Nejvyhledávanější


Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka foťák k vytisknutí

Omalovánka se jménem foťák k omalování pro naše milé prcky. Omalovánka foťák je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Foťák - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Foťák - A5            Omalovánka - Foťák - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Foťák patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vytisknutí, k tisku, ke stažení, obrázky, obrázek, pro děti, Ostatní, k vytištění, k vybarvení, zdarma, online, Foťák

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Foťák k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s foťákem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Firefox, Chrome apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s větší tloušťkou. K obarvení potom může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako uhly, tužky, voskové tužky, umělecké tužky anebo zvýrazňovače. Kreslících Potřeb na malování je pro malé holčičky a chlapečky k dispozici široká škála. Obrázek foťák lze též vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s foťákem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří peněženku, peníze a elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (třeba uhly, tužky a voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různá zvířata, postavy z pohádek, rostliny a pochopitelně i foťák :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají květiny, zvířata nebo různé sporty. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Pan Včelka, Krteček, Spongebob, My little pony a Pinocchio. Ty tady ale nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro holky i kluky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: čert, liška, auta, kočka nebo také draci. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou foťáku.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů