Nejstahovanější


Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s vánočním stromem

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Školka zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti s názvem Školka k vybarvení pro nejmenší děti. Omalovánka Školka je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Školka - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Školka - A5            Omalovánka - Školka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Školka patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: pro děti, obrázek, obrázky, Lidé, ke stažení, k tisku, zdarma, online, k vytisknutí, Školka, k vytištění, k vybarvení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Školka k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s Školkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude ke stažení v novém oknu internetového browseru (Opera, Safari apod.). Doporučujeme tisk na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvování pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako temperové barvy, tempery, fixy, tužky nebo také zvýrazňovače. Možností je pro naše zlatíčka vskutku mnoho. Obrázek Školka lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s Školkou má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří čas, peníze nebo též elektřinu. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (např. temperové barvy, tempery a fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba květiny, sporty, kytky a pochopitelně i Školku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různé sporty, dopravní prostředky či různá zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy princezna Sofie, Spongebob, Monster high, Barbie nebo též Bugs Bunny. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: astronaut, auta, draci, princezna a piráti. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem Školka.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů