Nejvyhledávanější


Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka budovy k vytisknutí

Omalovánka liška k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti se jménem liška k obarvení pro holčičky i chlapečky. Omalovánka liška je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Liška - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Liška - A5            Omalovánka - Liška - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Liška patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, Liška, obrázky, online, k vytištění, k vybarvení, Zvířata, ke stažení, zdarma, obrázek, k tisku, pro děti

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Liška k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s liškou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Firefox, Opera apod.). Doporučujeme tisknutí na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - uhly, tužky, propisovací tužky, grafitové tužky nebo též vodové barvy. Možností je dnes pro menší i větší děti k dispozici ohromující množství. Omalovánku liška lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s liškou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, peníze a peněženku. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. uhly, tužky nebo také propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba písmenka, lidské profese, rostliny a pochopitelně i lišku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířata, druhy ptáků případně postavy z pohádek. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Flintstoneovi, Bob a Bobek, Lví král, Asterix a Obelix a Pošťák Pat. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejhledanější omalovánky pro kluky a holky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: lokomotiva s vagónky, hasiči, mašinka, auto či drak. Užijte si omalovánku lišky, budeme rádi, v případě že se vám bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů