Výběr omalovánek


Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s nemocným pejskem

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Omalovánka písmeno S k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem písmeno S ke kreslení pro malá děcka. Omalovánka písmeno S je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Písmeno S - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Písmeno S - A5            Omalovánka - Písmeno S - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno S patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: pro děti, k tisku, k vybarvení, zdarma, obrázek, Písmeno S, obrázky, k vytisknutí, k vytištění, online, ke stažení, Znaky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Písmeno S k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s písmenem sem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Mozilla, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír. K omalování následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako propisovací tužky, křídy, akrylové barvy, voskové tužky anebo olejové pastely. Možností je pro malé caparty vskutku velmi mnoho. Obrázek písmeno S lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s písmenem sem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, dětské oči nebo též elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (například propisovací tužky, křídy či akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba písmena, pohádkové postavy, čísla a pochopitelně i písmena s :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířata, dopravní prostředky a lidské profese. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Aladin, Požárník Sam, Rio, Sněhurka nebo též Bugs Bunny. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro děti které tu máme ke stáhnutí jsou: astronaut, plachetnice, draci, koně případně traktor. Věříme, že se vám obrázek písmena su bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů