Nej omalovánky


Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Oslík - obrázek, omalovánka k tisku

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Červená karkulka - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Omalovánka Matouš 4 k vytisknutí

Omalovánka k tisku dostupná pod jménem Matouš 4 ke kreslení pro kluky. Online omalovánka s náboženským motivem z Bible, z evangelia podle Matouše 14:22-33. Určeno pro malé děti, předškoláky. Obrázek lze jednoduše zdarma vytisknout na domácí tiskárně. Omalovánka Matouš 4 je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Matouš 4 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Matouš 4 - A5            Omalovánka - Matouš 4 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Matouš 4 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: ke stažení, Matouš 4, domalovánky, elektronické omalovánky, omalovánka, zadarmo, obrázky, Bible a křesťanství, online, k vytisknutí, omalovánky, pro děti, zdarma, dětské obrázky

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Matouš 4 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s Matouš 4 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Chromium, Firefox apod.). Doporučujeme tisknutí na silnější papír. K omalování poté může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako propisovací tužky, pastelové tužky, temperové barvy, tužky a tempery. Malovacích potřeb je pro malá děcka k dispozici pestrá škála. Omalovánku Matouš 4 lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s Matouš 4 má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří dětské oči, zrak dětí případně peníze. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například propisovací tužky, pastelové tužky nebo také temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, sporty, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i Matouš 4 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají postavy z pohádek, lidské profese či hudební nástroje. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Trollové, Anime, Tom a Jerry, Pokémon případně Lady a Tramp. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro chlapce které tady máme k uložení jsou: auto, plachetnice, Santa Klaus, liška a nebo čert. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou Matouš 4.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů