Nejhledanější


Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek raketoplánu

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka písmeno S k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí nazvaná písmeno S k obarvování pro kluky a holky. Omalovánka písmeno S je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Písmeno S - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Písmeno S - A5            Omalovánka - Písmeno S - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno S patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: Písmeno S, k vytisknutí, pro děti, ke stažení, obrázek, Znaky, k vybarvení, k tisku, online, k vytištění, obrázky, zdarma

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Písmeno S k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s písmenem sem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Opera, Chromium apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s větší tloušťkou. Ke kreslení poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako uhlíky, voskové tužky, uhly, fixy případně křídy. Možností je dnes pro malé caparty k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek písmeno S lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s písmenem sem má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří dětské oči, peněženku a nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba uhlíky, voskové tužky nebo též uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání, jídla, dopravní prostředky a pochopitelně i písmena s :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají kytky, pohádkové postavy a jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Madagaskar, Mašinka Tomáš, Hello Kitty, Avengers a nebo Ferda mravenec. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro holku i kluka které tady máme ke stažení jsou: dinosauři, pes, mašinka, raketa nebo kočka. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou písmena su.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů