Nejstahovanější


Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

ISS - obrázek, omalovánka k tisku

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka skřítek k vytisknutí

Omalovánka k tisku pojmenovaná skřítek k omalování pro předškolní děti. Omalovánka skřítek je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Skřítek - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Skřítek - A5            Omalovánka - Skřítek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Skřítek patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: vymalovánky, omalovánky, domalovánky, zdarma, Lidé, k tisku, obrázky, ke stažení, Skřítek, obrázek, ke stáhnutí, elektronické omalovánky, k vybarvení, pro děti

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.

Obrázek Skřítek k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk se skřítkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude ke stažení v novém oknu browseru (Opera, Safari apod.). Doporučujeme tisk na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - uhly, fixky, zvýrazňovače, pera a pastelové tužky. Možností je pro prcky k dispozici ohromující množství. Omalovánku skřítek lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší se skřítkem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří oči dětí, dětské oči či zrak dětí. Omalovánky nejsou pro prcky jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (např. uhly, fixky případně zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zaměstnání, druhy ptáků, lidské profese a pochopitelně i skřítka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají květiny, postavy z pohádek a nebo čísla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Plants vs. Zombies, Aladin, Jonas Brothers, Pejsek a kočička či Alenka v říši divů. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro učitelky které tady máme ke stáhnutí jsou: hasiči, astronaut, houby, plachetnice a Popeláři. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem skřítek.


Najít na webu


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů