Nejstahovanější


Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Omalovánka Rakety určená k tisku

Křečík - obrázek, omalovánka k tisku

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Kosmická raketa - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka nosorožec k vytisknutí

Omalovánka k vytištění označená nosorožec k vybarvení pro děti. Omalovánka nosorožec je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Nosorožec - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Nosorožec - A5            Omalovánka - Nosorožec - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Nosorožec patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: dětské obrázky, online, k vybarvení, obrázky, k tisku, Zvířata, k vytisknutí, obrázek, omalovánky, domalovánky, omalovánka, ke stáhnutí, zadarmo, Nosorožec

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Nosorožec k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s nosorožcem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Mozilla, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K omalování lze následně zvolit různé psací potřeby - propisovací tužky, fixky, umělecké tužky, fixy anebo pastelky. Možností je pro malé ratolesti k dispozici ohromné množství. Omalovánku nosorožec lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s nosorožcem má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří čas, zrak dětí a počítač. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (například propisovací tužky, fixky a umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba květiny, různá zvířátka, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i nosorožec :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zvířata, jednotlivá zvířata a druhy jídel. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Rexík, IronMan, Super Mario, Roblox a Malá mořská víla. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro prcky které tady máme ke stáhnutí jsou: drak, kočka, plachetnice, houby a nebo dinosauři. Budeme rádi, jestliže se vám omalovánka nosorožce bude líbit.


Najít na webu


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů