Výběr obrázků


Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek štěněte

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka písmeno S k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění s názvem písmeno S k omalování pro seniory. Omalovánka písmeno S je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Písmeno S - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Písmeno S - A5            Omalovánka - Písmeno S - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno S patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: elektronické omalovánky, Znaky, k vytištění, omalovánka, vymalovánky, online, k vytisknutí, omalovánky, pro děti, obrázky, ke stáhnutí, dětské obrázky, zadarmo, zdarma

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Písmeno S k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s písmenem sem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Firefox, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vysokou gramáží. K obarvení poté může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako fixy, grafitové tužky, tempery, uhly a nebo akrylové barvy. Výtvarných potřeb je pro kluky opravdu mnoho. Obrázek písmeno S lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s písmenem sem má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří čas, zrak dětí anebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro kluky jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (například fixy, grafitové tužky nebo také tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různé sporty, kytky, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i písmena s :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy ptáků, lidské profese nebo též různá zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro puberťáky? Jsou to motivy Superman, Kim Possible, Simpsonovi, Bakugan anebo Krteček. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro dívky které tu máme k uložení jsou: astronaut, plachetnice, dinosauři, kočka a loď. Ať si vaše dítě užije omalovánku písmena su.


Hledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů