Nej omalovánky


Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Žirafa k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti uložená pod názvem Žirafa k obarvení pro nejmenší děti. Omalovánka Žirafa je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Žirafa - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Žirafa - A5            Omalovánka - Žirafa - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Žirafa patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: pro děti, k vybarvení, elektronické omalovánky, k tisku, obrázky, k vytisknutí, vymalovánky, Zvířata, Žirafa, k vytištění, online, obrázek, ke stažení, ke stáhnutí

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Žirafa k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Žirafou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového browseru (Mozilla, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží. K vybarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - pastelové tužky, vodové barvy, olejové pastely, křídy a fixky. Pomůcek na malování je pro malé ratolesti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku Žirafa lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s Žirafou má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří oči dětí, elektrickou energii nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (třeba pastelové tužky, vodové barvy či olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba květiny, jednotlivé druhy rostlin, hudební nástroje a pochopitelně i Žirafu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jídla, různé sporty nebo též druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holky? Jsou to motivy Peter Pan, Roblox, H2O: Stačí přidat vodu, Spongebob nebo Království lesních strážců. Ty tu ale nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro větší děti které zde máme k uložení jsou: sněhulák, Santa Klaus, hasiči, princezna a princezna. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou Žirafy.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů