Nejvyhledávanější


Omalovánka s nemocným pejskem

Medúza - obrázek, omalovánka k tisku

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Lama alpaka - obrázek, omalovánka k tisku

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Matouš 3 zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk uložená pod názvem Matouš 3 k obarvování pro starší děti. Omalovánka s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, z evangelia podle Matouše 14:22-33. Obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění a vybarvení, určený pro nejmenší děti. Omalovánka Matouš 3 je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Matouš 3 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Matouš 3 - A5            Omalovánka - Matouš 3 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Matouš 3 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: ke stažení, vymalovánky, k vytištění, zadarmo, obrázek, omalovánky, dětské obrázky, omalovánka, online, ke stáhnutí, domalovánky, k vytisknutí, obrázky, pro děti

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Matouš 3 k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s Matouš 3 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici k uložení v novém okně webového browseru (Chromium, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - křídy, akrylové barvy, voskové tužky, pastelky nebo též pastelové tužky. Potřeb na malování je pro větší děti fakt mnoho Omalovánku Matouš 3 lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s Matouš 3 má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří peníze, oči dětí anebo počítač. Omalovánky nejsou pro větší děti jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (kupř. křídy, akrylové barvy či voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, zvířata, různé sporty a pochopitelně i Matouš 3 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají dopravní prostředky, různé kytky a nebo zvířátka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro puberťáky? Jsou to motivy Duhová nevěsta, Ninjago, Legenda o Mulan, Superčarodějnice anebo Kačer Donald. Je ale složité je dostupná bez placení získat a proto je tady nemáme. Nejhledanější omalovánky pro naše zlatíčka které zde máme ke stáhnutí jsou: mašinka, auta, drak, lokomotiva a astronaut. Ať vám omalovánka Matouš 3 přinese mnoho radosti.


Vyhledávání


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů