Top obrázky


Indián - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka tenistky

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka budovy k vytisknutí

Obrázek chlapce k vytisknutí

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka foťák k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka uložená pod názvem foťák k vybarvení pro puberťáky. Omalovánka foťák je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Foťák - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Foťák - A5            Omalovánka - Foťák - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Foťák patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: omalovánky, domalovánky, k vytisknutí, k vybarvení, obrázky, obrázek, zdarma, Foťák, k vytištění, ke stažení, k tisku, dětské obrázky, vymalovánky, ke stáhnutí

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Foťák k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s foťákem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stažení v novém oknu browseru (Chromium, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K omalování pak může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako voskovky, pastelky, fixky, grafitové tužky anebo uhlíky. Pomůcek na malování je pro maminky k dispozici nepřeberné množství. Obrázek foťák lze také vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s foťákem má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří zrak dětí, čas a dětské oči. Omalovánky nejsou pro maminky jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. voskovky, pastelky a nebo fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, druhy ptáků, kytky a pochopitelně i foťák :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířátka, postavy z pohádek nebo zaměstnání. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy IronMan, Shrek, Zvonilka, Petr Pan a Furby. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro předškolní děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: koně, sněhulák, auto, draci nebo také mašinka. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s foťákem.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů