Top šest


Obrázek chlapce k vytisknutí

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Chlapeček - obrázek, omalovánka k tisku

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Lukáš 5 k vytisknutí

Dětská omalovánka dostupná pod jménem Lukáš ke kreslení pro dívky. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s motivem z knihy Evangelia podle Lukáše 22:54-62 (Bible) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Lukáš je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Lukáš 5 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Lukáš 5 - A5            Omalovánka - Lukáš 5 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lukáš 5 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: zdarma, k vytištění, k tisku, pro děti, ke stáhnutí, k vytisknutí, domalovánky, zadarmo, obrázky, Bible a křesťanství, Lukáš 5, elektronické omalovánky, omalovánky, omalovánka

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.

Obrázek Lukáš 5 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s Lukášem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena k uložení v novém oknu prohlížeče (Internet explorer, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší gramáží. K omalování následně může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako uhly, olejové pastely, propisovací tužky, pastelové tužky nebo též pera. Kreslících Potřeb na malování je pro tatínky vskutku mnoho. Obrázek Lukáš lze též vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s Lukášem má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří peněženku, čas či elektřinu. Omalovánky nejsou pro tatínky jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. uhly, olejové pastely a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různá zvířátka, květiny, písmena a pochopitelně i Lukáše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy automobilů, zvířata nebo jídla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Alenka v říši divů, Doba ledová, Blesk McQueen, Roblox či My little pony. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejstahovanější omalovánky pro předškolní děti které tu máme ke stažení jsou: hasiči, psi, lokomotiva, princezna a princ nebo také piráti. Budeme rádi, jestli se vám omalovánka Lukáše bude líbit.


Najít slovo


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů