Nejstahovanější


Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka budovy k vytisknutí

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

ISS - obrázek, omalovánka k tisku

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Matouš 3 k vytisknutí

Omalovánka pro tisk s názvem Matouš 3 k vybarvení pro dívky. Omalovánka s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, z evangelia podle Matouše 14:22-33. Obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění a vybarvení, určený pro nejmenší děti. Omalovánka Matouš 3 je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Matouš 3 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Matouš 3 - A5            Omalovánka - Matouš 3 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Matouš 3 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: obrázek, elektronické omalovánky, ke stažení, obrázky, Matouš 3, omalovánky, zdarma, k vytisknutí, pro děti, ke stáhnutí, online, omalovánka, k tisku, k vytištění

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Matouš 3 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Matouš 3 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Chrome, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na tlustčí papír. K vybarvování poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako fixky, umělecké tužky, propisovací tužky, temperové barvy a nebo voskové tužky. Malovacích potřeb je pro předškolní děti vskutku velmi mnoho. Obrázek Matouš 3 lze taky vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s Matouš 3 má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, čas či dětské oči. Omalovánky nejsou pro předškolní děti jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například fixky, umělecké tužky anebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, kytky, různá zvířátka a pochopitelně i Matouš 3 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy automobilů, jídla nebo také různá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holky? Jsou to motivy Zvonilka, 101 dalmatinů, Furby, Sněhurka či Příšerky s.r.o.. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejvyhledávanější omalovánky pro školáky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: auto, vláček, auta, mašinka nebo Popeláři. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku Matouš 3.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů