Nejvyhledávanější


Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek štěněte

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Matouš 3 zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění pojmenovaná Matouš 3 ke kreslení pro učitelky. Omalovánka s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, z evangelia podle Matouše 14:22-33. Obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění a vybarvení, určený pro nejmenší děti. Omalovánka Matouš 3 je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Matouš 3 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Matouš 3 - A5            Omalovánka - Matouš 3 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Matouš 3 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: domalovánky, ke stáhnutí, dětské obrázky, zadarmo, omalovánky, k vytisknutí, obrázek, ke stažení, pro děti, vymalovánky, obrázky, omalovánka, online, elektronické omalovánky

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Matouš 3 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s Matouš 3 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Internet explorer, Chromium apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - tempery, propisovací tužky, pastelky, fixky a uhlíky. Dostupných kreslících potřeb je pro chlapce vskutku mnoho. Omalovánku Matouš 3 lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s Matouš 3 má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří elektrickou energii, elektřinu případně oči dětí. Omalovánky nejsou pro chlapce jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (například tempery, propisovací tužky či pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba pohádkové postavy, postavy z pohádek, zaměstnání a pochopitelně i Matouš 3 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají čísla, dopravní prostředky anebo písmena. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Power Strangers, Bob a Bobek, Popelka, Shrek případně Batman. Je však náročné je zadarmo získat a proto je zde nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty které tady máme k uložení jsou: astronaut, hasiči, vláček, princezna nebo traktor. Ať vám omalovánka Matouš 3 přinese mnoho radosti.


Vyhledávání


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů