Nejvyhledávanější


Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka nosorožec zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk dostupná pod jménem nosorožec k obarvování pro ratolesti. Omalovánka nosorožec je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Nosorožec - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Nosorožec - A5            Omalovánka - Nosorožec - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Nosorožec patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázek, online, ke stažení, Zvířata, k vybarvení, obrázky, Nosorožec, k vytisknutí, k tisku, k vytištění, pro děti, zdarma

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Nosorožec k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s nosorožcem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče (Internet explorer, Firefox apod.). Doporučujeme vytištění na silný a tvrdý papír. K omalování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - temperové barvy, zvýrazňovače, tempery, umělecké tužky či vodové barvy. Výtvarných potřeb je pro nejmenší děti k dispozici celá škála. Omalovánku nosorožec lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s nosorožcem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří oči dětí, peněženku anebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba temperové barvy, zvýrazňovače a tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba jídla, druhy ptáků, různá zvířata a pochopitelně i nosorožec :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají pohádkové postavy, písmena nebo též sporty. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Ferda mravenec, Ledové království, Sněhurka, Batman anebo Jak vycvičit draka. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé děti které tu máme k uložení jsou: hasiči, draci, astronaut, lokomotiva s vagónky nebo princezna a princ. Nechť vám omalovánka s nosorožcem přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů