Doporučené


Obrázek slepice k vytisknutí

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Matouš 4 zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku dostupná pod jménem Matouš 4 k omalování pro puberťáky. Online omalovánka s náboženským motivem z Bible, z evangelia podle Matouše 14:22-33. Určeno pro malé děti, předškoláky. Obrázek lze jednoduše zdarma vytisknout na domácí tiskárně. Omalovánka Matouš 4 je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Matouš 4 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Matouš 4 - A5            Omalovánka - Matouš 4 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Matouš 4 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: obrázky, dětské obrázky, k tisku, obrázek, elektronické omalovánky, omalovánka, online, domalovánky, zadarmo, pro děti, zdarma, omalovánky, vymalovánky, ke stáhnutí

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Matouš 4 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s Matouš 4 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stažení v novém okně browseru (Chromium, Chrome apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdší papír. K obarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - tužky, fixy, pastelové tužky, tempery či pastelky. Možností je pro dospělé vskutku velmi mnoho. Omalovánku Matouš 4 lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s Matouš 4 má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří elektřinu, peněženku a nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro dospělé jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. tužky, fixy nebo též pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání, druhy sportů, písmenka a pochopitelně i Matouš 4 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmena, čísla anebo hudební nástroje. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro slečny? Jsou to motivy Ledové království, Červená Karkulka, Bakugan, Mimoni a nebo Avengers. Je však nákladné je zadarmo získat a proto je zde nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé ratolesti které tady máme ke stáhnutí jsou: čert, Santa Klaus, hasiči, draci nebo dinosauři. Ať vám omalovánka Matouš 4 přinese mnoho radosti.


Najít slovo


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů