Top obrázky


Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Školka zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod názvem Školka k obarvení pro malé caparty. Omalovánka Školka je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Školka - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Školka - A5            Omalovánka - Školka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Školka patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: obrázek, online, ke stažení, Školka, k vytisknutí, k vybarvení, obrázky, Lidé, pro děti, k vytištění, k tisku, zdarma

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Školka k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s Školkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Mozilla, Chromium apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tlustčí papír. K vybarvování poté může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako voskovky, křídy, umělecké tužky, olejové pastely nebo grafitové tužky. Možností je pro nejmenší děcka k dispozici dlouhá řada. Omalovánku Školka lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s Školkou má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří peněženku, čas a dětské oči. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například voskovky, křídy nebo též umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, sporty, jednotlivá zvířata a pochopitelně i Školku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé kytky, květiny či rostliny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Kim Possible, Hledá se Nemo, Princezna a žabák, Hello Kitty a Paw patrol. Je ale náročné je zdarma sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro malé caparty které tu máme ke stažení jsou: draci, plachetnice, drak, liška a nebo piráti. Nechť omalovánka s Školkou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů