Nejstahovanější


Obrázek psa k tisku

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka skřítek k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem skřítek k obarvení pro nejmenší. Omalovánka skřítek je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Skřítek - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Skřítek - A5            Omalovánka - Skřítek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Skřítek patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: domalovánky, omalovánka, obrázky, obrázek, Lidé, k vytištění, omalovánky, elektronické omalovánky, k vytisknutí, k tisku, zadarmo, ke stažení, vymalovánky, zdarma

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.

Obrázek Skřítek k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka se skřítkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Firefox, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s větší tloušťkou. Ke kreslení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - grafitové tužky, tempery, uhlíky, pastelky či pera. Dostupných kreslících potřeb je pro nejmenší děti opravdu mnoho. Omalovánku skřítek lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku se skřítkem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří elektrickou energii, oči dětí nebo také elektřinu. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (třeba grafitové tužky, tempery a nebo uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmena, lidské profese, čísla a pochopitelně i skřítka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé kytky, jednotlivé druhy rostlin nebo zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Želvy Ninja, Jak vycvičit draka, Zvonilka, Angry birds nebo také Šmoulové. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro puberťáky které na našich stránkách máme k uložení jsou: mašinka, auta, auta, traktor případně houby. Věříme, že se vám obrázek skřítka bude líbit.


Prohledat web


Ads


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů