Výběr obrázků


Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka boxer k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk nazvaná boxer k vybarvování pro holky i kluky. Omalovánka boxer je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Boxer - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Boxer - A5            Omalovánka - Boxer - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Boxer patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: online, ke stažení, zdarma, Zvířata, obrázek, k vybarvení, Boxer, obrázky, pro děti, k vytištění, k tisku, k vytisknutí

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Boxer k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s boxerem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Chromium, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír. K obarvování pak může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako pastelky, uhlíky, voskovky, voskové tužky anebo tužky. Pomůcek na malování je pro děti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku boxer lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s boxerem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří peněženku, čas a elektřinu. Omalovánky nejsou pro děti jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například pastelky, uhlíky nebo též voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba hudební nástroje, postavy z pohádek, květiny a pochopitelně i boxer :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy jídel, písmenka nebo druhy sportů. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Roblox, panenka Winx, Avatar, Ratatouille a My little pony. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti které zde máme k uložení jsou: liška, astronaut, sněhulák, princezna případně princezna. Ať si vaše dítko užije malování boxeru.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů