Nej pět


Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Matouš 4 zdarma k vytištění

Omalovánka dostupná pod jménem Matouš 4 k vybarvování pro nejmenší děti. Online omalovánka s náboženským motivem z Bible, z evangelia podle Matouše 14:22-33. Určeno pro malé děti, předškoláky. Obrázek lze jednoduše zdarma vytisknout na domácí tiskárně. Omalovánka Matouš 4 je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Matouš 4 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Matouš 4 - A5            Omalovánka - Matouš 4 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Matouš 4 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: Matouš 4, k tisku, ke stažení, online, k vytisknutí, obrázky, k vytištění, Bible a křesťanství, pro děti, k vybarvení, zdarma, obrázek

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Matouš 4 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Matouš 4 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chrome, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší tloušťkou. K vybarvení potom může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako uhlíky, olejové pastely, zvýrazňovače, vodové barvy nebo též pastelové tužky. Možností je dnes pro děti k dispozici pestrá škála. Obrázek Matouš 4 lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s Matouš 4 má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří počítač, dětské oči a čas. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (například uhlíky, olejové pastely případně zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zvířátka, druhy ptáků, postavy z pohádek a pochopitelně i Matouš 4 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy jídel, druhy automobilů a písmenka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Simpsonovi, Lego, Avatar, Hello Kitty a Tom a Jerry. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejpožadovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které na našich stránkách máme k uložení jsou: vláček, auta, kočka, lokomotiva s vagónky nebo lokomotiva. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s Matouš 4 líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů