Doporučené


Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek slepice k vytisknutí

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka skřítek k vytisknutí

Omalovánka se jménem skřítek k vybarvení pro školáky. Omalovánka skřítek je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Skřítek - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Skřítek - A5            Omalovánka - Skřítek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Skřítek patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: ke stažení, pro děti, zdarma, online, obrázky, k vytisknutí, Lidé, k tisku, obrázek, k vybarvení, Skřítek, k vytištění

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.

Obrázek Skřítek k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk se skřítkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Safari, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vysokou gramáží. K omalování lze následně zvolit různé psací potřeby - temperové barvy, olejové pastely, fixy, propisovací tužky a zvýrazňovače. Možností je pro nejmenší děcka k dispozici celá škála. Omalovánku skřítek lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti se skřítkem má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří elektrickou energii, peníze anebo čas. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například temperové barvy, olejové pastely či fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, různé kytky, kytky a pochopitelně i skřítka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání, druhy jídel a nebo čísla. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Červená Karkulka, Pan Včelka, Pat a Mat, Flintstoneovi anebo IronMan. Je však těžké je dostupná bez placení získat a proto je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: piráti, astronaut, liška, vláček nebo též princezna. Nechť vám omalovánka se skřítkem přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů