Nejhledanější


Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka skřítek k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk pojmenovaná skřítek k vybarvování pro chlapce. Omalovánka skřítek je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Skřítek - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Skřítek - A5            Omalovánka - Skřítek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Skřítek patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: omalovánka, vymalovánky, online, obrázky, ke stáhnutí, dětské obrázky, pro děti, zadarmo, obrázek, Lidé, ke stažení, domalovánky, omalovánky, k vytištění

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.

Obrázek Skřítek k vytištění a k vybarvení

Omalovánka se skřítkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stažení v novém okně webového browseru (Opera, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší a silnější papír. K omalování potom může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako pastelky, uhly, fixy, tempery a pastelové tužky. Výtvarných potřeb je pro předškoláky k dispozici ohromné množství. Omalovánku skřítek lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti se skřítkem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří oči dětí, počítač či zrak dětí. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (kupř. pastelky, uhly nebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba hudební nástroje, kytky, dopravní prostředky a pochopitelně i skřítka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy jídel, jednotlivé druhy ptáků a jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy Lego příběh, Lion King, Frozen, Astroboy či Méďa Béďa. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro seniory které na našich stránkách máme k uložení jsou: auta, koně, lokomotiva s vagónky, čert nebo též draci. Ať si vaše dítko užije malování skřítka.


Hledat slovo


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů