Výběr omalovánek


Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek chlapce k vytisknutí

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka liška k vytisknutí

Omalovánka uložená pod názvem liška k obarvení pro děti. Omalovánka liška je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Liška - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Liška - A5            Omalovánka - Liška - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Liška patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: pro děti, ke stažení, zdarma, Liška, k tisku, k vytisknutí, k vytištění, obrázky, online, obrázek, Zvířata, k vybarvení

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Liška k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s liškou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Chromium, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na papír s vysokou gramáží. K obarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - grafitové tužky, vodové barvy, fixky, temperové barvy případně fixy. Možností je dnes pro malé caparty opravdu mnoho. Omalovánku liška lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s liškou má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří elektřinu, zrak dětí anebo peněženku. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba grafitové tužky, vodové barvy či fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba hudební nástroje, druhy jídel, zaměstnání a pochopitelně i lišku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají lidské profese, čísla nebo jídla. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Mickey mouse, Scooby Doo, Kačer Donald, Tlapková patrola anebo Lion King. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro naše ratolesti které zde máme ke stáhnutí jsou: loď, vláček, dinosauři, princezna a princ nebo též princezna. Nechť omalovánka s liškou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů