Výběr omalovánek


Obrázek jukeboxu

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Matouš 3 k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem Matouš 3 ke kreslení pro tatínky. Omalovánka s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, z evangelia podle Matouše 14:22-33. Obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění a vybarvení, určený pro nejmenší děti. Omalovánka Matouš 3 je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Matouš 3 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Matouš 3 - A5            Omalovánka - Matouš 3 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Matouš 3 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: online, obrázky, Bible a křesťanství, k vytisknutí, k vytištění, k tisku, pro děti, obrázek, zdarma, ke stažení, Matouš 3, k vybarvení

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Matouš 3 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s Matouš 3 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Safari apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s větší tloušťkou. K vybarvování poté může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako vodové barvy, uhly, tužky, zvýrazňovače anebo křídy. Kreslících Potřeb na malování je pro chlapce vskutku mnoho. Obrázek Matouš 3 lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka s Matouš 3 má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří peníze, peněženku a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro chlapce jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (například vodové barvy, uhly nebo také tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různé kytky, různá zvířata, květiny a pochopitelně i Matouš 3 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy jídel, druhy automobilů nebo též rostliny. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Na vlásku, Hledá se Dory, My little pony, Medvídek Pú a Superčarodějnice. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro chlapečky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: Santa Klaus, vláček, astronaut, raketa a čert. Věříme, že se vám obrázek Matouš 3 bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů