Výběr obrázků


Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka liška k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění s názvem liška k vybarvení pro starší děti. Omalovánka liška je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Liška - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Liška - A5            Omalovánka - Liška - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Liška patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zdarma, k vybarvení, online, omalovánky, k tisku, dětské obrázky, zadarmo, Zvířata, k vytištění, domalovánky, elektronické omalovánky, pro děti, vymalovánky, omalovánka

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Liška k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s liškou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Firefox, Mozilla apod.). Nejlepší bude tisknout na tlustčí papír. K obarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - uhly, vodové barvy, tužky, akrylové barvy nebo propisovací tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro malé caparty fakt mnoho Omalovánku liška lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s liškou má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří oči dětí, dětské oči a peněženku. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (např. uhly, vodové barvy případně tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy sportů, rostliny, pohádkové postavy a pochopitelně i lišku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají kytky, zaměstnání a druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holky? Jsou to motivy Kuře Calimero, Spongebob, U nás na farmě, Pocahontas a Bob a Bobek. Je ale velmi problematické je dostupná bez placení získat a proto je zde nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé ratolesti které tady máme k uložení jsou: astronaut, dinosauři, netopýr, miminko nebo také čert. Užijte si omalovánku lišky, budeme rádi, jestliže se vám bude líbit.


Hledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů