Nejoblíbenější


Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka květinka k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění pojmenovaná květinka k obarvení pro slečny. Omalovánka kytičky k vytištění pro všechny dívky k vybarvení. Omalovánka květinka je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Květinka - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Květinka - A5            Omalovánka - Květinka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Květinka patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: k vytisknutí, pro děti, zdarma, obrázky, Květiny, ke stažení, obrázek, k vybarvení, online, Květinka, k vytištění, k tisku

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Květinka k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s květinkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Chrome, Safari apod.). Doporučujeme tisknutí na tlustčí papír. K obarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - voskovky, tempery, křídy, fixky a grafitové tužky. Potřeb na malování je pro holky vskutku velmi mnoho. Omalovánku květinka lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s květinkou má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peněženku, zrak dětí nebo též počítač. Omalovánky nejsou pro holky jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (například voskovky, tempery anebo křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba hudební nástroje, písmena, druhy ptáků a pochopitelně i květinku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají písmenka, postavy z pohádek a druhy automobilů. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy Littlest Pet Shop, Among Us, Flintstoneovi, Popelka nebo též Lego friends. Ty tu však nemáme. Nejhledanější omalovánky pro školáky které zde máme k uložení jsou: auta, houby, loď, miminko nebo také lokomotiva. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou květinky.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů