Top pět


Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek slepice k vytisknutí

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Školka k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk pojmenovaná Školka k obarvení pro ženy. Omalovánka Školka je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Školka - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Školka - A5            Omalovánka - Školka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Školka patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: zadarmo, ke stáhnutí, k vytištění, zdarma, k vytisknutí, ke stažení, omalovánky, online, Lidé, domalovánky, obrázky, Školka, elektronické omalovánky, omalovánka

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Školka k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s Školkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Opera, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na tlustčí papír. Ke kreslení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - uhly, voskovky, voskové tužky, grafitové tužky anebo fixy. Malovacích potřeb je pro puberťáky vskutku velmi mnoho. Omalovánku Školka lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s Školkou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, dětské oči a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro puberťáky jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (například uhly, voskovky a voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy automobilů, kytky, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i Školku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají rostliny, hudební nástroje a sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapce? Jsou to motivy Lego příběh, Among Us, Popelka, Plants vs. Zombies a Myška Minie. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejvyhledávanější omalovánky pro seniory které tu máme ke stažení jsou: plachetnice, raketa, vláček, auta nebo auto. Užijte si omalovánku Školky, budeme rádi, pakliže se vám bude líbit.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů