Výběr obrázků


Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka písmeno K zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění označená písmeno K k vybarvení pro učitelky. Omalovánka písmeno K je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Písmeno K - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Písmeno K - A5            Omalovánka - Písmeno K - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno K patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: omalovánka, ke stáhnutí, vymalovánky, dětské obrázky, k tisku, omalovánky, online, obrázek, k vytištění, zdarma, domalovánky, obrázky, k vybarvení, elektronické omalovánky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Písmeno K k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s písmenem kem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Firefox, Safari apod.). Doporučujeme tisknutí na tlustčí papír. K obarvení pak může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako propisovací tužky, umělecké tužky, temperové barvy, tužky případně akrylové barvy. Pomůcek na malování je pro školáky fakt mnoho Omalovánku písmeno K lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s písmenem kem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří oči dětí, elektřinu a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro školáky jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba propisovací tužky, umělecké tužky či temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířátka, čísla, zvířátka a pochopitelně i písmena k :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají dopravní prostředky, písmenka a nebo druhy automobilů. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro dospělé? Jsou to motivy Action man, Rexík, Furby, Asterix a Obelix a Madagaskar. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro maminky které tady máme ke stažení jsou: princezna a princ, vláček, miminko, liška a kočka. Užijte si omalovánku písmena ku, budeme rádi, jestli se vám bude líbit.


Najít slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů