Nejvyhledávanější


Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek chlapce k vytisknutí

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek skůtru k vytisknutí

Omalovánka nosorožec zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk nazvaná nosorožec k vybarvení pro školáky. Omalovánka nosorožec je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Nosorožec - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Nosorožec - A5            Omalovánka - Nosorožec - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Nosorožec patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: ke stažení, online, Nosorožec, Zvířata, k vytištění, zdarma, obrázky, k vytisknutí, k vybarvení, k tisku, obrázek, pro děti

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Nosorožec k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s nosorožcem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven k uložení v novém oknu internetového browseru (Opera, Chromium apod.). Nejlepší bude tisknout na kvalitní papír. K vybarvování následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako křídy, voskové tužky, olejové pastely, zvýrazňovače nebo fixky. Pomůcek na malování je pro kluky a holky k dispozici dlouhá řada. Obrázek nosorožec lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka s nosorožcem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektrickou energii, peníze případně počítač. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (například křídy, voskové tužky a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zaměstnání, druhy sportů, zvířátka a pochopitelně i nosorožec :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zvířata, čísla či druhy automobilů. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Hot Wheels, Kocour Garfield, Ledové království, Stašpytlík případně Rumcajs. Je ale těžké a složité je zdarma získat a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro naše milé prcky které tady máme ke stažení jsou: miminko, psi, Popeláři, auta anebo astronaut. Věříme, že se vám obrázek nosorožce bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů