Nejoblíbenější


Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka netopýr k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti označená netopýr k vybarvování pro ratolesti. Omalovánka netopýr je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Netopýr - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Netopýr - A5            Omalovánka - Netopýr - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Netopýr patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, online, zdarma, obrázky, Netopýr, ke stažení, obrázek, k vytištění, Zvířata, k tisku, k vybarvení, pro děti

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Netopýr k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s netopýrem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena k uložení v novém okně browseru (Firefox, Internet explorer apod.). Doporučujeme vytištění na tvrdší a silnější papír. K obarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - fixky, akrylové barvy, uhly, tempery nebo vodové barvy. Možností je pro kluky a holky opravdu mnoho. Omalovánku netopýr lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s netopýrem má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří zrak dětí, elektřinu a peníze. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (např. fixky, akrylové barvy a uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, zaměstnání, druhy sportů a pochopitelně i netopýr :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jídla, písmenka a nebo různé kytky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Paw patrol, Toy Story, Princezna Leonora, Blesk McQueen a U nás na farmě. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro naše zlatíčka které tu máme ke stáhnutí jsou: koně, auta, Popeláři, lokomotiva nebo též piráti. Budeme rádi, pokud se vám omalovánka netopýru bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů