Výběr obrázků


Omalovánka s nemocným pejskem

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka sluníčko zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění nazvaná sluníčko k obarvení pro nejmenší. Omalovánka sluníčko je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Sluníčko - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Sluníčko - A5            Omalovánka - Sluníčko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sluníčko patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: obrázek, k tisku, k vybarvení, zdarma, online, obrázky, k vytištění, ke stažení, k vytisknutí, pro děti, Vesmír, Sluníčko

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Sluníčko k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s sluníčkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stáhnutí v novém okně browseru (Opera, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vysokou gramáží. K vybarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - vodové barvy, pastelové tužky, pastelky, voskovky anebo grafitové tužky. Kreslících potřeb je dnes pro nejmenší děti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku sluníčko lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s sluníčkem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří čas, peníze a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. vodové barvy, pastelové tužky nebo též pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, druhy ptáků, hudební nástroje a pochopitelně i sluníčko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zvířátka, kytky či jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Bratz panenky, Mickey mouse, Angelína balerína, Flintstoneovi a IronMan. Je ale velmi složité je zadarmo získat a proto je zde nemáme. Nejhledanější omalovánky pro ženy které tady máme k uložení jsou: raketa, kočka, Popeláři, draci a nebo čert. Ať vám omalovánka sluníčko přinese mnoho radosti.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů