Top obrázky


Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Domek - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Omalovánka nosorožec k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod jménem nosorožec k obarvování pro nejmenší děcka. Omalovánka nosorožec je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Nosorožec - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Nosorožec - A5            Omalovánka - Nosorožec - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Nosorožec patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k tisku, vymalovánky, dětské obrázky, obrázek, k vytištění, ke stáhnutí, pro děti, ke stažení, obrázky, online, omalovánka, k vybarvení, omalovánky, elektronické omalovánky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Nosorožec k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s nosorožcem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven k uložení v novém oknu webového browseru (Mozilla, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na kvalitnější papír. K omalování pak může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako fixy, propisovací tužky, tužky, uhly nebo olejové pastely. Malovacích potřeb je pro dospělé k dispozici dlouhá řada. Obrázek nosorožec lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s nosorožcem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří dětské oči, zrak dětí či peníze. Omalovánky nejsou pro dospělé jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. fixy, propisovací tužky a tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy ptáků, postavy z pohádek, druhy sportů a pochopitelně i nosorožec :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají pohádkové postavy, zaměstnání anebo zaměstnání lidí. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Elena z Avaloru, Rákosníček, Grinch, Peter Pan či Lego friends. Je však velmi problematické je dostupná bez placení získat a proto je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší které zde máme ke stáhnutí jsou: hasiči, vláček, mašinka, slon a loď. Nechť omalovánka s nosorožcem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledat slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů