Top pět


Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Žalud zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění pojmenovaná Žalud k obarvování pro menší i větší děti. Omalovánka Žalud je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Žalud - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Žalud - A5            Omalovánka - Žalud - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Žalud patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vytištění, Ostatní, ke stažení, obrázky, k tisku, online, obrázek, k vybarvení, k vytisknutí, Žalud, zdarma, pro děti

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Žalud k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s Žaludem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Chromium, Opera apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdší papír. K obarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - umělecké tužky, pastelové tužky, tužky, fixky nebo také tempery. Možností je pro naše milé prcky vskutku velmi mnoho. Omalovánku Žalud lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s Žaludem má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří počítač, elektrickou energii či elektřinu. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (kupř. umělecké tužky, pastelové tužky nebo též tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zvířata, rostliny, zaměstnání lidí a pochopitelně i Žalud :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé kytky, kytky nebo květiny. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Kačer Donald, Doba ledová, Fortnite, Angry birds či My little pony. Ty na našich stránkách ale nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které tu máme k uložení jsou: astronaut, princezna a princ, netopýr, liška a auta. Nechť vám omalovánka s Žaludem přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů