Výběr obrázků


Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek jukeboxu

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka mladá dívka k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší uložená pod názvem mladá dívka ke kreslení pro slečny. Omalovánka mladá dívka je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Mladá dívka - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Mladá dívka - A5            Omalovánka - Mladá dívka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mladá dívka patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: online, dětské obrázky, k vytisknutí, obrázky, ke stažení, zdarma, vymalovánky, elektronické omalovánky, k tisku, omalovánky, Mladá dívka, k vybarvení, omalovánka, domalovánky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Mladá dívka k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s mladou dívkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stažení v novém oknu internetového browseru (Firefox, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K omalování potom může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, fixky, propisovací tužky, akrylové barvy a nebo pera. Možností je pro starší děti k dispozici nepřeberné množství. Obrázek mladá dívka lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s mladou dívkou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří počítač, oči dětí nebo čas. Omalovánky nejsou pro starší děti jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (například grafitové tužky, fixky případně propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různá zvířátka, různé kytky, druhy automobilů a pochopitelně i mladou dívku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání lidí, písmena a zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Ninjago, Shrek, Chuggington, Angry birds nebo Madagaskar. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro chlapečky které na našich stránkách máme k uložení jsou: koně, dinosauři, houby, princezna a princ a astronaut. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s mladou dívkou líbit.


Najít slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů