Nejlepší


Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek slepice k vytisknutí

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Lukáš 5 k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění s názvem Lukáš ke kreslení pro malé děti. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s motivem z knihy Evangelia podle Lukáše 22:54-62 (Bible) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Lukáš je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Lukáš 5 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Lukáš 5 - A5            Omalovánka - Lukáš 5 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lukáš 5 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vybarvení, online, zdarma, Bible a křesťanství, pro děti, obrázek, obrázky, k vytištění, ke stažení, Lukáš 5, k tisku, k vytisknutí

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.

Obrázek Lukáš 5 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Lukášem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Chromium, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - zvýrazňovače, fixy, uhlíky, pastelové tužky a akrylové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro malé holčičky a chlapečky opravdu mnoho. Omalovánku Lukáš lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s Lukášem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektrickou energii, zrak dětí a nebo peníze. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. zvýrazňovače, fixy či uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba kytky, různá zvířata, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i Lukáše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé sporty, druhy ptáků nebo též postavy z pohádek. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Frozen, Bambi, Jak vycvičit draka, Lví král a nebo Angry birds. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tu bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro naše zlatíčka které zde máme ke stáhnutí jsou: liška, slon, drak, kočka nebo také miminko. Nechť omalovánka s Lukášem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů