Nej omalovánky


Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Omalovánka Marek 8 k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem Marek 8 k omalování pro naše milé prcky. Online omalovánka s náboženským motivem z Bible, z Evangelium podle Marka 4:35-41. Určeno pro malé děti, předškoláky. Obrázek lze jednoduše zdarma vytisknout na domácí tiskárně. Omalovánka Marek 8 je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Marek 8 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Marek 8 - A5            Omalovánka - Marek 8 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Marek 8 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k tisku, Marek 8, obrázek, k vybarvení, k vytištění, obrázky, Bible a křesťanství, ke stažení, pro děti, online, zdarma, k vytisknutí

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Marek 8 k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s Marek 8 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude ke stažení v novém oknu webového browseru (Opera, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na papír s vysokou gramáží. K obarvování poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pastelky, voskové tužky, uhlíky, tempery a fixy. Výtvarných potřeb je pro kluky a holky k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek Marek 8 lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Marek 8 má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří zrak dětí, čas či počítač. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. pastelky, voskové tužky a uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba písmena, pohádkové postavy, rostliny a pochopitelně i Marek 8 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířátka, čísla případně postavy z pohádek. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Bořek stavitel, Doba ledová, Pat a Mat, Bugs Bunny či Frozen. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které tu máme ke stáhnutí jsou: psi, auta, raketa, plachetnice a nebo princezna. Nechť omalovánka s Marek 8 přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů