Nejhledanější


Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Křečík - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek s elfem k vytisknutí

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka sluníčko k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s názvem sluníčko k omalování pro malé caparty. Omalovánka sluníčko je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Sluníčko - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Sluníčko - A5            Omalovánka - Sluníčko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sluníčko patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: obrázek, ke stažení, zdarma, obrázky, domalovánky, zadarmo, omalovánky, omalovánka, k vytisknutí, online, k vytištění, ke stáhnutí, Vesmír, k vybarvení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Sluníčko k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s sluníčkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Chrome, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s větší tloušťkou. K vybarvení poté může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako olejové pastely, vodové barvy, zvýrazňovače, voskové tužky nebo tužky. Potřeb na malování je pro větší děti k dispozici vskutku hodně. Obrázek sluníčko lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s sluníčkem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří čas, zrak dětí a oči dětí. Omalovánky nejsou pro větší děti jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (například olejové pastely, vodové barvy a zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba postavy z pohádek, písmena, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i sluníčko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jídla, květiny nebo také různé kytky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Příběh hraček, Zhu Zhu Pets, Medvědí bratři, Zootropolis a Anabela: Vánoční přání. Je však složité je dostupná bez placení sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro holky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: lokomotiva, pes, vláček, piráti případně princezna. Ať omalovánka sluníčko přinese radost vašim dětem.


Najít slovo


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů