Nejlepší


Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Školka k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s názvem Školka k obarvení pro prcky. Omalovánka Školka je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Školka - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Školka - A5            Omalovánka - Školka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Školka patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k tisku, Lidé, vymalovánky, obrázek, pro děti, omalovánky, k vytisknutí, ke stažení, online, omalovánka, domalovánky, elektronické omalovánky, dětské obrázky, obrázky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Školka k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s Školkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stažení v novém oknu internetového browseru (Firefox, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží. K omalování následně může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako umělecké tužky, zvýrazňovače, fixy, uhly nebo také grafitové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro předškolní děti k dispozici nepřeberné množství. Obrázek Školka lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Školkou má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří zrak dětí, elektrickou energii a čas. Omalovánky nejsou pro předškolní děti jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (kupř. umělecké tužky, zvýrazňovače nebo též fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy sportů, hudební nástroje, různá zvířata a pochopitelně i Školku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání, jednotlivá zvířata či různé kytky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Kačer Donald, Zvonilka, Minecraft, Princezna Leonora a My little pony. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro puberťáky které zde máme k uložení jsou: princezna, Popeláři, pes, loď případně sněhulák. Ať si vaše dítě užije obrázek Školky.


Prohledat web


Ads


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů