Top pět


Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Matouš 4 zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění nazvaná Matouš 4 ke kreslení pro malé holčičky a chlapečky. Online omalovánka s náboženským motivem z Bible, z evangelia podle Matouše 14:22-33. Určeno pro malé děti, předškoláky. Obrázek lze jednoduše zdarma vytisknout na domácí tiskárně. Omalovánka Matouš 4 je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Matouš 4 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Matouš 4 - A5            Omalovánka - Matouš 4 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Matouš 4 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytisknutí, online, k vytištění, zdarma, k vybarvení, obrázek, Bible a křesťanství, ke stažení, k tisku, pro děti, obrázky, Matouš 4

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Matouš 4 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s Matouš 4 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Chrome, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší a silnější papír. K vybarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - fixky, zvýrazňovače, olejové pastely, křídy a voskové tužky. Možností je pro kluky a holky vskutku mnoho. Omalovánku Matouš 4 lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s Matouš 4 má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří oči dětí, dětské oči případně čas. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (např. fixky, zvýrazňovače a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různé kytky, postavy z pohádek, druhy sportů a pochopitelně i Matouš 4 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají čísla, zvířátka a zaměstnání. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Včelka Mája, Simpsonovi, Kačer Donald, Madagaskar případně Bakugan. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejpožadovanější omalovánky pro děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: auta, raketa, vláček, astronaut anebo lokomotiva. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou Matouš 4.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů