Nejstahovanější


Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s vánočním stromem

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Školka zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí se jménem Školka k vybarvování pro učitelky. Omalovánka Školka je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Školka - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Školka - A5            Omalovánka - Školka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Školka patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: obrázek, k vytisknutí, Školka, online, Lidé, k vytištění, k vybarvení, k tisku, zdarma, obrázky, ke stažení, pro děti

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Školka k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s Školkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového browseru (Internet explorer, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší gramáží. K omalování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - voskovky, křídy, zvýrazňovače, pera a pastelky. Potřeb na malování je pro malá děcka k dispozici ohromující množství. Omalovánku Školka lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Školkou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří počítač, peněženku či zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (třeba voskovky, křídy nebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba rostliny, druhy ptáků, písmena a pochopitelně i Školku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají hudební nástroje, zaměstnání a různé sporty. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Hledá se Dory, Minecraft, Hledá se Nemo, Lego či Ninjago. Ty tu však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro starší děti které tady máme k uložení jsou: astronaut, houby, miminko, astronaut a auta. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou Školky.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů