Nej obrázky


Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka foťák k vytisknutí

Omalovánka k tisku dostupná pod názvem foťák k vybarvení pro kluky i holky. Omalovánka foťák je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Foťák - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Foťák - A5            Omalovánka - Foťák - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Foťák patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vybarvení, Foťák, obrázek, k vytisknutí, ke stažení, k vytištění, k tisku, Ostatní, online, zdarma, obrázky, pro děti

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Foťák k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s foťákem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Firefox, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na silný a tvrdý papír. Ke kreslení potom může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako uhlíky, umělecké tužky, olejové pastely, grafitové tužky a nebo pastelové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro děti k dispozici celá škála. Obrázek foťák lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s foťákem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří oči dětí, peněženku či čas. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (například uhlíky, umělecké tužky nebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různá zvířátka, postavy z pohádek, pohádkové postavy a pochopitelně i foťák :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy jídel, kytky a rostliny. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy princezna Sofie, Kačer Donald, Peter Pan, Křemílek a Vochomůrka či Locika. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které zde máme ke stáhnutí jsou: netopýr, auta, pes, draci případně auto. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku foťák.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů