Doporučujeme


Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka písmeno K k vytisknutí

Dětská omalovánka dostupná pod názvem písmeno K k vybarvení pro nejmenší děcka. Omalovánka písmeno K je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Písmeno K - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Písmeno K - A5            Omalovánka - Písmeno K - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno K patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: vymalovánky, k vytisknutí, k vytištění, online, Znaky, pro děti, omalovánky, domalovánky, omalovánka, k vybarvení, k tisku, obrázky, ke stáhnutí, dětské obrázky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Písmeno K k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s písmenem kem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stažení v novém okně internetového browseru (Mozilla, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na kvalitnější papír. K obarvování pak může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako vodové barvy, tempery, olejové pastely, uhly nebo též uhlíky. Potřeb na malování je pro maminky vskutku velmi mnoho. Omalovánku písmeno K lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s písmenem kem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, počítač či dětské oči. Omalovánky nejsou pro maminky jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (kupř. vodové barvy, tempery případně olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba čísla, druhy ptáků, hudební nástroje a pochopitelně i písmena k :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání lidí, různá zvířata a květiny. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro starší děti? Jsou to motivy Grinch, Kačer Donald, Kamarád Timmy, Trollové či Prasátko peppa. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro školáky které na našich stránkách máme k uložení jsou: hasiči, plachetnice, traktor, princezna a princ nebo piráti. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s písmenem kem.


Prohledat web


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů