Nejstahovanější


Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Oslík - obrázek, omalovánka k tisku

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka liška k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí pojmenovaná liška k obarvování pro prcky. Omalovánka liška je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Liška - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Liška - A5            Omalovánka - Liška - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Liška patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: dětské obrázky, pro děti, k vytištění, k vytisknutí, obrázek, ke stáhnutí, Liška, ke stažení, omalovánka, elektronické omalovánky, vymalovánky, obrázky, k vybarvení, Zvířata

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Liška k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s liškou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Mozilla, Safari apod.). Doporučujeme tisk na papír s vysokou gramáží. K omalování následně může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako tužky, uhly, fixy, umělecké tužky či grafitové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro puberťáky vskutku velmi mnoho. Obrázek liška lze taky vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s liškou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří elektřinu, počítač případně peníze. Omalovánky nejsou pro puberťáky jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například tužky, uhly a fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba hudební nástroje, zvířata, druhy ptáků a pochopitelně i lišku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají květiny, zvířátka nebo také zaměstnání lidí. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Sněhurka, Zvonilka, Želvy Ninja, IronMan případně Littlest Pet Shop. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro dospělé které zde máme k uložení jsou: auto, Popeláři, houby, astronaut nebo astronaut. Budeme rádi, pakliže se vám omalovánka lišky bude líbit.


Najít na webu


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů