Nejoblíbenější


Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Rakety určená k tisku

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka netopýr k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění se jménem netopýr k obarvení pro malé děti. Omalovánka netopýr je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Netopýr - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Netopýr - A5            Omalovánka - Netopýr - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Netopýr patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázky, omalovánka, k vytisknutí, elektronické omalovánky, k tisku, zdarma, Zvířata, Netopýr, k vybarvení, vymalovánky, dětské obrázky, zadarmo, online, ke stáhnutí

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Netopýr k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s netopýrem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Opera, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší a silnější papír. K vybarvování potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako grafitové tužky, olejové pastely, fixy, pastelové tužky či uhly. Možností je pro puberťáky k dispozici nepřeberné množství. Obrázek netopýr lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s netopýrem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří peníze, oči dětí a počítač. Omalovánky nejsou pro puberťáky jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například grafitové tužky, olejové pastely nebo též fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zvířata, rostliny, dopravní prostředky a pochopitelně i netopýr :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířátka, jednotlivé druhy rostlin anebo různé sporty. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Pinocchio, Teletubbies, Šmoulové, Astroboy a IronMan. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejhledanější omalovánky pro školáky které zde máme ke stažení jsou: dinosauři, plachetnice, koně, lokomotiva a princezna a princ. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku netopýr.


Najít na webu


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů