Top omalovánky


Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Matouš 4 k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk nazvaná Matouš 4 k obarvení pro nejmenší. Online omalovánka s náboženským motivem z Bible, z evangelia podle Matouše 14:22-33. Určeno pro malé děti, předškoláky. Obrázek lze jednoduše zdarma vytisknout na domácí tiskárně. Omalovánka Matouš 4 je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Matouš 4 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Matouš 4 - A5            Omalovánka - Matouš 4 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Matouš 4 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytisknutí, omalovánky, ke stáhnutí, k vytištění, online, obrázky, omalovánka, zadarmo, elektronické omalovánky, zdarma, pro děti, vymalovánky, k tisku, k vybarvení

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení Matouš 4 k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s Matouš 4 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena k uložení v novém okně prohlížeče (Opera, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silný a tvrdý papír. K vybarvování pak může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako fixky, voskové tužky, propisovací tužky, tempery nebo také uhly. Dostupných kreslících potřeb je pro nejmenší děcka fakt mnoho Omalovánku Matouš 4 lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s Matouš 4 má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří počítač, oči dětí nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (kupř. fixky, voskové tužky nebo též propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, zvířata, druhy sportů a pochopitelně i Matouš 4 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jídla, různé sporty či písmena. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Dragon Ball Z, Kim Possible, Locika, Ledové království nebo Aladin. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejhledanější omalovánky pro prcky které tady máme ke stažení jsou: houby, astronaut, psi, miminko a dinosauři. Ať si vaše dítko užije malování Matouš 4.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů