Top omalovánky


Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka písmeno Q k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod názvem Písmeno Q k obarvení pro nejmenší děcka. Omalovánka Písmeno Q je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Písmeno Q - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Písmeno Q - A5            Omalovánka - Písmeno Q - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno Q patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: ke stáhnutí, pro děti, k tisku, elektronické omalovánky, zadarmo, dětské obrázky, domalovánky, zdarma, omalovánky, omalovánka, Písmeno Q, k vytištění, k vybarvení, online

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Písmeno Q k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s Písmeno Q je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Safari, Firefox apod.). Doporučujeme tisknutí na pevnější papír. K omalování lze pak zvolit různé psací potřeby - fixky, voskové tužky, olejové pastely, tempery či pastelové tužky. Malovacích potřeb je pro naše zlatíčka k dispozici široká škála. Omalovánku Písmeno Q lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s Písmeno Q má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří čas, peněženku a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (třeba fixky, voskové tužky nebo také olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba květiny, zvířátka, zaměstnání a pochopitelně i Písmeno Q :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různá zvířátka, jednotlivé druhy ptáků a nebo různé kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dospělé? Jsou to motivy Lví hlídka, Mašinka Tomáš, princezna Sofie, Monster High a Shrek. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malá děcka které na našich stránkách máme k uložení jsou: miminko, sněhulák, princezna, drak a pes. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou Písmeno Q.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů