Top obrázky


Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Lukáš 5 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku s názvem Lukáš k obarvení pro holky i kluky. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s motivem z knihy Evangelia podle Lukáše 22:54-62 (Bible) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Lukáš je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Lukáš 5 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Lukáš 5 - A5            Omalovánka - Lukáš 5 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lukáš 5 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytištění, obrázek, zdarma, k vytisknutí, pro děti, online, obrázky, Bible a křesťanství, k vybarvení, ke stažení, Lukáš 5, k tisku

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.

Obrázek k vybarvení Lukáš 5 k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s Lukášem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového browseru (Safari, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K omalování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - pera, pastelové tužky, fixky, zvýrazňovače a umělecké tužky. Možností je dnes pro děti fakt mnoho Omalovánku Lukáš lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s Lukášem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří peněženku, počítač a nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (např. pera, pastelové tužky či fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zvířátka, písmena, zaměstnání lidí a pochopitelně i Lukáše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různé sporty, různá zvířata a květiny. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy panenka Winx, Lego příběh, Bugs Bunny a nebo Ratatouille. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tady bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malá děcka které tu máme ke stáhnutí jsou: psi, auta, liška, Santa Klaus nebo také sněhulák. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s Lukášem.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů