Nejvyhledávanější


Otevřený raketoplán - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Omalovánka králíka k vytisknutí

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka tenistky

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Omalovánka písmeno S zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění uložená pod názvem písmeno S k omalování pro ženy. Omalovánka písmeno S je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Písmeno S - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Písmeno S - A5            Omalovánka - Písmeno S - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno S patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: elektronické omalovánky, obrázky, ke stažení, Znaky, zadarmo, k tisku, dětské obrázky, obrázek, domalovánky, vymalovánky, online, k vytištění, omalovánka, Písmeno S

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Písmeno S k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s písmenem sem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k uložení v novém oknu prohlížeče (Firefox, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší a silnější papír. Ke kreslení lze poté zvolit různé psací potřeby - tužky, olejové pastely, temperové barvy, akrylové barvy a uhly. Možností je pro holčičky opravdu mnoho. Omalovánku písmeno S lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s písmenem sem má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektrickou energii, peněženku a elektřinu. Omalovánky nejsou pro holčičky jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (například tužky, olejové pastely případně temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy sportů, zaměstnání, postavy z pohádek a pochopitelně i písmena s :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivá zvířata, druhy automobilů nebo též různé sporty. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro chlapce? Jsou to motivy Action man, Petr Pan, Marvel Rocket, Paw patrol a Příběh hraček. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro holky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: dinosauři, piráti, traktor, lokomotiva či princezna a princ. Nechť omalovánka s písmenem sem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů