Nej omalovánky


Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Matouš 3 k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění se jménem Matouš 3 k vybarvení pro předškoláky. Omalovánka s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, z evangelia podle Matouše 14:22-33. Obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění a vybarvení, určený pro nejmenší děti. Omalovánka Matouš 3 je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Matouš 3 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Matouš 3 - A5            Omalovánka - Matouš 3 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Matouš 3 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vybarvení, pro děti, k tisku, obrázky, k vytištění, Matouš 3, obrázek, Bible a křesťanství, online, zdarma, k vytisknutí, ke stažení

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Matouš 3 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Matouš 3 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Mozilla, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vyšší gramáží. Ke kreslení lze pak zvolit různé psací potřeby - pastelky, umělecké tužky, tužky, uhlíky anebo akrylové barvy. Možností je dnes pro menší i větší děti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku Matouš 3 lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s Matouš 3 má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří oči dětí, počítač nebo též zrak dětí. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (například pastelky, umělecké tužky a tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmena, druhy jídel, jídla a pochopitelně i Matouš 3 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivá zvířata, druhy ptáků a nebo květiny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Shrek, Scooby Doo, Tom a Jerry, Myška Minie nebo též Marvel Rocket. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé ratolesti které na našich stránkách máme k uložení jsou: sněhulák, Santa Klaus, auta, lokomotiva s vagónky a astronaut. Ať si vaše dítko užije malování Matouš 3.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů