Top omalovánky


Obrázek jukeboxu

Domek - obrázek, omalovánka k tisku

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Omalovánka Lukáš 5 k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s názvem Lukáš k obarvení pro děti. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s motivem z knihy Evangelia podle Lukáše 22:54-62 (Bible) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Lukáš je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Lukáš 5 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Lukáš 5 - A5            Omalovánka - Lukáš 5 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lukáš 5 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytisknutí, omalovánka, ke stáhnutí, elektronické omalovánky, k vybarvení, k tisku, Bible a křesťanství, Lukáš 5, zdarma, ke stažení, dětské obrázky, vymalovánky, omalovánky, pro děti

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.

Obrázek k vybarvení Lukáš 5 k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s Lukášem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Internet explorer, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K omalování následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako uhlíky, zvýrazňovače, grafitové tužky, křídy nebo také propisovací tužky. Pomůcek na malování je pro chlapečky k dispozici ohromné množství. Omalovánku Lukáš lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Lukášem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří elektřinu, peněženku a čas. Omalovánky nejsou pro chlapečky jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. uhlíky, zvýrazňovače a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různá zvířata, písmena, různá zvířátka a pochopitelně i Lukáše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají pohádkové postavy, zaměstnání nebo též druhy automobilů. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Angry birds, Rio, Adiboo, Astroboy a Ledové království. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro starší děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: slon, lokomotiva, draci, lokomotiva s vagónky a nebo Popeláři. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem Lukáš.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů