Nejhledanější


Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek skůtru k vytisknutí

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka skřítek k vytisknutí

Omalovánka k vytištění se jménem skřítek k obarvení pro prcky. Omalovánka skřítek je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Skřítek - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Skřítek - A5            Omalovánka - Skřítek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Skřítek patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: online, zadarmo, k tisku, k vytisknutí, k vybarvení, zdarma, obrázky, domalovánky, Skřítek, elektronické omalovánky, vymalovánky, dětské obrázky, pro děti, k vytištění

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.

Obrázek k vybarvení Skřítek k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší se skřítkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude ke stažení v novém oknu prohlížeče (Internet explorer, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír. K vybarvení následně může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako fixy, pastelové tužky, fixky, uhly nebo grafitové tužky. Možností je pro nejmenší k dispozici vskutku hodně. Obrázek skřítek lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka se skřítkem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří peníze, elektřinu nebo také peněženku. Omalovánky nejsou pro nejmenší jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (například fixy, pastelové tužky či fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba čísla, různá zvířata, zaměstnání a pochopitelně i skřítka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají dopravní prostředky, pohádkové postavy a písmena. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Včelka Mája, Lví král, Harry Potter, Hot Wheels nebo také Lion King. Je ale velmi náročné je dostupná bez placení získat a proto je tu nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro chlapce které na našich stránkách máme k uložení jsou: piráti, Santa Klaus, princezna, lokomotiva a princezna. Nechť vám omalovánka se skřítkem přinese mnoho hezkých chvil.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů