Nej pět


Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Lukáš 5 k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí se jménem Lukáš k vybarvení pro chlapce i dívky. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s motivem z knihy Evangelia podle Lukáše 22:54-62 (Bible) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Lukáš je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Lukáš 5 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Lukáš 5 - A5            Omalovánka - Lukáš 5 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lukáš 5 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: online, k tisku, Lukáš 5, Bible a křesťanství, zdarma, k vytištění, k vybarvení, pro děti, obrázky, ke stažení, obrázek, k vytisknutí

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.

Obrázek k vybarvení Lukáš 5 k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s Lukášem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Safari, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvení pak může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako tužky, pastelky, akrylové barvy, olejové pastely nebo též tempery. Potřeb na malování je pro naše zlatíčka k dispozici nepřeberné množství. Obrázek Lukáš lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s Lukášem má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří peněženku, počítač a elektřinu. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (např. tužky, pastelky a nebo akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zvířata, jednotlivá zvířata, čísla a pochopitelně i Lukáše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy jídel, písmena a jídla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Zootropolis, Gormiti, Lego, Jak vycvičit draka a Mickey mouse. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé i větší děti které tady máme k uložení jsou: piráti, raketa, netopýr, miminko případně princezna a princ. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s Lukášem.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů