Top omalovánky


Omalovánka králíka k vytisknutí

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka liška k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí se jménem liška k obarvování pro malá děcka. Omalovánka liška je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Liška - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Liška - A5            Omalovánka - Liška - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Liška patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zdarma, k vytisknutí, domalovánky, omalovánky, k vytištění, obrázek, ke stažení, Liška, obrázky, vymalovánky, dětské obrázky, omalovánka, Zvířata, online

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Liška k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s liškou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stažení v novém oknu browseru (Chromium, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží. Ke kreslení následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako zvýrazňovače, tužky, uhly, tempery případně vodové barvy. Možností je dnes pro učitelky k dispozici vskutku hodně. Obrázek liška lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s liškou má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří elektřinu, oči dětí a dětské oči. Omalovánky nejsou pro učitelky jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (například zvýrazňovače, tužky nebo také uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, lidské profese, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i lišku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různá zvířata, druhy automobilů a zaměstnání lidí. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro seniory? Jsou to motivy Stašpytlík, Princezna a žabák, Šmoulové, Zhu Zhu Pets a Pocahontas. Ty zde ale nemáme. Nejhledanější omalovánky pro předškoláky které tu máme ke stáhnutí jsou: sněhulák, vláček, lokomotiva s vagónky, princezna nebo loď. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou lišky.


Prohledat web


Ads


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů