Nejhledanější


Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek chlapce k vytisknutí

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Matouš 3 k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk nazvaná Matouš 3 ke kreslení pro chlapce i dívky. Omalovánka s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, z evangelia podle Matouše 14:22-33. Obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění a vybarvení, určený pro nejmenší děti. Omalovánka Matouš 3 je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Matouš 3 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Matouš 3 - A5            Omalovánka - Matouš 3 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Matouš 3 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vybarvení, zdarma, obrázky, k tisku, k vytisknutí, k vytištění, obrázek, ke stažení, online, Matouš 3, pro děti, Bible a křesťanství

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Matouš 3 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s Matouš 3 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Mozilla, Safari apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdý papír. K vybarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - temperové barvy, propisovací tužky, křídy, uhlíky případně grafitové tužky. Potřeb na malování je pro školáky fakt mnoho Omalovánku Matouš 3 lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s Matouš 3 má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří elektřinu, peněženku či počítač. Omalovánky nejsou pro školáky jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (například temperové barvy, propisovací tužky a křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různé kytky, písmena, postavy z pohádek a pochopitelně i Matouš 3 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy sportů, květiny nebo také různá zvířátka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Život brouka, Ratatouille, Příšerky s.r.o., Power Strangers či Kuře Calimero. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: netopýr, princezna, auta, vláček nebo auta. Ať si vaše dítě užije omalovánku Matouš 3.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů