Nejoblíbenější


Omalovánka s vánočním stromem

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Obrázek štěněte

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Žirafa k vytisknutí

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem Žirafa k vybarvování pro ženy. Omalovánka Žirafa je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Žirafa - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Žirafa - A5            Omalovánka - Žirafa - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Žirafa patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Zvířata, k vytisknutí, ke stažení, k vytištění, zdarma, k tisku, omalovánky, online, vymalovánky, obrázky, elektronické omalovánky, zadarmo, ke stáhnutí, Žirafa

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek k vybarvení Žirafa k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s Žirafou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Chrome, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na kvalitní papír. K obarvování poté může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako voskovky, tužky, tempery, olejové pastely případně uhly. Potřeb na malování je pro děti fakt mnoho Obrázek Žirafa lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Žirafou má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří dětské oči, peníze nebo také elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro děti jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba voskovky, tužky a tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, písmena, sporty a pochopitelně i Žirafu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají pohádkové postavy, dopravní prostředky a rostliny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro starší děti? Jsou to motivy Kamarád Timmy, Kocour Garfield, Aladin, Lego friends nebo také Panenka Barbie. Je ale nákladné je zdarma získat a proto je zde nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děcka které tady máme ke stažení jsou: houby, dinosauři, sněhulák, slon a nebo plachetnice. Ať vám omalovánka Žirafa přinese mnoho radosti.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů