Nejstahovanější


Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka písmeno S k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění nazvaná písmeno S k omalování pro puberťáky. Omalovánka písmeno S je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Písmeno S - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Písmeno S - A5            Omalovánka - Písmeno S - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno S patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: pro děti, online, zdarma, Písmeno S, obrázky, k vybarvení, obrázek, ke stažení, k vytištění, k tisku, Znaky, k vytisknutí

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Písmeno S k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s písmenem sem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Mozilla, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). Ke kreslení lze následně zvolit různé psací potřeby - křídy, pastelky, uhlíky, umělecké tužky nebo též vodové barvy. Pomůcek na malování je pro nejmenší fakt mnoho Omalovánku písmeno S lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s písmenem sem má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří zrak dětí, čas a nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro nejmenší jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. křídy, pastelky či uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba lidské profese, zaměstnání lidí, hudební nástroje a pochopitelně i písmena s :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají květiny, kytky nebo také dopravní prostředky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Stašpytlík, Pat a Mat, Elena z Avaloru, Budulínek a nebo Grinch. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro kluky které tu máme ke stažení jsou: astronaut, koně, auta, raketa a Popeláři. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou písmeno S.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů