Doporučené


Člověk - obrázek, omalovánka k tisku

Baráček - obrázek, omalovánka k tisku

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Pohádková kačenka - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka květinka k tisku, vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí pojmenovaná květinka k vybarvení pro maminky. Omalovánka kytičky k vytištění pro všechny dívky k vybarvení. Omalovánka květinka je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Květinka - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Květinka - A5            Omalovánka - Květinka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Květinka patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: ke stáhnutí, elektronické omalovánky, k vytištění, Květiny, online, obrázky, obrázek, k vybarvení, ke stažení, vymalovánky, omalovánka, Květinka, k vytisknutí, k tisku

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Květinka k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s květinkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Chrome, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží. K obarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - tempery, voskové tužky, pastelky, olejové pastely nebo grafitové tužky. Výtvarných potřeb je pro dívky vskutku velmi mnoho. Omalovánku květinka lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s květinkou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří počítač, peněženku a nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro dívky jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (kupř. tempery, voskové tužky anebo pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, druhy jídel, druhy sportů a pochopitelně i květinku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy ptáků, písmena případně různá zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy My little pony, Plamínek a čtyřkoláci, Na vlásku, Myška Minie a nebo Dragon Ball Z. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejhledanější omalovánky pro předškolní děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: raketa, houby, miminko, traktor a princezna a princ. Věříme, že se vám obrázek květinky bude líbit.


Najít slovo


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů