Top omalovánky


Omalovánka tenistky

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Triko - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka liška k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění nazvaná liška k vybarvování pro starší děti. Omalovánka liška je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Liška - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Liška - A5            Omalovánka - Liška - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Liška patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: elektronické omalovánky, k vytištění, online, omalovánka, Zvířata, ke stažení, obrázky, k vytisknutí, domalovánky, Liška, obrázek, ke stáhnutí, k vybarvení, zdarma

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Liška k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s liškou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Opera, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. K vybarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - olejové pastely, pastelky, tempery, grafitové tužky či tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro slečny vskutku mnoho. Omalovánku liška lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s liškou má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektřinu, zrak dětí a nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro slečny jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. olejové pastely, pastelky nebo také tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba druhy jídel, jídla, různé kytky a pochopitelně i lišku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají dopravní prostředky, sporty nebo též jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro prcky? Jsou to motivy Lví hlídka, IronMan, Příběh hraček, King Kong a nebo Superman. Ty zde však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší které na našich stránkách máme k uložení jsou: houby, plachetnice, piráti, princezna a princ případně Santa Klaus. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou lišky.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů