Výběr obrázků


Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek štěněte

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka písmeno Q k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk s názvem Písmeno Q k obarvení pro malá děcka. Omalovánka Písmeno Q je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Písmeno Q - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Písmeno Q - A5            Omalovánka - Písmeno Q - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno Q patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: zdarma, k vybarvení, k vytištění, obrázek, Písmeno Q, online, obrázky, Znaky, pro děti, ke stažení, k vytisknutí, k tisku

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Písmeno Q k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s Písmeno Q je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Chromium, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdý papír. Ke kreslení poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, akrylové barvy, uhly, temperové barvy nebo také pastelky. Možností je dnes pro holky i kluky k dispozici dlouhá řada. Obrázek Písmeno Q lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s Písmeno Q má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, peněženku případně oči dětí. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (třeba pastelové tužky, akrylové barvy nebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, sporty, písmena a pochopitelně i Písmeno Q :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířata, jídla a různé sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Marvel Rocket, Hledá se Nemo, Lego příběh, Kamarád Timmy případně Kocour Garfield. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejstahovanější omalovánky pro ratolesti které zde máme ke stáhnutí jsou: dinosauři, netopýr, hasiči, miminko a nebo koně. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku Písmeno Q.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů