Výběr obrázků


Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka králíka k vytisknutí

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s nemocným pejskem

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka písmeno S zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk uložená pod názvem písmeno S k obarvování pro učitelky. Omalovánka písmeno S je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Písmeno S - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Písmeno S - A5            Omalovánka - Písmeno S - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno S patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: pro děti, k vytisknutí, obrázky, domalovánky, elektronické omalovánky, omalovánky, Písmeno S, online, Znaky, k tisku, omalovánka, k vytištění, ke stáhnutí, ke stažení

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Písmeno S k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s písmenem sem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k uložení v novém oknu browseru (Mozilla, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). Ke kreslení potom může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako uhly, křídy, propisovací tužky, voskové tužky a pastelové tužky. Možností je dnes pro malé děti k dispozici dlouhá řada. Obrázek písmeno S lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s písmenem sem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří peněženku, čas či elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé děti jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (například uhly, křídy nebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jídla, písmena, různá zvířátka a pochopitelně i písmena s :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají dopravní prostředky, zaměstnání lidí anebo zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Mimoni, Tarzan, Bratz panenky, Hulk či princezna Sofie. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro tatínky které zde máme ke stažení jsou: kočka, traktor, raketa, mašinka a astronaut. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem písmeno S.


Hledat slovo


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů