Nejhledanější


Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Lukáš 5 k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí se jménem Lukáš k obarvování pro tatínky. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s motivem z knihy Evangelia podle Lukáše 22:54-62 (Bible) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Lukáš je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Lukáš 5 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Lukáš 5 - A5            Omalovánka - Lukáš 5 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lukáš 5 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytisknutí, Lukáš 5, zdarma, ke stažení, obrázek, k tisku, Bible a křesťanství, k vybarvení, k vytištění, online, obrázky, pro děti

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.

Obrázek k vybarvení Lukáš 5 k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s Lukášem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Mozilla, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdý papír. K vybarvení poté může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako vodové barvy, tužky, temperové barvy, uhlíky anebo olejové pastely. Potřeb na malování je pro větší děti opravdu mnoho. Obrázek Lukáš lze také vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s Lukášem má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, zrak dětí nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro větší děti jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (kupř. vodové barvy, tužky a nebo temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zvířátka, dopravní prostředky, postavy z pohádek a pochopitelně i Lukáše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají kytky, písmena či druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Prasátko peppa, Angelína balerína, Doba ledová, Červená Karkulka nebo Zhu Zhu Pets. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejstahovanější omalovánky pro malá děcka které tady máme ke stažení jsou: loď, mašinka, lokomotiva, slon nebo také houby. Nechť omalovánka s Lukášem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů