Nejstahovanější


Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s vánočním stromem

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka květinka k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk dostupná pod názvem květinka k vybarvení pro malé caparty. Omalovánka kytičky k vytištění pro všechny dívky k vybarvení. Omalovánka květinka je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Květinka - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Květinka - A5            Omalovánka - Květinka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Květinka patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázek, Květinka, zdarma, ke stažení, Květiny, online, k vytištění, pro děti, obrázky, k vybarvení, k tisku

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Květinka k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s květinkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena k uložení v novém okně prohlížeče (Mozilla, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelky, grafitové tužky, akrylové barvy, temperové barvy a nebo tempery. Dostupných kreslících potřeb je pro holčičky i chlapečky k dispozici ohromné množství. Omalovánku květinka lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s květinkou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří peníze, počítač a oči dětí. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například pastelky, grafitové tužky a akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy ptáků, jednotlivá zvířata, zvířata a pochopitelně i květinku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají dopravní prostředky, rostliny případně pohádkové postavy. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Littlest Pet Shop, Avengers, Ninjago, Rumcajs a Angelína balerína. Je ale velmi složité je zdarma sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro děti které zde máme ke stažení jsou: dinosauři, princezna, miminko, loď či vláček. Budeme rádi, pokud se vám omalovánka květinky bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů