Nejvyhledávanější


Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Obrázek jukeboxu

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Žampiony k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší nazvaná žampiony ke kreslení pro holky i kluky. Žampiony jsou oblíbené houby. Jako jedny z mála se žampiony dají jednoduše pěstovat i v domácích podmínkách. V obchodech můžete čerstvé žampiony nalézt po celý rok. Na Žampiony ale můžete narazit i v přírodě, většinou na louce v trávě. Omalovánka žampiony je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Žampiony - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Žampiony - A5            Omalovánka - Žampiony - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Žampiony patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: k vytisknutí, zdarma, Jídlo, obrázky, k vybarvení, k tisku, ke stažení, online, k vytištění, Žampiony, pro děti, obrázek

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Žampiony k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění se žampiony je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Chrome, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitnější papír. K omalování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelové tužky, fixky, propisovací tužky, fixy a pastelky. Dostupných kreslících potřeb je pro dívky i chlapce k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku žampiony lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí se žampiony má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří čas, dětské oči anebo peníze. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (kupř. pastelové tužky, fixky a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy ptáků, druhy automobilů, různá zvířátka a pochopitelně i žampiony :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají kytky, sporty či druhy jídel. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Ledové království, Equestria Girls, Blesk McQueen, Lego anebo Mašinka Tomáš. Ty zde však nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro chlapce i dívky které na našich stránkách máme k uložení jsou: sněhulák, drak, draci, pes případně čert. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou žampionů.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů