Doporučujeme


Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

ISS - obrázek, omalovánka k tisku

Mojžíš s holí - obrázek, omalovánka k tisku

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Křečík - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka Matouš 3 zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti se jménem Matouš 3 k obarvování pro holčičky. Omalovánka s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, z evangelia podle Matouše 14:22-33. Obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění a vybarvení, určený pro nejmenší děti. Omalovánka Matouš 3 je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Matouš 3 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Matouš 3 - A5            Omalovánka - Matouš 3 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Matouš 3 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: online, domalovánky, omalovánka, k tisku, pro děti, Bible a křesťanství, ke stáhnutí, vymalovánky, zdarma, k vytištění, k vytisknutí, obrázky, obrázek, zadarmo

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Matouš 3 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s Matouš 3 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici ke stažení v novém okně webového browseru (Chrome, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží. K omalování lze pak zvolit různé psací potřeby - pastelky, voskové tužky, umělecké tužky, olejové pastely případně pastelové tužky. Možností je pro učitelky vskutku velmi mnoho. Omalovánku Matouš 3 lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Matouš 3 má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří peněženku, oči dětí a počítač. Omalovánky nejsou pro učitelky jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (třeba pastelky, voskové tužky a umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba květiny, druhy jídel, druhy automobilů a pochopitelně i Matouš 3 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají kytky, jednotlivé druhy ptáků nebo též jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Příšerky s.r.o., Scooby Doo, Trollové, Krtek a Šmoulové. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty které tady máme k uložení jsou: hasiči, drak, Popeláři, draci nebo astronaut. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s Matouš 3 líbit.


Prohledat web


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů