Nejvyhledávanější


Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek skůtru k vytisknutí

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Školka zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění pojmenovaná Školka k vybarvování pro menší i větší děti. Omalovánka Školka je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Školka - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Školka - A5            Omalovánka - Školka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Školka patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k tisku, ke stažení, obrázek, obrázky, k vybarvení, zdarma, online, k vytisknutí, Školka, pro děti, Lidé, k vytištění

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Školka k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s Školkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici k uložení v novém okně internetového browseru (Internet explorer, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír. K vybarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - propisovací tužky, uhlíky, grafitové tužky, zvýrazňovače či pastelky. Dostupných kreslících potřeb je pro ratolesti vskutku mnoho. Omalovánku Školka lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Školkou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří peněženku, dětské oči nebo také elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba propisovací tužky, uhlíky případně grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy automobilů, různé sporty, druhy sportů a pochopitelně i Školku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmenka, hudební nástroje a kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Hledá se Nemo, Tom a Jerry, Krtek, Panenka Barbie nebo také Avengers. Je ale hodně nákladné je zadarmo sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro malé ratolesti které tu máme ke stažení jsou: slon, princezna, hasiči, netopýr anebo dinosauři. Ať omalovánka Školka přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů