Top obrázky


Omalovánka s vánočním stromem

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka foťák k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem foťák k vybarvování pro malé ratolesti. Omalovánka foťák je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Foťák - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Foťák - A5            Omalovánka - Foťák - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Foťák patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: elektronické omalovánky, obrázek, pro děti, ke stáhnutí, Foťák, k tisku, zdarma, vymalovánky, k vytisknutí, domalovánky, online, k vybarvení, zadarmo, omalovánky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Foťák k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s foťákem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Internet explorer, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s větší tloušťkou. K vybarvení poté může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako pera, voskovky, uhly, uhlíky nebo také křídy. Kreslících Potřeb na malování je pro kluky k dispozici pestrá škála. Obrázek foťák lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s foťákem má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří peněženku, čas a dětské oči. Omalovánky nejsou pro kluky jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (například pera, voskovky a nebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, jednotlivé druhy rostlin, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i foťák :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé sporty, dopravní prostředky či různá zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Astroboy, Bezzubka, Na vlásku, Želvy Ninja a Scooby Doo. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro předškoláky které tady máme k uložení jsou: sněhulák, lokomotiva, piráti, astronaut a princezna. Ať si vaše dítě užije omalovánku foťáku.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů