Top obrázky


Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek skůtru k vytisknutí

Omalovánka květinka k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk uložená pod názvem květinka ke kreslení pro nejmenší děti. Omalovánka kytičky k vytištění pro všechny dívky k vybarvení. Omalovánka květinka je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Květinka - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Květinka - A5            Omalovánka - Květinka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Květinka patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: omalovánky, online, Květiny, pro děti, Květinka, ke stažení, obrázky, omalovánka, obrázek, k vybarvení, ke stáhnutí, zdarma, k tisku, k vytisknutí

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Květinka k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s květinkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena k uložení v novém oknu prohlížeče (Chrome, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. K vybarvení pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako zvýrazňovače, umělecké tužky, grafitové tužky, temperové barvy či olejové pastely. Kreslících Potřeb na malování je pro předškolní děti k dispozici ohromné množství. Obrázek květinka lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s květinkou má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří dětské oči, peníze nebo také oči dětí. Omalovánky nejsou pro předškolní děti jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. zvýrazňovače, umělecké tužky anebo grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, postavy z pohádek, zaměstnání lidí a pochopitelně i květinku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy sportů, zvířata nebo lidské profese. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky? Jsou to motivy Harley Quinn, Panenka Barbie, Lego příběh, Jak vycvičit draka nebo také Kim Possible. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro učitelky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: pes, Popeláři, houby, sněhulák a auta. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku květinka.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů