Nejstahovanější


Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek jukeboxu

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Omalovánka Matouš 3 k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší uložená pod názvem Matouš 3 k vybarvení pro chlapce i dívky. Omalovánka s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, z evangelia podle Matouše 14:22-33. Obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění a vybarvení, určený pro nejmenší děti. Omalovánka Matouš 3 je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Matouš 3 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Matouš 3 - A5            Omalovánka - Matouš 3 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Matouš 3 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: ke stažení, Bible a křesťanství, online, obrázek, k vybarvení, pro děti, k vytisknutí, obrázky, zdarma, Matouš 3, k tisku, k vytištění

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení Matouš 3 k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s Matouš 3 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena k uložení v novém okně browseru (Safari, Opera apod.). Doporučujeme vytištění na papír s větší gramáží. Ke kreslení pak může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako fixy, pastelky, pera, grafitové tužky a umělecké tužky. Pomůcek na malování je pro nejmenší děcka k dispozici dlouhá řada. Omalovánku Matouš 3 lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s Matouš 3 má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, počítač nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (kupř. fixy, pastelky a pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba čísla, různá zvířata, kytky a pochopitelně i Matouš 3 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jídla, pohádkové postavy anebo zvířátka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Pinocchio, Křemílek a Vochomůrka, My little pony, Tlapková patrola nebo Budulínek. Ty zde však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které tady máme ke stažení jsou: raketa, kočka, vláček, auta a lokomotiva. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou Matouš 3.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů