Nejlepší


Omalovánka tenistky

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Marek 8 k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění uložená pod názvem Marek 8 k obarvení pro chlapečky. Online omalovánka s náboženským motivem z Bible, z Evangelium podle Marka 4:35-41. Určeno pro malé děti, předškoláky. Obrázek lze jednoduše zdarma vytisknout na domácí tiskárně. Omalovánka Marek 8 je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Marek 8 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Marek 8 - A5            Omalovánka - Marek 8 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Marek 8 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: omalovánky, ke stažení, obrázek, online, Bible a křesťanství, zdarma, dětské obrázky, domalovánky, pro děti, k vytištění, k tisku, elektronické omalovánky, Marek 8, omalovánka

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Marek 8 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s Marek 8 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena k uložení v novém okně webového prohlížeče (Internet explorer, Firefox apod.). Doporučujeme tisknutí na silný papír, třeba čtvrtku. Ke kreslení lze poté zvolit různé psací potřeby - fixky, tužky, uhlíky, grafitové tužky a olejové pastely. Kreslících potřeb je dnes pro tatínky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku Marek 8 lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s Marek 8 má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří elektrickou energii, oči dětí a nebo počítač. Omalovánky nejsou pro tatínky jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (například fixky, tužky a uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různá zvířata, druhy ptáků, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i Marek 8 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání, jednotlivá zvířata případně jídla. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro starší děti? Jsou to motivy Pinocchio, Ninjago, Křemílek a Vochomůrka, Teletubbies a nebo Lego friends. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro větší děti které tu máme ke stáhnutí jsou: auto, koně, sněhulák, Santa Klaus nebo též piráti. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou Marek 8.


Prohledat web


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů