Nej obrázky


Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Žirafa k vytisknutí

Dětská omalovánka pojmenovaná Žirafa ke kreslení pro dívky i chlapce. Omalovánka Žirafa je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Žirafa - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Žirafa - A5            Omalovánka - Žirafa - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Žirafa patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vybarvení, ke stažení, obrázek, Žirafa, Zvířata, online, k vytištění, k vytisknutí, pro děti, k tisku, zdarma, obrázky

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Žirafa k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Žirafou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Internet explorer, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír. K obarvování potom může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako fixky, umělecké tužky, voskovky, tužky a zvýrazňovače. Kreslících potřeb je dnes pro holky i kluky k dispozici ohromné množství. Obrázek Žirafa lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s Žirafou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří peníze, počítač případně elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (například fixky, umělecké tužky nebo voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různé kytky, zvířata, druhy jídel a pochopitelně i Žirafu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy ptáků, květiny a nebo rostliny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Spiderman, Mickey mouse, Tom a Jerry případně Ledové království. Je ale velmi složité je zdarma sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro malé děti které tu máme ke stažení jsou: draci, hasiči, traktor, astronaut nebo též princezna. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s Žirafou líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů