Top obrázky


Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka mladá dívka k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti označená mladá dívka k vybarvování pro předškolní děti. Omalovánka mladá dívka je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Mladá dívka - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Mladá dívka - A5            Omalovánka - Mladá dívka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mladá dívka patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: omalovánka, Mladá dívka, pro děti, k vybarvení, zadarmo, dětské obrázky, k vytištění, Lidé, ke stáhnutí, obrázek, omalovánky, k vytisknutí, obrázky, vymalovánky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Mladá dívka k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s mladou dívkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stáhnutí v novém okně browseru (Internet explorer, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - vodové barvy, uhly, zvýrazňovače, pastelky nebo grafitové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro dívky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku mladá dívka lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s mladou dívkou má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří oči dětí, peníze či elektřinu. Omalovánky nejsou pro dívky jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (kupř. vodové barvy, uhly a zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zvířátka, hudební nástroje, postavy z pohádek a pochopitelně i mladou dívku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy jídel, druhy sportů nebo také pohádkové postavy. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro starší děti? Jsou to motivy Asterix a Obelix, Kráska a zvíře, Mickey mouse, Kocour Garfield či Anna a Elsa. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro kluky které tu máme k uložení jsou: koně, piráti, princezna, draci a nebo auta. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou mladá dívka.


Vyhledat slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů