Výběr obrázků


Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Chlapeček - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka s vánočním stromem

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Žalud zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší uložená pod názvem Žalud k vybarvování pro dívky. Omalovánka Žalud je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Žalud - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Žalud - A5            Omalovánka - Žalud - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Žalud patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: pro děti, zdarma, online, omalovánky, k vytisknutí, k vybarvení, zadarmo, Žalud, elektronické omalovánky, Ostatní, k tisku, omalovánka, obrázky, ke stažení

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Žalud k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s Žaludem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici k uložení v novém okně webového browseru (Firefox, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na pevnější papír. Ke kreslení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelky, vodové barvy, fixky, tempery nebo také zvýrazňovače. Potřeb na malování je pro nejmenší děcka vskutku mnoho. Omalovánku Žalud lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s Žaludem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří zrak dětí, peněženku a čas. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například pastelky, vodové barvy či fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba květiny, druhy jídel, zvířata a pochopitelně i Žalud :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivá zvířata, hudební nástroje případně čísla. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro tatínky? Jsou to motivy Hledá se Dory, Anna a Elsa, Lví král, Super Mario a IronMan. Je ale náročné je zdarma sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro malá děcka které na našich stránkách máme ke stažení jsou: koně, psi, astronaut, čert nebo houby. Ať omalovánka Žalud přinese radost vašim dětem.


Najít slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů