Výběr omalovánek


Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Obrázek štěněte

Obrázek s elfem k vytisknutí

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Omalovánka písmeno K k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk uložená pod názvem písmeno K k obarvení pro kluky i holky. Omalovánka písmeno K je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Písmeno K - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Písmeno K - A5            Omalovánka - Písmeno K - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno K patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: obrázky, ke stažení, Písmeno K, obrázek, Znaky, k vytištění, zdarma, k vybarvení, k tisku, k vytisknutí, pro děti, online

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Písmeno K k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s písmenem kem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stažení v novém oknu browseru (Mozilla, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na pevnější papír. K obarvování následně může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako uhlíky, tempery, pera, zvýrazňovače či křídy. Potřeb na malování je pro předškoláky k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek písmeno K lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s písmenem kem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, zrak dětí anebo peněženku. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (třeba uhlíky, tempery a nebo pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, druhy ptáků, květiny a pochopitelně i písmena k :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmena, druhy sportů a druhy automobilů. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Medvídek Pú, Myška Minie, Bořek stavitel, Hello Kitty anebo Shrek. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejpožadovanější omalovánky pro děti které tady máme k uložení jsou: Santa Klaus, lokomotiva, dinosauři, čert a princezna. Nechť omalovánka s písmenem kem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů