Top obrázky


Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek raketoplánu

Obrázek skůtru k vytisknutí

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Omalovánka písmeno S k vytištění pro děti

Omalovánka označená písmeno S k omalování pro malé i větší děti. Omalovánka písmeno S je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Písmeno S - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Písmeno S - A5            Omalovánka - Písmeno S - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno S patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vytisknutí, Písmeno S, obrázek, zdarma, k tisku, ke stažení, online, Znaky, k vybarvení, obrázky, pro děti, k vytištění

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Písmeno S k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s písmenem sem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude ke stažení v novém oknu browseru (Firefox, Chrome apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s větší tloušťkou. Ke kreslení následně může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako olejové pastely, fixky, temperové barvy, fixy a nebo křídy. Potřeb na malování je pro dívky i chlapce k dispozici široká škála. Obrázek písmeno S lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s písmenem sem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří peníze, peněženku a čas. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (třeba olejové pastely, fixky a temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba druhy ptáků, druhy jídel, různé kytky a pochopitelně i písmena s :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají pohádkové postavy, čísla nebo lidské profese. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy U nás na farmě, Blesk McQueen, Křemílek a Vochomůrka, Simpsonovi a Ratatouille. Je ale velmi náročné je zadarmo získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro ratolesti které tady máme k uložení jsou: auta, princezna, traktor, draci nebo také miminko. Ať vám omalovánka písmeno S přinese mnoho radosti.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů