Nejhledanější


Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Oslík - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka Žirafa k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem Žirafa k omalování pro školáky. Omalovánka Žirafa je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Žirafa - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Žirafa - A5            Omalovánka - Žirafa - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Žirafa patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: omalovánka, zdarma, Zvířata, obrázky, vymalovánky, k vybarvení, zadarmo, omalovánky, pro děti, k tisku, ke stáhnutí, ke stažení, online, k vytištění

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Žirafa k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Žirafou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude ke stažení v novém oknu browseru (Internet explorer, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silný a tvrdý papír. K vybarvení potom může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako pera, olejové pastely, temperové barvy, voskové tužky anebo umělecké tužky. Pomůcek na malování je pro nejmenší děti k dispozici pestrá škála. Obrázek Žirafa lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s Žirafou má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří čas, zrak dětí nebo peníze. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba pera, olejové pastely nebo též temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba písmena, různá zvířátka, zvířata a pochopitelně i Žirafu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy ptáků, dopravní prostředky a nebo jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Lego, Pošťák Pat, princezna Sofie, Panenka Barbie nebo Zootropolis. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti které tady máme k uložení jsou: Santa Klaus, auta, draci, princezna nebo také plachetnice. Užijte si omalovánku Žirafy, budeme rádi, jestli se vám bude líbit.


Hledat slovo


Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů