Nejvyhledávanější


Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Omalovánka liška k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod názvem liška k vybarvení pro malá děcka. Omalovánka liška je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Liška - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Liška - A5            Omalovánka - Liška - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Liška patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, ke stažení, zdarma, online, pro děti, obrázek, k tisku, Zvířata, k vytištění, obrázky, k vybarvení, Liška

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Liška k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s liškou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stažení v novém oknu browseru (Firefox, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. Ke kreslení potom může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako propisovací tužky, pera, umělecké tužky, fixky nebo pastelové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro malé caparty k dispozici celá škála. Obrázek liška lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s liškou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří čas, zrak dětí a nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (kupř. propisovací tužky, pera či umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba čísla, zaměstnání lidí, zaměstnání a pochopitelně i lišku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají dopravní prostředky, jednotlivé druhy rostlin anebo jídla. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Mašinka Tomáš, Pat a Mat, Kačer Donald, Shimmer a Shine a nebo Doba ledová. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro kluky a holky které tady máme k uložení jsou: lokomotiva s vagónky, princezna a princ, loď, čert a princezna. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku liška.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů