Výběr obrázků


Obrázek psa k tisku

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek štěněte

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Omalovánka mladá dívka zdarma k vytištění

Dětská omalovánka dostupná pod názvem mladá dívka k obarvení pro holčičky. Omalovánka mladá dívka je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Mladá dívka - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Mladá dívka - A5            Omalovánka - Mladá dívka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mladá dívka patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Lidé, zadarmo, Mladá dívka, omalovánky, vymalovánky, obrázek, online, domalovánky, k vybarvení, ke stáhnutí, k tisku, elektronické omalovánky, pro děti, k vytištění

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Mladá dívka k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s mladou dívkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Firefox, Opera apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdý papír. Ke kreslení lze poté zvolit různé psací potřeby - tužky, vodové barvy, tempery, olejové pastely anebo temperové barvy. Malovacích potřeb je pro nejmenší děti fakt mnoho Omalovánku mladá dívka lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s mladou dívkou má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří čas, peníze či peněženku. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. tužky, vodové barvy nebo též tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zaměstnání, sporty, druhy sportů a pochopitelně i mladou dívku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají hudební nástroje, jednotlivé druhy ptáků nebo pohádkové postavy. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Gormiti, Včelka Mája, Angry birds, Kung Fu Panda či Superman. Je však velmi těžké je zadarmo získat a proto je tu nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro holky které zde máme ke stáhnutí jsou: loď, sněhulák, liška, draci nebo také drak. Ať vám omalovánka mladá dívka přinese mnoho radosti.


Najít slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů