Výběr obrázků


Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Matouš 4 zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší uložená pod názvem Matouš 4 k obarvení pro školáky. Online omalovánka s náboženským motivem z Bible, z evangelia podle Matouše 14:22-33. Určeno pro malé děti, předškoláky. Obrázek lze jednoduše zdarma vytisknout na domácí tiskárně. Omalovánka Matouš 4 je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Matouš 4 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Matouš 4 - A5            Omalovánka - Matouš 4 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Matouš 4 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: obrázek, ke stažení, Matouš 4, zdarma, k vytištění, Bible a křesťanství, obrázky, k tisku, k vytisknutí, k vybarvení, pro děti, online

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení Matouš 4 k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s Matouš 4 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stáhnutí v novém oknu browseru (Opera, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdý papír. K obarvování potom může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako voskovky, křídy, tužky, olejové pastely a uhlíky. Pomůcek na malování je pro nejmenší děti vskutku mnoho. Obrázek Matouš 4 lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s Matouš 4 má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektrickou energii, peněženku nebo také zrak dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (např. voskovky, křídy anebo tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, písmenka, pohádkové postavy a pochopitelně i Matouš 4 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají hudební nástroje, jednotlivé druhy ptáků a nebo zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Kačer Donald, Budulínek, Monster High, Fortnite nebo také Království lesních strážců. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro holky i kluky které tady máme ke stažení jsou: lokomotiva s vagónky, auto, plachetnice, koně a slon. Ať si vaše dítě užije obrázek Matouš 4.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů