Nejstahovanější


Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek jukeboxu

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka dort k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí se jménem dort k vybarvení pro předškoláky. Omalovánka dort je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Dort - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Dort - A5            Omalovánka - Dort - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dort patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: pro děti, zadarmo, Dort, obrázky, Jídlo, k vybarvení, omalovánka, elektronické omalovánky, domalovánky, omalovánky, online, k tisku, ke stáhnutí, k vytištění

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek k vybarvení Dort k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s dortem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Mozilla, Safari apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvování potom může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako pera, vodové barvy, fixy, propisovací tužky a temperové barvy. Pomůcek na malování je pro dospělé k dispozici široká škála. Obrázek dort lze taky vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s dortem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří oči dětí, peníze či dětské oči. Omalovánky nejsou pro dospělé jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (např. pera, vodové barvy a fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba druhy jídel, písmenka, různá zvířata a pochopitelně i dort :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají květiny, pohádkové postavy nebo také různé sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Bakugan, Toy Story, Angry birds, Tom a Jerry či Kačer Donald. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děcka které na našich stránkách máme k uložení jsou: kočka, auto, loď, princezna a princ a nebo Popeláři. Ať si vaše dítě užije omalovánku dortu.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů