Nejhledanější


Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka tenistky

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Omalovánka liška k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti se jménem liška k omalování pro nejmenší. Omalovánka liška je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Liška - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Liška - A5            Omalovánka - Liška - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Liška patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytištění, Zvířata, zadarmo, obrázky, k vytisknutí, ke stáhnutí, omalovánky, pro děti, zdarma, k vybarvení, elektronické omalovánky, obrázek, vymalovánky, domalovánky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Liška k vytištění pro děti

Omalovánka s liškou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Safari, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdší a silnější papír. K obarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - voskové tužky, voskovky, křídy, olejové pastely či temperové barvy. Možností je dnes pro seniory k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku liška lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s liškou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří elektrickou energii, dětské oči nebo též oči dětí. Omalovánky nejsou pro seniory jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (kupř. voskové tužky, voskovky nebo křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání, rostliny, kytky a pochopitelně i lišku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají dopravní prostředky, postavy z pohádek případně jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Máša a medvěd, panenka Winx, Pixel art, Fortnite nebo též Asterix a Obelix. Ty tu však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka které zde máme k uložení jsou: netopýr, astronaut, kočka, lokomotiva s vagónky a piráti. Věříme, že se vám obrázek lišky bude líbit.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů