Nejhledanější


Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Omalovánka kniha Genesis 4 zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem Kniha Genesis 4 k obarvení pro nejmenší děti. Online omalovánka s náboženským motivem z Bible, z knihy Genesis 3:1-15. Určeno pro malé děti, předškoláky. Obrázek lze jednoduše zdarma vytisknout na domácí tiskárně. Omalovánka Kniha Genesis 4 je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kniha Genesis 4 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kniha Genesis 4 - A5            Omalovánka - Kniha Genesis 4 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Genesis 4 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vybarvení, Kniha Genesis 4, ke stažení, pro děti, Bible a křesťanství, zdarma, obrázek, k vytisknutí, k tisku, k vytištění, online, obrázky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Kniha Genesis 4 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s Kniha Genesis 4 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude ke stažení v novém oknu prohlížeče (Firefox, Chrome apod.). Doporučujeme tisknutí na silnější papír. K omalování lze potom zvolit různé psací potřeby - grafitové tužky, uhlíky, tužky, zvýrazňovače nebo umělecké tužky. Malovacích potřeb je pro menší i větší děti k dispozici dlouhá řada. Omalovánku Kniha Genesis 4 lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Kniha Genesis 4 má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peníze, elektrickou energii nebo také počítač. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (třeba grafitové tužky, uhlíky případně tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba postavy z pohádek, druhy automobilů, různé sporty a pochopitelně i Kniha Genesis 4 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají čísla, zvířátka a nebo lidské profese. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Ratatouille, Avatar, Lego, Hot Wheels nebo také Indiana Jones. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které zde máme k uložení jsou: pes, mašinka, princezna a princ, traktor či koně. Užijte si omalovánku Kniha Genesis 4, budeme rádi, pokud se vám bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů