Výběr obrázků


Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek psa k tisku

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Žalud zdarma k vytištění

Dětská omalovánka pojmenovaná Žalud k omalování pro malé caparty. Omalovánka Žalud je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Žalud - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Žalud - A5            Omalovánka - Žalud - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Žalud patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: Ostatní, k vytištění, online, zdarma, k vytisknutí, obrázek, pro děti, k vybarvení, ke stažení, k tisku, Žalud, obrázky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Žalud k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s Žaludem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Chrome, Firefox apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvení následně může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako uhlíky, tužky, uhly, akrylové barvy a pastelky. Kreslících Potřeb na malování je pro větší děti k dispozici ohromující množství. Obrázek Žalud lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s Žaludem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří dětské oči, počítač či zrak dětí. Omalovánky nejsou pro větší děti jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (například uhlíky, tužky nebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, jídla, jednotlivá zvířata a pochopitelně i Žalud :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají postavy z pohádek, sporty nebo také různé kytky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy My little pony, Minecraft, Lví hlídka, Spongebob či Angelína balerína. Je však těžké a složité je zadarmo sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro školáky které tady máme ke stažení jsou: raketa, houby, piráti, princezna a princ a nebo auta. Ať omalovánka Žalud přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů