Nej obrázky


Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Školka zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti pojmenovaná Školka k obarvení pro ratolesti. Omalovánka Školka je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Školka - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Školka - A5            Omalovánka - Školka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Školka patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: ke stažení, zdarma, obrázky, Lidé, k vybarvení, obrázek, Školka, pro děti, k vytisknutí, online, k tisku, k vytištění

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Školka k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s Školkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Chromium, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvování následně může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako fixky, pera, pastelky, olejové pastely a uhly. Kreslících potřeb je dnes pro menší i větší děti k dispozici pestrá škála. Obrázek Školka lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s Školkou má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peněženku, elektřinu a nebo peníze. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (třeba fixky, pera a pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba druhy sportů, jídla, jednotlivá zvířata a pochopitelně i Školku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají rostliny, druhy automobilů a sporty. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy U nás na farmě, Paw patrol, Mickey mouse, Avatar a nebo Monster High. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejpožadovanější omalovánky pro malé i větší děti které zde máme ke stažení jsou: lokomotiva s vagónky, pes, liška, lokomotiva anebo vláček. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku Školka.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů