Výběr obrázků


Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka květinka k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění s názvem květinka k vybarvení pro chlapce i dívky. Omalovánka kytičky k vytištění pro všechny dívky k vybarvení. Omalovánka květinka je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Květinka - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Květinka - A5            Omalovánka - Květinka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Květinka patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: ke stažení, Květinka, k vybarvení, k tisku, obrázek, k vytisknutí, online, Květiny, zdarma, obrázky, pro děti, k vytištění

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Květinka k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s květinkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Firefox, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - tužky, umělecké tužky, vodové barvy, pastelky případně akrylové barvy. Kreslících Potřeb na malování je pro holčičky i chlapečky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku květinka lze též vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s květinkou má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektrickou energii, zrak dětí nebo čas. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (kupř. tužky, umělecké tužky nebo také vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba kytky, různé sporty, rostliny a pochopitelně i květinku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají lidské profese, písmenka a nebo pohádkové postavy. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Brawl stars, Superman, Bambi, Rumcajs nebo Harry Potter. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejstahovanější omalovánky pro menší i větší děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: koně, princezna, houby, mašinka a princezna a princ. Věříme, že se vám obrázek květinky bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů