Nej pět


Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek chlapce k vytisknutí

Omalovánka nosorožec zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí se jménem nosorožec ke kreslení pro nejmenší děcka. Omalovánka nosorožec je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Nosorožec - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Nosorožec - A5            Omalovánka - Nosorožec - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Nosorožec patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zdarma, k vytisknutí, Zvířata, ke stažení, obrázek, obrázky, Nosorožec, pro děti, k vytištění, k tisku, online, k vybarvení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Nosorožec k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s nosorožcem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stažení v novém okně webového browseru (Safari, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na papír s vyšší gramáží. K obarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - uhly, tempery, umělecké tužky, tužky a olejové pastely. Dostupných kreslících potřeb je pro malé ratolesti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku nosorožec lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s nosorožcem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, elektřinu a nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (kupř. uhly, tempery anebo umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, čísla, postavy z pohádek a pochopitelně i nosorožec :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, jednotlivá zvířata případně druhy sportů. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Šmoulové, Mickey mouse, Monster high, Budulínek a nebo Jak vycvičit draka. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které tu máme ke stáhnutí jsou: plachetnice, čert, lokomotiva, loď nebo též princezna. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou nosorožec.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů