Top obrázky


Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka skřítek k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí se jménem skřítek k omalování pro školáky. Omalovánka skřítek je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Skřítek - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Skřítek - A5            Omalovánka - Skřítek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Skřítek patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k tisku, pro děti, obrázky, ke stažení, obrázek, k vybarvení, k vytištění, online, Skřítek, k vytisknutí, zdarma, Lidé

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.

Obrázek Skřítek k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí se skřítkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stažení v novém okně browseru (Chromium, Internet explorer apod.). Doporučujeme vytištění na tvrdší a silnější papír. K vybarvování poté může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako fixky, uhlíky, akrylové barvy, propisovací tužky případně temperové barvy. Výtvarných potřeb je pro nejmenší děcka vskutku mnoho. Omalovánku skřítek lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka se skřítkem má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří peněženku, oči dětí a nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba fixky, uhlíky a akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířátka, různá zvířata, písmena a pochopitelně i skřítka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy jídel, hudební nástroje nebo též kytky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Bezzubka, Indiana Jones, Superman, Šmoulové a nebo Astroboy. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro děti které tady máme k uložení jsou: slon, miminko, raketa, princezna či lokomotiva. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou skřítek.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů