Top obrázky


Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Obrázek raketoplánu

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Matouš 4 zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí označená Matouš 4 k vybarvení pro malé caparty. Online omalovánka s náboženským motivem z Bible, z evangelia podle Matouše 14:22-33. Určeno pro malé děti, předškoláky. Obrázek lze jednoduše zdarma vytisknout na domácí tiskárně. Omalovánka Matouš 4 je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Matouš 4 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Matouš 4 - A5            Omalovánka - Matouš 4 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Matouš 4 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: Bible a křesťanství, pro děti, online, zdarma, obrázek, k vytištění, ke stažení, Matouš 4, k tisku, k vybarvení, obrázky, k vytisknutí

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Matouš 4 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s Matouš 4 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Safari, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší a silnější papír. K obarvení poté může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako voskovky, vodové barvy, fixky, tempery nebo také pastelové tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro ratolesti k dispozici celá škála. Obrázek Matouš 4 lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s Matouš 4 má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří čas, zrak dětí a počítač. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (třeba voskovky, vodové barvy případně fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba čísla, jednotlivé druhy ptáků, kytky a pochopitelně i Matouš 4 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířátka, zaměstnání lidí nebo též písmena. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Angry birds, Červená Karkulka, Hledá se Dory, Budulínek a Pan Včelka. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holky i kluky které zde máme ke stažení jsou: slon, lokomotiva s vagónky, houby, astronaut či auta. Nechť vám omalovánka s Matouš 4 přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů