Nejlepší


Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Ragby - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek skůtru k vytisknutí

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka foťák k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění pojmenovaná foťák k omalování pro puberťáky. Omalovánka foťák je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Foťák - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Foťák - A5            Omalovánka - Foťák - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Foťák patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: obrázky, pro děti, zdarma, obrázek, dětské obrázky, k vybarvení, domalovánky, ke stažení, Foťák, Ostatní, k tisku, vymalovánky, k vytištění, k vytisknutí

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Foťák k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s foťákem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Opera, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na pevnější papír. K obarvení potom může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako uhlíky, vodové barvy, propisovací tužky, akrylové barvy a křídy. Potřeb na malování je pro starší děti k dispozici celá škála. Obrázek foťák lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s foťákem má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří peníze, oči dětí a elektřinu. Omalovánky nejsou pro starší děti jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (kupř. uhlíky, vodové barvy či propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různá zvířata, druhy automobilů, hudební nástroje a pochopitelně i foťák :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají pohádkové postavy, zvířata a nebo různé kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Kouzelná beruška a černý kocour, Myška Minie, Johnny Bravo, Tlapková patrola a Plants vs. Zombies. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé děti které tady máme k uložení jsou: princezna, miminko, auta, princezna a slon. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s foťákem.


Najít na webu


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů