Top pět


Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Omalovánka Školka zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění uložená pod názvem Školka k omalování pro malé caparty. Omalovánka Školka je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Školka - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Školka - A5            Omalovánka - Školka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Školka patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: online, k vytištění, obrázky, ke stažení, k vytisknutí, Lidé, pro děti, zdarma, k vybarvení, k tisku, Školka, obrázek

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Školka k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Školkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Opera, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvování následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako vodové barvy, grafitové tužky, akrylové barvy, voskovky případně voskové tužky. Malovacích potřeb je pro předškoláky k dispozici celá škála. Obrázek Školka lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s Školkou má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří čas, dětské oči a elektřinu. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (kupř. vodové barvy, grafitové tužky nebo akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba čísla, sporty, různé kytky a pochopitelně i Školku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivá zvířata, písmenka a různé sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Gormiti, IronMan, Hello Kitty, Zootropolis a Požárník Sam. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro naše milé prcky které zde máme ke stáhnutí jsou: drak, houby, vláček, astronaut a psi. Ať si vaše dítě užije obrázek Školky.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů