Nej obrázky


Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka písmeno S k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk dostupná pod jménem písmeno S ke kreslení pro naše ratolesti. Omalovánka písmeno S je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Písmeno S - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Písmeno S - A5            Omalovánka - Písmeno S - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno S patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: Písmeno S, online, k vytištění, obrázek, obrázky, k tisku, k vybarvení, k vytisknutí, pro děti, ke stažení, zdarma, Znaky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Písmeno S k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s písmenem sem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Opera, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na tlustčí papír. K vybarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - temperové barvy, fixky, akrylové barvy, pastelové tužky a uhlíky. Pomůcek na malování je pro holky i kluky vskutku velmi mnoho. Omalovánku písmeno S lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s písmenem sem má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří peněženku, peníze a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například temperové barvy, fixky nebo akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba sporty, různé kytky, lidské profese a pochopitelně i písmena s :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají pohádkové postavy, rostliny anebo písmena. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Avatar, Tarzan, Panenka Barbie, Blesk McQueen a Simpsonovi. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky které zde máme k uložení jsou: Santa Klaus, mašinka, plachetnice, lokomotiva s vagónky nebo též piráti. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s písmenem sem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů