Nej obrázky


Omalovánka tenistky

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Matouš 3 k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod názvem Matouš 3 k omalování pro předškolní děti. Omalovánka s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, z evangelia podle Matouše 14:22-33. Obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění a vybarvení, určený pro nejmenší děti. Omalovánka Matouš 3 je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Matouš 3 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Matouš 3 - A5            Omalovánka - Matouš 3 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Matouš 3 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: domalovánky, dětské obrázky, Matouš 3, k vytisknutí, online, obrázek, k tisku, ke stažení, omalovánky, zdarma, obrázky, zadarmo, pro děti, k vybarvení

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Matouš 3 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s Matouš 3 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k uložení v novém oknu prohlížeče (Internet explorer, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silný a tvrdý papír. Ke kreslení lze poté zvolit různé psací potřeby - tužky, tempery, křídy, temperové barvy případně grafitové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro předškoláky k dispozici široká škála. Omalovánku Matouš 3 lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s Matouš 3 má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří čas, peněženku a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (např. tužky, tempery nebo křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zvířátka, lidské profese, druhy jídel a pochopitelně i Matouš 3 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy automobilů, kytky a květiny. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro dívky? Jsou to motivy Tom a Jerry, Madagaskar, Želvy Ninja, Bugs Bunny a Bob a Bobek. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro naše zlatíčka které tu máme ke stažení jsou: mašinka, hasiči, Santa Klaus, plachetnice anebo draci. Nechť vám omalovánka s Matouš 3 přinese mnoho hezkých chvil.


Hledat slovo


Ads


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů