Top omalovánky


Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s vánočním stromem

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Lukáš 5 k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk s názvem Lukáš ke kreslení pro holky. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s motivem z knihy Evangelia podle Lukáše 22:54-62 (Bible) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Lukáš je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Lukáš 5 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Lukáš 5 - A5            Omalovánka - Lukáš 5 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lukáš 5 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vybarvení, vymalovánky, zadarmo, online, k tisku, omalovánka, k vytištění, dětské obrázky, pro děti, Lukáš 5, Bible a křesťanství, obrázky, ke stáhnutí, omalovánky

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.

Obrázek k vybarvení Lukáš 5 k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s Lukášem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Chromium, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. K omalování poté může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako uhlíky, vodové barvy, tempery, fixky nebo též pastelky. Potřeb na malování je pro malé ratolesti opravdu mnoho. Obrázek Lukáš lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s Lukášem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří elektrickou energii, zrak dětí či čas. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například uhlíky, vodové barvy a tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba čísla, písmenka, druhy sportů a pochopitelně i Lukáše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají kytky, jednotlivá zvířata a druhy jídel. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro slečny? Jsou to motivy Minecraft, Tarzan, Paw patrol, Pošťák Pat či Bob a Bobek. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka které zde máme ke stažení jsou: miminko, princezna a princ, koně, lokomotiva s vagónky nebo liška. Věříme, že se vám obrázek Lukáše bude líbit.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů