Nejvyhledávanější


Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s elfem k vytisknutí

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka skřítek k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem skřítek k vybarvení pro ratolesti. Omalovánka skřítek je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Skřítek - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Skřítek - A5            Omalovánka - Skřítek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Skřítek patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k tisku, online, ke stažení, k vybarvení, obrázek, obrázky, zdarma, k vytisknutí, pro děti, Lidé, Skřítek, k vytištění

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.

Obrázek k vybarvení Skřítek k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší se skřítkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče (Firefox, Opera apod.). Nejlepší bude tisknout na tlustčí papír. K vybarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - umělecké tužky, voskové tužky, vodové barvy, tempery a nebo pastelky. Kreslících Potřeb na malování je pro malé ratolesti k dispozici široká škála. Omalovánku skřítek lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí se skřítkem má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří čas, elektrickou energii a elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (kupř. umělecké tužky, voskové tužky případně vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, dopravní prostředky, druhy jídel a pochopitelně i skřítka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířátka, jídla a různé kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Tlapková patrola, Zhu Zhu Pets, Kung Fu Panda, Bob a Bobek a Monster High. Je však těžké a složité je zdarma získat a proto je tu nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malé děti které zde máme ke stáhnutí jsou: čert, mašinka, princezna, Santa Klaus nebo též hasiči. Ať vám omalovánka skřítek přinese mnoho radosti.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů