Top omalovánky


Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka foťák k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk se jménem foťák k vybarvování pro děti. Omalovánka foťák je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Foťák - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Foťák - A5            Omalovánka - Foťák - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Foťák patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k tisku, k vytištění, ke stažení, omalovánka, pro děti, online, obrázek, ke stáhnutí, zadarmo, Ostatní, omalovánky, k vybarvení, domalovánky, k vytisknutí

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Foťák k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s foťákem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k uložení v novém oknu prohlížeče (Chromium, Safari apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvení pak může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, uhlíky, uhly, pera či umělecké tužky. Malovacích potřeb je pro dívky fakt mnoho Obrázek foťák lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s foťákem má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří zrak dětí, čas a oči dětí. Omalovánky nejsou pro dívky jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (třeba akrylové barvy, uhlíky a uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zvířátka, pohádkové postavy, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i foťák :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivá zvířata, písmena nebo též jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Zhu Zhu Pets, Roblox, Sněhurka, Spongebob a Bořek stavitel. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší které zde máme ke stažení jsou: lokomotiva s vagónky, liška, čert, psi nebo také princezna. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem foťák.


Najít na webu


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů