Výběr omalovánek


Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek raketoplánu

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka písmeno S k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk označená písmeno S k vybarvení pro ratolesti. Omalovánka písmeno S je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Písmeno S - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Písmeno S - A5            Omalovánka - Písmeno S - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno S patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vybarvení, obrázek, k vytištění, ke stažení, Písmeno S, Znaky, k tisku, pro děti, k vytisknutí, zdarma, online, obrázky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Písmeno S k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s písmenem sem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Safari, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na kvalitnější papír. K vybarvování pak může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, vodové barvy, pastelky, fixky nebo též voskovky. Malovacích potřeb je pro malé i větší děti k dispozici ohromné množství. Obrázek písmeno S lze také vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s písmenem sem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří peníze, počítač případně čas. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (kupř. akrylové barvy, vodové barvy a nebo pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zvířata, druhy jídel, sporty a pochopitelně i písmena s :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají květiny, rostliny a hudební nástroje. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Gormiti, U nás na farmě, IronMan, Ledové království případně Život brouka. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro předškoláky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: princezna, auta, houby, sněhulák a pes. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s písmenem sem líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů