Nejstahovanější


Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Omalovánka boxer k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí s názvem boxer k obarvení pro holky i kluky. Omalovánka boxer je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Boxer - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Boxer - A5            Omalovánka - Boxer - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Boxer patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: online, k vytisknutí, obrázky, Boxer, zdarma, k vytištění, Zvířata, pro děti, obrázek, ke stažení, k vybarvení, k tisku

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Boxer k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s boxerem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Internet explorer, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na pevnější papír. K omalování lze poté zvolit různé psací potřeby - akrylové barvy, pastelky, olejové pastely, voskové tužky a křídy. Malovacích potřeb je pro školáky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku boxer lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s boxerem má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří elektřinu, oči dětí anebo peníze. Omalovánky nejsou pro školáky jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (kupř. akrylové barvy, pastelky či olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zvířátka, různé kytky, pohádkové postavy a pochopitelně i boxer :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají květiny, dopravní prostředky nebo jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Locika, Kocour Garfield, Pinocchio, Hledá se Dory anebo Méďa Béďa. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro naše milé prcky které zde máme k uložení jsou: lokomotiva s vagónky, lokomotiva, vláček, čert a auta. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou boxer.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů