Nejoblíbenější


Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka nosorožec k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s názvem nosorožec k vybarvení pro předškolní děti. Omalovánka nosorožec je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Nosorožec - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Nosorožec - A5            Omalovánka - Nosorožec - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Nosorožec patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zadarmo, pro děti, omalovánka, zdarma, k vytištění, online, dětské obrázky, Nosorožec, obrázek, k tisku, domalovánky, k vybarvení, omalovánky, vymalovánky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Nosorožec k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s nosorožcem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Internet explorer, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na kvalitní papír. K obarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - křídy, temperové barvy, uhly, umělecké tužky nebo také voskové tužky. Malovacích potřeb je pro holčičky k dispozici celá škála. Omalovánku nosorožec lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s nosorožcem má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, dětské oči anebo čas. Omalovánky nejsou pro holčičky jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (kupř. křídy, temperové barvy a uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba čísla, jídla, různá zvířátka a pochopitelně i nosorožec :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají lidské profese, postavy z pohádek a druhy automobilů. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Stašpytlík, Rio, Indiana Jones, Power Strangers anebo Plants vs. Zombies. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka které tady máme k uložení jsou: loď, raketa, Santa Klaus, lokomotiva a nebo astronaut. Budeme rádi, pokud se vám omalovánka nosorožce bude líbit.


Prohledat web


Ads


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů