Doporučené


Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka liška k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod jménem liška ke kreslení pro školáky. Omalovánka liška je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Liška - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Liška - A5            Omalovánka - Liška - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Liška patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázek, obrázky, k tisku, zdarma, Liška, k vytištění, k vybarvení, online, Zvířata, pro děti, k vytisknutí, ke stažení

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Liška k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s liškou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena k uložení v novém oknu prohlížeče (Firefox, Chrome apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vysokou gramáží. K obarvení potom může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako křídy, temperové barvy, vodové barvy, uhlíky a nebo voskové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro dívky i chlapce k dispozici dlouhá řada. Obrázek liška lze taky vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s liškou má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří elektřinu, peněženku či čas. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (kupř. křídy, temperové barvy nebo vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba květiny, zaměstnání lidí, rostliny a pochopitelně i lišku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zvířata, různé sporty nebo také čísla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Lion King, Roblox, Mašinka Tomáš, Harley Quinn či panenka Winx. Ty tady však nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro naše zlatíčka které tu máme ke stáhnutí jsou: plachetnice, miminko, traktor, auto a kočka. Nechť omalovánka s liškou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů