Výběr obrázků


Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka květinka k vytisknutí

Omalovánka pro tisk nazvaná květinka ke kreslení pro starší děti. Omalovánka kytičky k vytištění pro všechny dívky k vybarvení. Omalovánka květinka je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Květinka - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Květinka - A5            Omalovánka - Květinka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Květinka patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: zadarmo, k vybarvení, obrázky, pro děti, k vytištění, elektronické omalovánky, ke stažení, zdarma, domalovánky, omalovánky, obrázek, Květiny, Květinka, omalovánka

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Květinka k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s květinkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Chromium, Chrome apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K omalování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - uhlíky, pastelky, grafitové tužky, umělecké tužky anebo voskovky. Možností je dnes pro větší děti k dispozici široká škála. Omalovánku květinka lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s květinkou má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, elektrickou energii a peněženku. Omalovánky nejsou pro větší děti jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (například uhlíky, pastelky a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zaměstnání, postavy z pohádek, druhy automobilů a pochopitelně i květinku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají kytky, rostliny či jídla. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Gumídci, Hannah Montana, Princezna Leonora, Kouzelná beruška a černý kocour a Křemílek a Vochomůrka. Je ale těžké je zadarmo získat a proto je tady nemáme. Nejhledanější omalovánky pro školáky které tu máme ke stažení jsou: čert, vláček, auta, traktor a sněhulák. Nechť omalovánka s květinkou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů