Doporučujeme


Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka liška k vytisknutí

Omalovánka dostupná pod názvem liška k obarvování pro děti. Omalovánka liška je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Liška - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Liška - A5            Omalovánka - Liška - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Liška patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vybarvení, obrázky, Liška, obrázek, k vytištění, ke stažení, k vytisknutí, k tisku, zdarma, online, Zvířata, pro děti

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Liška k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s liškou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude ke stažení v novém oknu internetového browseru (Internet explorer, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdší papír. Ke kreslení následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, voskovky, zvýrazňovače, temperové barvy nebo fixky. Dostupných kreslících potřeb je pro chlapce fakt mnoho Obrázek liška lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s liškou má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří dětské oči, elektrickou energii a počítač. Omalovánky nejsou pro chlapce jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. pastelové tužky, voskovky anebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba kytky, zvířata, různé kytky a pochopitelně i lišku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jídla, sporty případně postavy z pohádek. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Popelka, Mimoni, Zhu Zhu Pets, Blesk McQueen a Avatar. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro malé děti které tu máme ke stáhnutí jsou: psi, draci, slon, netopýr nebo také miminko. Ať si vaše dítě užije omalovánku lišky.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů