Nejstahovanější


Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka liška k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí se jménem liška k vybarvení pro naše milé prcky. Omalovánka liška je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Liška - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Liška - A5            Omalovánka - Liška - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Liška patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Zvířata, Liška, zdarma, k vybarvení, k tisku, k vytištění, online, pro děti, ke stažení, obrázek, k vytisknutí, obrázky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Liška k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s liškou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Chromium, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s větší tloušťkou. K obarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - zvýrazňovače, pastelové tužky, temperové barvy, vodové barvy a olejové pastely. Výtvarných potřeb je pro ratolesti k dispozici celá škála. Omalovánku liška lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s liškou má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, dětské oči nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (například zvýrazňovače, pastelové tužky a temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba rostliny, květiny, dopravní prostředky a pochopitelně i lišku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy ptáků, lidské profese nebo též hudební nástroje. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Ninjago, Lego, Lion King, Popelka nebo Madagaskar. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro děti které tu máme ke stažení jsou: princezna, auta, dinosauři, mašinka nebo také piráti. Ať si vaše dítě užije omalovánku lišky.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů