Nejoblíbenější


Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek jukeboxu

Omalovánka květinka k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka se jménem květinka k omalování pro holku i kluka. Omalovánka kytičky k vytištění pro všechny dívky k vybarvení. Omalovánka květinka je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Květinka - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Květinka - A5            Omalovánka - Květinka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Květinka patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: k tisku, obrázek, k vybarvení, online, ke stažení, k vytisknutí, k vytištění, obrázky, Květinka, pro děti, zdarma, Květiny

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Květinka k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s květinkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stáhnutí v novém okně browseru (Firefox, Chromium apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s větší gramáží. K vybarvení pak může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako zvýrazňovače, tempery, voskové tužky, uhlíky případně umělecké tužky. Potřeb na malování je pro školáky k dispozici široká škála. Omalovánku květinka lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s květinkou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří počítač, peníze nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro školáky jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (třeba zvýrazňovače, tempery a voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, různá zvířata, květiny a pochopitelně i květinku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají sporty, jednotlivé druhy ptáků či písmena. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Astroboy, Šmoulové, My little pony, Paw patrol nebo Jak vycvičit draka. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro holky i kluky které tady máme ke stažení jsou: vláček, kočka, astronaut, Popeláři a netopýr. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou květinka.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů