Nejstahovanější


Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka budovy k vytisknutí

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Žirafa k vytisknutí

Dětská omalovánka pojmenovaná Žirafa ke kreslení pro kluky a holky. Omalovánka Žirafa je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Žirafa - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Žirafa - A5            Omalovánka - Žirafa - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Žirafa patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Žirafa, ke stažení, k vytisknutí, k vytištění, obrázek, obrázky, k tisku, zdarma, k vybarvení, online, Zvířata, pro děti

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek k vybarvení Žirafa k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s Žirafou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Mozilla, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na tlustčí papír. K vybarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - fixky, uhlíky, olejové pastely, křídy nebo uhly. Kreslících potřeb je dnes pro nejmenší děti k dispozici pestrá škála. Omalovánku Žirafa lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Žirafou má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří peněženku, zrak dětí případně počítač. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (např. fixky, uhlíky a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba sporty, zvířátka, pohádkové postavy a pochopitelně i Žirafu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různé sporty, zaměstnání lidí či zaměstnání. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Roblox, Locika, Blesk McQueen, Na vlásku případně Bratz panenky. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejvyhledávanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které zde máme k uložení jsou: miminko, lokomotiva s vagónky, psi, liška a drak. Nechť vám omalovánka s Žirafou přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů