Výběr obrázků


Obrázek jukeboxu

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka skřítek k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti pojmenovaná skřítek k vybarvení pro kluky a holky. Omalovánka skřítek je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Skřítek - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Skřítek - A5            Omalovánka - Skřítek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Skřítek patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: obrázky, online, k vybarvení, obrázek, Lidé, ke stažení, k vytisknutí, Skřítek, k tisku, pro děti, k vytištění, zdarma

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.

Obrázek Skřítek k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší se skřítkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Chromium, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. K obarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - pera, tužky, umělecké tužky, voskovky případně propisovací tužky. Možností je dnes pro naše milé prcky k dispozici ohromující množství. Omalovánku skřítek lze též vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka se skřítkem má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří čas, zrak dětí a počítač. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (např. pera, tužky anebo umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různé sporty, sporty, postavy z pohádek a pochopitelně i skřítka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají čísla, různé kytky a kytky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Locika, Příběh hraček, Lion King, Ninjago a Krteček. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které tu máme k uložení jsou: astronaut, auto, auta, princezna a nebo raketa. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou skřítek.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů