Doporučujeme


Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Žalud zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění se jménem Žalud k obarvování pro dívky. Omalovánka Žalud je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Žalud - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Žalud - A5            Omalovánka - Žalud - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Žalud patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: domalovánky, zdarma, k vybarvení, Žalud, ke stažení, ke stáhnutí, omalovánky, zadarmo, online, obrázek, Ostatní, omalovánka, k vytištění, k tisku

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Žalud k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s Žaludem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Firefox, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vysokou gramáží. Ke kreslení pak může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako akrylové barvy, pera, olejové pastely, pastelové tužky případně pastelky. Dostupných kreslících potřeb je pro holčičky fakt mnoho Obrázek Žalud lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s Žaludem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří čas, peníze a elektřinu. Omalovánky nejsou pro holčičky jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (např. akrylové barvy, pera nebo též olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zaměstnání, květiny, lidské profese a pochopitelně i Žalud :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají písmenka, různá zvířata a druhy jídel. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro prcky? Jsou to motivy Tarzan, Sněhurka, Trollové, Tom a Jerry a Alf. Ty tu ale nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro naše zlatíčka které na našich stránkách máme ke stažení jsou: vláček, netopýr, liška, drak a miminko. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou Žaludu.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů