Doporučené


Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka květinka k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti s názvem květinka k vybarvení pro malé i větší děti. Omalovánka kytičky k vytištění pro všechny dívky k vybarvení. Omalovánka květinka je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Květinka - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Květinka - A5            Omalovánka - Květinka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Květinka patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: Květiny, pro děti, online, k vytisknutí, k tisku, Květinka, k vybarvení, obrázek, ke stažení, k vytištění, obrázky, zdarma

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Květinka k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s květinkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Safari, Chrome apod.). Nejlepší bude tisknout na silný a tvrdý papír. K obarvení následně může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako olejové pastely, fixky, propisovací tužky, pastelové tužky a pastelky. Možností je pro malé děti k dispozici vskutku hodně. Obrázek květinka lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s květinkou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří oči dětí, elektrickou energii případně čas. Omalovánky nejsou pro malé děti jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (kupř. olejové pastely, fixky nebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba kytky, dopravní prostředky, rostliny a pochopitelně i květinku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají postavy z pohádek, zaměstnání lidí či jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Krtek, Locika, Princezna a žabák, Equestria Girls případně Madagaskar. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti které tu máme ke stáhnutí jsou: miminko, auto, princezna a princ, traktor a auta. Nechť omalovánka s květinkou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů