Nejstahovanější


Obrázek slepice k vytisknutí

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka tenistky

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Omalovánka foťák k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění nazvaná foťák k obarvení pro dívky i chlapce. Omalovánka foťák je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Foťák - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Foťák - A5            Omalovánka - Foťák - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Foťák patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vytištění, Ostatní, zdarma, pro děti, obrázky, k vytisknutí, k vybarvení, k tisku, ke stažení, Foťák, obrázek, online

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Foťák k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s foťákem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven k uložení v novém oknu internetového browseru (Internet explorer, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvování potom může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako voskovky, olejové pastely, grafitové tužky, pera a nebo tempery. Pomůcek na malování je pro děti k dispozici vskutku hodně. Obrázek foťák lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s foťákem má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří zrak dětí, dětské oči nebo čas. Omalovánky nejsou pro děti jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. voskovky, olejové pastely a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy jídel, hudební nástroje, různé sporty a pochopitelně i foťák :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají písmenka, květiny a kytky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Kamarád Timmy, Křemílek a Vochomůrka, Chuggington, pes Pluto nebo Asterix a Obelix. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejstahovanější omalovánky pro menší i větší děti které tady máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva, sněhulák, houby, plachetnice anebo mašinka. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s foťákem líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů