Top obrázky


Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Medúza - obrázek, omalovánka k tisku

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek štěněte

Omalovánka kniha Genesis 4 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti pojmenovaná Kniha Genesis 4 k obarvování pro maminky. Online omalovánka s náboženským motivem z Bible, z knihy Genesis 3:1-15. Určeno pro malé děti, předškoláky. Obrázek lze jednoduše zdarma vytisknout na domácí tiskárně. Omalovánka Kniha Genesis 4 je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kniha Genesis 4 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kniha Genesis 4 - A5            Omalovánka - Kniha Genesis 4 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Genesis 4 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: obrázek, ke stáhnutí, Kniha Genesis 4, Bible a křesťanství, elektronické omalovánky, domalovánky, k vytištění, pro děti, zadarmo, omalovánka, zdarma, k vytisknutí, ke stažení, omalovánky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Kniha Genesis 4 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s Kniha Genesis 4 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Opera, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvování potom může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako tempery, propisovací tužky, pastelové tužky, vodové barvy případně křídy. Potřeb na malování je pro děti vskutku velmi mnoho. Omalovánku Kniha Genesis 4 lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s Kniha Genesis 4 má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří čas, peněženku či elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro děti jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (např. tempery, propisovací tužky anebo pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, zaměstnání lidí, různé kytky a pochopitelně i Kniha Genesis 4 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířata, písmena a různá zvířátka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Zhu Zhu Pets, Mickey mouse, Jonas Brothers, Power Rangers či Teletubbies. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tady bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro chlapečky které zde máme k uložení jsou: netopýr, princezna a princ, auto, drak nebo také draci. Budeme rádi, v případě že se vám omalovánka Kniha Genesis 4 bude líbit.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů