Doporučené


Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka liška k vytisknutí

Omalovánka se jménem liška k vybarvení pro děti. Omalovánka liška je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Liška - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Liška - A5            Omalovánka - Liška - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Liška patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k tisku, obrázek, online, ke stažení, Liška, pro děti, k vybarvení, Zvířata, k vytisknutí, k vytištění, zdarma, obrázky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Liška k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s liškou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Firefox, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší gramáží. K vybarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - zvýrazňovače, voskové tužky, fixky, olejové pastely a nebo křídy. Výtvarných potřeb je pro malé holčičky a chlapečky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku liška lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s liškou má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří peněženku, elektřinu nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (např. zvýrazňovače, voskové tužky a fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba květiny, zvířata, postavy z pohádek a pochopitelně i lišku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy automobilů, druhy jídel a písmena. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Mimoni, Barbie, Equestria Girls, Kniha džunglí nebo My little pony. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejhledanější omalovánky pro malé ratolesti které tu máme ke stáhnutí jsou: čert, drak, traktor, kočka případně draci. Nechť omalovánka s liškou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů