Výběr omalovánek


Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka květinka zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí nazvaná květinka k omalování pro předškolní děti. Omalovánka kytičky k vytištění pro všechny dívky k vybarvení. Omalovánka květinka je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Květinka - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Květinka - A5            Omalovánka - Květinka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Květinka patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: domalovánky, dětské obrázky, pro děti, ke stažení, k vytištění, ke stáhnutí, online, vymalovánky, omalovánka, obrázek, k vybarvení, k vytisknutí, zdarma, omalovánky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Květinka k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s květinkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Chromium, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na papír s vysokou gramáží. K obarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - tužky, uhlíky, pera, fixky nebo také fixy. Možností je pro seniory k dispozici pestrá škála. Omalovánku květinka lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s květinkou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří zrak dětí, elektřinu anebo peníze. Omalovánky nejsou pro seniory jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (kupř. tužky, uhlíky případně pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různá zvířata, druhy sportů, zaměstnání a pochopitelně i květinku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, pohádkové postavy nebo též zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Gormiti, Superman, Littlest Pet Shop, Pinocchio anebo Ratatouille. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejhledanější omalovánky pro puberťáky které tady máme k uložení jsou: čert, sněhulák, princezna, princezna a princ a mašinka. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem květinka.


Vyhledat slovo


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů