Výběr omalovánek


Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Lukáš 5 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění nazvaná Lukáš k vybarvení pro holky i kluky. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s motivem z knihy Evangelia podle Lukáše 22:54-62 (Bible) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Lukáš je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Lukáš 5 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Lukáš 5 - A5            Omalovánka - Lukáš 5 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lukáš 5 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: online, k vytisknutí, k vytištění, zdarma, k tisku, obrázek, Lukáš 5, k vybarvení, Bible a křesťanství, pro děti, obrázky, ke stažení

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.

Obrázek Lukáš 5 k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s Lukášem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Safari, Chromium apod.). Nejlepší bude tisknout na tlustčí papír. K obarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - uhly, olejové pastely, křídy, tužky či pastelky. Potřeb na malování je pro chlapce i dívky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku Lukáš lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s Lukášem má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří zrak dětí, dětské oči případně elektřinu. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (např. uhly, olejové pastely a křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba kytky, hudební nástroje, různé kytky a pochopitelně i Lukáše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy jídel, písmena nebo také různá zvířátka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Bezzubka, Barbie, Paw patrol, Červená Karkulka případně Křemílek a Vochomůrka. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro kluky i holky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: psi, koně, slon, houby anebo čert. Ať si vaše dítko užije malování Lukáše.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů