Navigace
» Home page
» Partneři
» Kontakt
» Pro děti
» Online
Nej omalovánky


Chlapeček - obrázek, omalovánka k tisku

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pohádková kačenka - obrázek, omalovánka k tisku

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Mojžíš s holí - obrázek, omalovánka k tisku

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka barák k vytisknutí

Omalovánka k tisku uložená pod názvem barák k obarvování pro naše zlatíčka. Omalovánka barák je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Barák - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Barák - A5            Omalovánka - Barák - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Barák patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: elektronické omalovánky, domalovánky, k tisku, pro děti, dětské obrázky, ke stáhnutí, zadarmo, zdarma, vymalovánky, omalovánka, k vytištění, obrázky, omalovánky, ke stažení

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Barák k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s barákem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Chromium, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdší a silnější papír. K vybarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - voskové tužky, pastelové tužky, umělecké tužky, temperové barvy a nebo tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro dospělé k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku barák lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s barákem má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří počítač, dětské oči případně elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro dospělé jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba voskové tužky, pastelové tužky a umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba čísla, druhy sportů, pohádkové postavy a pochopitelně i barák :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají květiny, zvířátka nebo též druhy jídel. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškolní děti? Jsou to motivy Batman, Pan Včelka, Želvy Ninja, Bakugan případně Anna a Elsa. Je ale náročné je zadarmo sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro malé děti které tu máme ke stažení jsou: plachetnice, Santa Klaus, astronaut, miminko nebo také pes. Nechť omalovánka s barákem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů