Výběr obrázků


Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek jukeboxu

Obrázek s elfem k vytisknutí

Omalovánka písmeno Q k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší uložená pod názvem Písmeno Q k omalování pro holčičky i chlapečky. Omalovánka Písmeno Q je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Písmeno Q - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Písmeno Q - A5            Omalovánka - Písmeno Q - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno Q patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: Písmeno Q, online, k vytištění, ke stažení, k vytisknutí, k vybarvení, k tisku, obrázek, Znaky, pro děti, zdarma, obrázky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Písmeno Q k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s Písmeno Q je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Firefox, Chromium apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvování následně může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako pastelky, zvýrazňovače, voskovky, pastelové tužky a nebo grafitové tužky. Výtvarných potřeb je pro dívky i chlapce k dispozici vskutku hodně. Obrázek Písmeno Q lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka s Písmeno Q má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří zrak dětí, dětské oči a peněženku. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. pastelky, zvýrazňovače nebo voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba písmenka, jednotlivé druhy ptáků, pohádkové postavy a pochopitelně i Písmeno Q :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy ptáků, druhy jídel či různá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Kuře Calimero, Locika, Paw patrol, Tlapková patrola a Lví král. Ty na našich stránkách ale nemáme. Nejhledanější omalovánky pro menší i větší děti které tady máme k uložení jsou: astronaut, čert, liška, vláček a sněhulák. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou Písmeno Q.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů