Výběr obrázků


Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s vánočním stromem

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka dort k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí pojmenovaná dort k omalování pro malé holčičky a chlapečky. Omalovánka dort je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Dort - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Dort - A5            Omalovánka - Dort - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dort patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: k tisku, k vybarvení, pro děti, Dort, obrázek, obrázky, k vytisknutí, Jídlo, online, ke stažení, k vytištění, zdarma

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Dort k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s dortem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena k uložení v novém okně webového browseru (Mozilla, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdší papír. K obarvování poté může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, křídy, olejové pastely, pastelky anebo uhly. Dostupných kreslících potřeb je pro děti k dispozici ohromné množství. Omalovánku dort lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s dortem má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří zrak dětí, dětské oči a elektřinu. Omalovánky nejsou pro děti jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (třeba grafitové tužky, křídy nebo též olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různé sporty, druhy sportů, zvířátka a pochopitelně i dort :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají rostliny, různá zvířata nebo písmenka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Simpsonovi, Princezna a žabák, Požárník Sam, Roblox a Harley Quinn. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti které tady máme ke stažení jsou: liška, kočka, auta, princezna a princ nebo také astronaut. Ať si vaše dítko užije malování dortu.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů