Výběr obrázků


Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka mladá dívka zdarma k vytištění

Dětská omalovánka dostupná pod jménem mladá dívka ke kreslení pro dospělé. Omalovánka mladá dívka je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Mladá dívka - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Mladá dívka - A5            Omalovánka - Mladá dívka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mladá dívka patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: obrázky, Mladá dívka, k tisku, k vytištění, Lidé, ke stažení, online, obrázek, pro děti, zdarma, k vytisknutí, k vybarvení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Mladá dívka k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s mladou dívkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Internet explorer, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s větší tloušťkou. K obarvení následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pera, tempery, pastelové tužky, voskové tužky a nebo vodové barvy. Kreslících Potřeb na malování je pro malé děti vskutku mnoho. Obrázek mladá dívka lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s mladou dívkou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří oči dětí, dětské oči a čas. Omalovánky nejsou pro malé děti jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (třeba pera, tempery a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zvířata, čísla, pohádkové postavy a pochopitelně i mladou dívku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy ptáků, květiny nebo různé kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy My little pony, Toy Story, Hot Wheels, Mašinka Tomáš a princezna Sofie. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro holky které na našich stránkách máme k uložení jsou: slon, koně, astronaut, loď nebo také auto. Nechť omalovánka s mladou dívkou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů