Nejhledanější


Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Školka k vytisknutí

Omalovánka k vytištění označená Školka k omalování pro nejmenší děti. Omalovánka Školka je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Školka - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Školka - A5            Omalovánka - Školka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Školka patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Lidé, ke stažení, Školka, vymalovánky, obrázek, k vytištění, zdarma, omalovánky, pro děti, k vybarvení, omalovánka, dětské obrázky, k tisku, domalovánky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Školka k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s Školkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Safari, Chrome apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - zvýrazňovače, pastelové tužky, propisovací tužky, voskovky nebo též křídy. Pomůcek na malování je pro prcky k dispozici ohromné množství. Omalovánku Školka lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s Školkou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří počítač, čas nebo také elektřinu. Omalovánky nejsou pro prcky jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. zvýrazňovače, pastelové tužky případně propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba lidské profese, květiny, zvířátka a pochopitelně i Školku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy automobilů, různé kytky a zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Spongebob, Princezna Leonora, Kamarád Timmy, Bugs Bunny nebo také Shrek. Ty zde ale nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro učitelky které na našich stránkách máme k uložení jsou: princezna, vláček, pes, lokomotiva anebo hasiči. Užijte si omalovánku Školky, budeme rádi, v případě že se vám bude líbit.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů