Doporučené


Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Obrázek štěněte

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Lukáš 5 k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk s názvem Lukáš k omalování pro holky. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s motivem z knihy Evangelia podle Lukáše 22:54-62 (Bible) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Lukáš je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Lukáš 5 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Lukáš 5 - A5            Omalovánka - Lukáš 5 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lukáš 5 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: omalovánky, pro děti, k vytisknutí, domalovánky, obrázek, k tisku, elektronické omalovánky, omalovánka, k vybarvení, dětské obrázky, Bible a křesťanství, k vytištění, ke stažení, vymalovánky

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.

Obrázek k vybarvení Lukáš 5 k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s Lukášem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici k uložení v novém okně internetového browseru (Internet explorer, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na pevnější papír. K obarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - tužky, tempery, uhly, temperové barvy případně voskovky. Malovacích potřeb je pro malé děti k dispozici ohromující množství. Omalovánku Lukáš lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s Lukášem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří peněženku, zrak dětí a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé děti jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (například tužky, tempery anebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba písmena, dopravní prostředky, postavy z pohádek a pochopitelně i Lukáše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířata, druhy sportů a nebo zaměstnání lidí. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy Fifi z Květíkova, Kocour Garfield, Simpsonovi, Budulínek a Doba ledová. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: auta, pes, vláček, hasiči a princezna. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou Lukáš.


Najít slovo


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů