Top pět


Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka boxer zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod jménem boxer k obarvení pro ženy. Omalovánka boxer je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Boxer - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Boxer - A5            Omalovánka - Boxer - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Boxer patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: ke stažení, k vytisknutí, online, dětské obrázky, obrázek, k vytištění, ke stáhnutí, omalovánky, Zvířata, pro děti, k tisku, zdarma, k vybarvení, Boxer

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Boxer k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s boxerem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Opera, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší tloušťkou. K vybarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelky, zvýrazňovače, olejové pastely, křídy nebo také propisovací tužky. Kreslících potřeb je dnes pro puberťáky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku boxer lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s boxerem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří peněženku, dětské oči a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro puberťáky jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (například pastelky, zvýrazňovače či olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, sporty, různá zvířata a pochopitelně i boxer :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají květiny, zvířata případně rostliny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Avatar, Lego friends, Shrek, Power Strangers a Angry birds. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro kluky které tady máme ke stažení jsou: mašinka, sněhulák, pes, houby a piráti. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem boxer.


Hledat slovo


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů