Nejvyhledávanější


Holubička - obrázek, omalovánka k tisku

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka sluníčko zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk dostupná pod názvem sluníčko k vybarvení pro holky. Omalovánka sluníčko je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Sluníčko - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Sluníčko - A5            Omalovánka - Sluníčko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sluníčko patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: k vybarvení, k vytištění, omalovánka, dětské obrázky, vymalovánky, elektronické omalovánky, obrázek, pro děti, ke stažení, Vesmír, zdarma, ke stáhnutí, k tisku, online

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Sluníčko k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s sluníčkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Firefox, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. Ke kreslení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelky, zvýrazňovače, umělecké tužky, propisovací tužky a nebo tužky. Kreslících potřeb je dnes pro předškolní děti k dispozici široká škála. Omalovánku sluníčko lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s sluníčkem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří oči dětí, elektrickou energii či elektřinu. Omalovánky nejsou pro předškolní děti jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (např. pastelky, zvýrazňovače a umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy automobilů, jídla, jednotlivá zvířata a pochopitelně i sluníčko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají sporty, zaměstnání nebo lidské profese. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dospělé? Jsou to motivy Anime, Hledá se Dory, Panenka Barbie, Ratatouille či Červená Karkulka. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro prcky které na našich stránkách máme k uložení jsou: auto, miminko, vláček, auta a princezna. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou sluníčko.


Vyhledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů