Nejhledanější


Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek jukeboxu

Omalovánka kniha Genesis 4 zdarma k vytištění

Dětská omalovánka se jménem Kniha Genesis 4 k vybarvování pro malá děcka. Online omalovánka s náboženským motivem z Bible, z knihy Genesis 3:1-15. Určeno pro malé děti, předškoláky. Obrázek lze jednoduše zdarma vytisknout na domácí tiskárně. Omalovánka Kniha Genesis 4 je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kniha Genesis 4 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kniha Genesis 4 - A5            Omalovánka - Kniha Genesis 4 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Genesis 4 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: Bible a křesťanství, online, pro děti, k tisku, ke stažení, k vytištění, obrázek, zdarma, k vybarvení, k vytisknutí, obrázky, Kniha Genesis 4

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Kniha Genesis 4 k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s Kniha Genesis 4 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude ke stažení v novém oknu webového browseru (Safari, Mozilla apod.). Nejlepší bude tisknout na kvalitnější papír. K omalování lze poté zvolit různé psací potřeby - fixy, voskové tužky, uhlíky, křídy a temperové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro malé ratolesti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku Kniha Genesis 4 lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s Kniha Genesis 4 má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří počítač, oči dětí a nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (například fixy, voskové tužky či uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, hudební nástroje, různá zvířátka a pochopitelně i Kniha Genesis 4 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířátka, postavy z pohádek a jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Ledové království, Mašinka Tomáš, Včelka Mája a nebo Gormiti. Je však velmi těžké je dostupná bez placení získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro děti které zde máme k uložení jsou: vláček, princezna, auto, dinosauři nebo drak. Nechť omalovánka s Kniha Genesis 4 přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů