Výběr omalovánek


Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka tenistky

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Matouš 4 zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem Matouš 4 ke kreslení pro naše milé prcky. Online omalovánka s náboženským motivem z Bible, z evangelia podle Matouše 14:22-33. Určeno pro malé děti, předškoláky. Obrázek lze jednoduše zdarma vytisknout na domácí tiskárně. Omalovánka Matouš 4 je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Matouš 4 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Matouš 4 - A5            Omalovánka - Matouš 4 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Matouš 4 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vybarvení, Bible a křesťanství, obrázek, online, k vytištění, zdarma, ke stažení, pro děti, Matouš 4, k vytisknutí, k tisku, obrázky

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Matouš 4 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s Matouš 4 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém okně browseru (Chromium, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na papír s vysokou gramáží. K vybarvení pak může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako voskovky, tužky, akrylové barvy, olejové pastely a zvýrazňovače. Potřeb na malování je pro nejmenší děcka k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku Matouš 4 lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s Matouš 4 má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří počítač, čas případně peněženku. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (např. voskovky, tužky či akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, druhy ptáků, zvířata a pochopitelně i Matouš 4 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy automobilů, písmena anebo zvířátka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Ninjago, Rumcajs, Lego, Kniha džunglí případně Lví král. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro holku i kluka které tady máme ke stáhnutí jsou: draci, koně, traktor, netopýr nebo sněhulák. Užijte si omalovánku Matouš 4, budeme rádi, v případě že se vám bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů