Nejoblíbenější


Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka tenistky

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka boxer k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí pojmenovaná boxer k omalování pro menší i větší děti. Omalovánka boxer je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Boxer - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Boxer - A5            Omalovánka - Boxer - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Boxer patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vybarvení, zdarma, obrázky, k vytištění, k tisku, pro děti, Zvířata, online, Boxer, ke stažení, k vytisknutí, obrázek

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Boxer k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s boxerem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Firefox, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvení pak může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pastelky, tužky, propisovací tužky, voskové tužky a vodové barvy. Pomůcek na malování je pro děti vskutku velmi mnoho. Omalovánku boxer lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s boxerem má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří peněženku, oči dětí nebo též elektřinu. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba pastelky, tužky nebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, různé sporty, různá zvířata a pochopitelně i boxer :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají rostliny, zaměstnání lidí a nebo zaměstnání. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Šmoulové, Pocahontas, Lví král, Sněhurka nebo též Kocour Garfield. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malé caparty které tu máme k uložení jsou: sněhulák, astronaut, slon, piráti či princezna. Nechť omalovánka s boxerem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů