Výběr obrázků


Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka foťák k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod názvem foťák k vybarvení pro puberťáky. Omalovánka foťák je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Foťák - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Foťák - A5            Omalovánka - Foťák - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Foťák patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: Foťák, k vybarvení, zdarma, online, k vytištění, obrázek, Ostatní, pro děti, obrázky, ke stažení, k tisku, k vytisknutí

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Foťák k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s foťákem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Chrome, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na pevnější papír. K omalování následně může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako uhly, pera, olejové pastely, uhlíky případně akrylové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro slečny opravdu mnoho. Omalovánku foťák lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s foťákem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří elektrickou energii, počítač nebo též čas. Omalovánky nejsou pro slečny jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (třeba uhly, pera či olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba hudební nástroje, písmena, zaměstnání lidí a pochopitelně i foťák :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají dopravní prostředky, kytky anebo druhy sportů. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Myška Minie, Hello Kitty, Asterix a Obelix, Kung Fu Panda nebo též Locika. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro tatínky které tady máme ke stažení jsou: drak, lokomotiva, pes, houby a nebo čert. Ať si vaše dítko užije malování foťáku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů