Nej pět


Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Lukáš 5 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka nazvaná Lukáš ke kreslení pro předškoláky. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s motivem z knihy Evangelia podle Lukáše 22:54-62 (Bible) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Lukáš je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Lukáš 5 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Lukáš 5 - A5            Omalovánka - Lukáš 5 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lukáš 5 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: Bible a křesťanství, k vytištění, obrázek, pro děti, online, ke stažení, k vybarvení, k tisku, k vytisknutí, zdarma, Lukáš 5, obrázky

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.

Obrázek Lukáš 5 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s Lukášem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k uložení v novém oknu browseru (Safari, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší papír. K vybarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - grafitové tužky, tempery, tužky, fixky a uhly. Možností je pro kluky i holky fakt mnoho Omalovánku Lukáš lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s Lukášem má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří peníze, elektrickou energii a oči dětí. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (např. grafitové tužky, tempery či tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba pohádkové postavy, jednotlivá zvířata, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i Lukáše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají rostliny, čísla nebo též různá zvířátka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Červená Karkulka, Ninjago, Tarzan, Kim Possible a Angry birds. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které zde máme ke stažení jsou: piráti, drak, netopýr, houby a nebo vláček. Věříme, že se vám obrázek Lukáše bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů