Nejhledanější


Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka písmeno K k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem písmeno K ke kreslení pro naše milé prcky. Omalovánka písmeno K je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Písmeno K - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Písmeno K - A5            Omalovánka - Písmeno K - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno K patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: zdarma, pro děti, obrázek, Písmeno K, k vytištění, k vytisknutí, obrázky, k vybarvení, k tisku, Znaky, online, ke stažení

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Písmeno K k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s písmenem kem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Opera, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na pevnější papír. K obarvení následně může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako tempery, zvýrazňovače, uhly, fixky anebo voskovky. Malovacích potřeb je pro chlapce i dívky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku písmeno K lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s písmenem kem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektrickou energii, čas případně elektřinu. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. tempery, zvýrazňovače a uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, hudební nástroje, zvířata a pochopitelně i písmena k :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají květiny, jídla nebo také zvířátka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Rumcajs, Monster high, Spiderman, Kniha džunglí případně Paw patrol. Ty zde však nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro dívky i chlapce které tu máme k uložení jsou: astronaut, raketa, sněhulák, Santa Klaus nebo houby. Věříme, že se vám obrázek písmena ku bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů