Nejstahovanější


Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka skřítek k vytisknutí

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem skřítek k omalování pro malé i větší děti. Omalovánka skřítek je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Skřítek - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Skřítek - A5            Omalovánka - Skřítek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Skřítek patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: pro děti, ke stažení, k vytištění, obrázky, zdarma, Lidé, online, Skřítek, k vytisknutí, k tisku, obrázek, k vybarvení

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.

Obrázek k vybarvení Skřítek k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění se skřítkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Internet explorer, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - tempery, pastelky, propisovací tužky, akrylové barvy nebo také voskovky. Možností je pro dívky i chlapce vskutku velmi mnoho. Omalovánku skřítek lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší se skřítkem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří čas, počítač a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (kupř. tempery, pastelky a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, různé sporty, lidské profese a pochopitelně i skřítka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířátka, zvířata nebo kytky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Madagaskar, Locika, Bořek stavitel, My little pony a Harley Quinn. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děcka které tady máme ke stáhnutí jsou: loď, vláček, auta, houby či auto. Budeme rádi, pokud se vám omalovánka skřítka bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů