Nej obrázky


Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka dort k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod jménem dort k vybarvování pro malé ratolesti. Omalovánka dort je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Dort - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Dort - A5            Omalovánka - Dort - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dort patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: omalovánky, zdarma, k vytisknutí, dětské obrázky, Jídlo, k tisku, online, vymalovánky, k vytištění, obrázek, ke stáhnutí, pro děti, omalovánka, ke stažení

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Dort k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s dortem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stažení v novém oknu browseru (Mozilla, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. K omalování následně může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako křídy, zvýrazňovače, umělecké tužky, fixy či akrylové barvy. Možností je pro předškolní děti k dispozici nepřeberné množství. Obrázek dort lze také vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s dortem má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří počítač, elektrickou energii a dětské oči. Omalovánky nejsou pro předškolní děti jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (třeba křídy, zvýrazňovače a umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zvířátka, druhy sportů, pohádkové postavy a pochopitelně i dort :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají sporty, hudební nástroje případně rostliny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Angelína balerína, Zhu Zhu Pets, Tom a Jerry, Minecraft a H2O: Stačí přidat vodu. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejhledanější omalovánky pro kluky které tady máme ke stáhnutí jsou: koně, piráti, princezna a princ, auta nebo hasiči. Nechť vám omalovánka s dortem přinese mnoho hezkých chvil.


Najít slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů