Top pět


Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s nemocným pejskem

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Marek 8 k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s názvem Marek 8 ke kreslení pro menší i větší děti. Online omalovánka s náboženským motivem z Bible, z Evangelium podle Marka 4:35-41. Určeno pro malé děti, předškoláky. Obrázek lze jednoduše zdarma vytisknout na domácí tiskárně. Omalovánka Marek 8 je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Marek 8 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Marek 8 - A5            Omalovánka - Marek 8 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Marek 8 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: obrázky, obrázek, online, pro děti, zdarma, k vytištění, k tisku, Marek 8, k vytisknutí, Bible a křesťanství, k vybarvení, ke stažení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Marek 8 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Marek 8 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stažení v novém okně internetového browseru (Mozilla, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na pevnější papír. K vybarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - pastelky, fixy, zvýrazňovače, akrylové barvy anebo křídy. Kreslících potřeb je dnes pro malé ratolesti k dispozici ohromující množství. Omalovánku Marek 8 lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s Marek 8 má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří elektrickou energii, peněženku či počítač. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (například pastelky, fixy případně zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zvířata, různé kytky, písmenka a pochopitelně i Marek 8 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání lidí, různá zvířata nebo kytky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Monster high, My little pony, Avatar, Angry birds či Tarzan. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro školáky které tady máme k uložení jsou: sněhulák, princezna, auto, astronaut a traktor. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou Marek 8.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů