Top omalovánky


Omalovánka tenistky

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka skřítek k vytisknutí

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem skřítek k omalování pro kluky. Omalovánka skřítek je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Skřítek - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Skřítek - A5            Omalovánka - Skřítek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Skřítek patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: obrázky, k tisku, online, k vytištění, ke stažení, k vybarvení, Lidé, k vytisknutí, Skřítek, obrázek, pro děti, zdarma

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.

Obrázek Skřítek k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění se skřítkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chromium, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvení potom může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, pastelky, uhly, zvýrazňovače či voskovky. Pomůcek na malování je pro maminky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku skřítek lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší se skřítkem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří dětské oči, elektrickou energii nebo také peněženku. Omalovánky nejsou pro maminky jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například pastelové tužky, pastelky a uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba hudební nástroje, jednotlivé druhy rostlin, čísla a pochopitelně i skřítka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různé kytky, pohádkové postavy a písmenka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro puberťáky? Jsou to motivy Shrek, Equestria Girls, Šmoulové, Medvídek Pú nebo také Anna a Elsa. Je ale hodně nákladné je zdarma získat a proto je zde nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malé děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: plachetnice, raketa, traktor, astronaut nebo též Popeláři. Nechť vám omalovánka se skřítkem přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů