Top omalovánky


Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Matouš 3 k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí označená Matouš 3 k vybarvování pro nejmenší děcka. Omalovánka s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, z evangelia podle Matouše 14:22-33. Obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění a vybarvení, určený pro nejmenší děti. Omalovánka Matouš 3 je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Matouš 3 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Matouš 3 - A5            Omalovánka - Matouš 3 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Matouš 3 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: ke stažení, k tisku, obrázky, Bible a křesťanství, zdarma, pro děti, k vytištění, obrázek, k vybarvení, k vytisknutí, online, Matouš 3

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Matouš 3 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s Matouš 3 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Mozilla, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na silný a tvrdý papír. K omalování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - grafitové tužky, zvýrazňovače, voskové tužky, pastelky a propisovací tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro naše milé prcky k dispozici ohromující množství. Omalovánku Matouš 3 lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s Matouš 3 má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří peníze, dětské oči nebo též elektřinu. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. grafitové tužky, zvýrazňovače a voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba hudební nástroje, lidské profese, různá zvířátka a pochopitelně i Matouš 3 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají rostliny, květiny a nebo zaměstnání lidí. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Pošťák Pat, Shrek, Adiboo, Krteček nebo též Sněhurka. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro holky i kluky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: koně, dinosauři, lokomotiva, čert nebo astronaut. Budeme rádi, pakliže se vám omalovánka Matouš 3 bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů