Nejstahovanější


Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Triko - obrázek, omalovánka k tisku

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek raketoplánu

Omalovánka Školka k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí nazvaná Školka k vybarvování pro malá děcka. Omalovánka Školka je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Školka - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Školka - A5            Omalovánka - Školka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Školka patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytisknutí, omalovánka, zadarmo, ke stažení, k tisku, vymalovánky, obrázky, omalovánky, pro děti, elektronické omalovánky, online, zdarma, obrázek, k vytištění

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Školka k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s Školkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém oknu webového browseru (Internet explorer, Chrome apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvení potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako fixy, křídy, uhlíky, fixky případně olejové pastely. Dostupných kreslících potřeb je pro malé děti k dispozici pestrá škála. Obrázek Školka lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Školkou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří čas, peníze nebo též dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé děti jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (například fixy, křídy a nebo uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba rostliny, písmenka, pohádkové postavy a pochopitelně i Školku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, jídla anebo písmena. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Hvězdné války, Kim Possible, Roblox, Flintstones nebo též Power Strangers. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro holky které tady máme ke stáhnutí jsou: psi, plachetnice, auta, raketa a draci. Ať si vaše dítko užije malování Školky.


Najít na webu


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů