Nej omalovánky


Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka skřítek k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem skřítek ke kreslení pro holku i kluka. Omalovánka skřítek je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Skřítek - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Skřítek - A5            Omalovánka - Skřítek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Skřítek patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vybarvení, online, k tisku, obrázek, obrázky, pro děti, k vytištění, k vytisknutí, ke stažení, Lidé, Skřítek, zdarma

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.

Obrázek Skřítek k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk se skřítkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici ke stažení v novém okně webového browseru (Safari, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vysokou gramáží. K vybarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - grafitové tužky, akrylové barvy, fixy, voskové tužky případně fixky. Kreslících potřeb je dnes pro školáky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku skřítek lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění se skřítkem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří oči dětí, peníze a nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro školáky jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. grafitové tužky, akrylové barvy anebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zvířátka, různé kytky, hudební nástroje a pochopitelně i skřítka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají postavy z pohádek, zvířata nebo také kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Simpsonovi, Monster high, Bob a Bobek, Medvídek Pú a nebo Krteček. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejpožadovanější omalovánky pro naše milé prcky které tady máme k uložení jsou: astronaut, raketa, liška, Santa Klaus nebo slon. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou skřítek.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů