Doporučujeme


Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Rakety určená k tisku

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Matouš 4 zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění označená Matouš 4 k obarvení pro dívky i chlapce. Online omalovánka s náboženským motivem z Bible, z evangelia podle Matouše 14:22-33. Určeno pro malé děti, předškoláky. Obrázek lze jednoduše zdarma vytisknout na domácí tiskárně. Omalovánka Matouš 4 je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Matouš 4 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Matouš 4 - A5            Omalovánka - Matouš 4 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Matouš 4 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: online, k vytištění, obrázky, Matouš 4, k tisku, pro děti, ke stažení, k vybarvení, Bible a křesťanství, zdarma, k vytisknutí, obrázek

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení Matouš 4 k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s Matouš 4 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Opera, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na pevnější papír. K omalování poté může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako tužky, voskovky, umělecké tužky, křídy a fixy. Kreslících potřeb je dnes pro nejmenší děti vskutku velmi mnoho. Omalovánku Matouš 4 lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s Matouš 4 má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří peníze, elektrickou energii případně peněženku. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (kupř. tužky, voskovky a umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zvířata, zaměstnání lidí, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i Matouš 4 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají písmena, jídla nebo jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Tlapková patrola, panenka Winx, Mašinka Tomáš, Shrek případně Superman. Je však těžké a složité je zdarma sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro malá děcka které tu máme ke stažení jsou: hasiči, Popeláři, lokomotiva s vagónky, slon nebo též princezna. Ať omalovánka Matouš 4 přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů