Výběr omalovánek


Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Omalovánka foťák k vytisknutí

Omalovánka nazvaná foťák ke kreslení pro naše milé prcky. Omalovánka foťák je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Foťák - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Foťák - A5            Omalovánka - Foťák - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Foťák patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: obrázky, zdarma, pro děti, online, Ostatní, obrázek, Foťák, k vybarvení, k vytištění, k tisku, ke stažení, k vytisknutí

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Foťák k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s foťákem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Safari, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdý papír. K vybarvování pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako pastelové tužky, pera, propisovací tužky, voskovky a křídy. Potřeb na malování je pro chlapce i dívky k dispozici ohromující množství. Obrázek foťák lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s foťákem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří elektřinu, zrak dětí nebo též peněženku. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (například pastelové tužky, pera a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, hudební nástroje, různé sporty a pochopitelně i foťák :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají čísla, zvířátka či květiny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Spongebob, Jak vycvičit draka, U nás na farmě, Zootropolis nebo též Pocahontas. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děcka které zde máme k uložení jsou: draci, čert, astronaut, loď a raketa. Budeme rádi, pokud se vám omalovánka foťáku bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů