Nej omalovánky


Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka nosorožec zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk označená nosorožec k obarvování pro holku i kluka. Omalovánka nosorožec je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Nosorožec - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Nosorožec - A5            Omalovánka - Nosorožec - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Nosorožec patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Zvířata, ke stažení, zdarma, k vytištění, online, Nosorožec, k vybarvení, obrázek, k tisku, obrázky, pro děti, k vytisknutí

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Nosorožec k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s nosorožcem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Chrome, Chromium apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - uhlíky, pera, voskovky, křídy či akrylové barvy. Potřeb na malování je pro děti vskutku mnoho. Omalovánku nosorožec lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s nosorožcem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří zrak dětí, peníze a peněženku. Omalovánky nejsou pro děti jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (například uhlíky, pera nebo voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, pohádkové postavy, květiny a pochopitelně i nosorožec :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají rostliny, postavy z pohádek a zaměstnání. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Shrek, Tarzan, Hledá se Nemo, Shimmer a Shine a Stašpytlík. Je však velmi těžké je zdarma sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro malé i větší děti které zde máme k uložení jsou: pes, dinosauři, plachetnice, raketa nebo též astronaut. Ať omalovánka nosorožec přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů