omalovánky, omalovánka, k tisku, Jídlo, k vybarvení, zdarma, pro děti, obrázky, online, k vytištění, Žampiony, k vytisknutí

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Žampiony k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší se žampiony je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Mozilla, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdší a silnější papír. K vybarvení poté může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako pastelky, grafitové tužky, tempery, fixy a uhly. Kreslících potřeb je dnes pro nejmenší děcka k dispozici ohromující množství. Obrázek žampiony lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění se žampiony má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří dětské oči, elektřinu a počítač. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (třeba pastelky, grafitové tužky nebo tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba hudební nástroje, písmena, květiny a pochopitelně i žampiony :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířata, písmenka anebo druhy ptáků. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro dospělé? Jsou to motivy Kung Fu Panda, Pinocchio, Paw patrol, Batman a Tlapková patrola. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro slečny které tu máme ke stáhnutí jsou: netopýr, plachetnice, astronaut, kočka nebo také princezna a princ. Užijte si omalovánku žampionů, budeme rádi, jestli se vám bude líbit.


Najít na webu


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů