Top šest


Baráček - obrázek, omalovánka k tisku

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka písmeno Q k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění označená Písmeno Q k obarvení pro seniory. Omalovánka Písmeno Q je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Písmeno Q - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Písmeno Q - A5            Omalovánka - Písmeno Q - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno Q patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: zdarma, dětské obrázky, k tisku, elektronické omalovánky, omalovánka, Znaky, ke stažení, k vytištění, ke stáhnutí, zadarmo, omalovánky, pro děti, obrázek, Písmeno Q

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Písmeno Q k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s Písmeno Q je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stažení v novém oknu webového browseru (Firefox, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na pevnější papír. K vybarvování pak může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako vodové barvy, zvýrazňovače, grafitové tužky, uhly anebo olejové pastely. Kreslících potřeb je dnes pro dívky k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek Písmeno Q lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s Písmeno Q má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří oči dětí, elektřinu nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro dívky jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (třeba vodové barvy, zvýrazňovače a nebo grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, různá zvířátka, písmenka a pochopitelně i Písmeno Q :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy sportů, různé sporty nebo také různá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Alenka v říši divů, Locika, Bolt – pes pro každý případ, Lví hlídka nebo Alf. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je tady bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro prcky které tu máme k uložení jsou: vláček, psi, auta, kočka a netopýr. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s Písmeno Q líbit.


Najít slovo


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů