Nejoblíbenější


Obrázek psa k tisku

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka sluníčko k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění nazvaná sluníčko ke kreslení pro ženy. Omalovánka sluníčko je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Sluníčko - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Sluníčko - A5            Omalovánka - Sluníčko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sluníčko patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: elektronické omalovánky, obrázky, zdarma, online, k vybarvení, pro děti, dětské obrázky, obrázek, omalovánky, k tisku, k vytištění, domalovánky, zadarmo, ke stáhnutí

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Sluníčko k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s sluníčkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stažení v novém okně internetového browseru (Mozilla, Safari apod.). Doporučujeme vytištění na papír s větší tloušťkou. K obarvování poté může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako fixky, akrylové barvy, voskové tužky, tempery a křídy. Možností je pro děti fakt mnoho Omalovánku sluníčko lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s sluníčkem má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří elektřinu, dětské oči nebo též oči dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (např. fixky, akrylové barvy nebo také voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, sporty, rostliny a pochopitelně i sluníčko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy sportů, různé kytky či květiny. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Hledá se Dory, Avengers, Harley Quinn, Littlest Pet Shop nebo též Tlapková patrola. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé ratolesti které zde máme ke stáhnutí jsou: kočka, princezna a princ, miminko, raketa a Popeláři. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou sluníčko.


Prohledat web


Ads


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů