Doporučujeme


Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka písmeno K k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší nazvaná písmeno K k obarvování pro předškoláky. Omalovánka písmeno K je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Písmeno K - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Písmeno K - A5            Omalovánka - Písmeno K - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno K patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vybarvení, Písmeno K, obrázky, online, k vytisknutí, ke stažení, pro děti, zdarma, k tisku, Znaky, obrázek, k vytištění

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Písmeno K k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s písmenem kem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stažení v novém oknu prohlížeče (Mozilla, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vysokou gramáží. K omalování následně může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako voskovky, fixy, tužky, olejové pastely a nebo propisovací tužky. Potřeb na malování je pro malé i větší děti k dispozici vskutku hodně. Obrázek písmeno K lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s písmenem kem má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, elektřinu a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (například voskovky, fixy a tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, postavy z pohádek, různé kytky a pochopitelně i písmena k :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají květiny, jednotlivé druhy ptáků nebo také jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Pat a Mat, Mickey mouse, Aladin, Ninjago a pes Pluto. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty které tady máme k uložení jsou: auto, dinosauři, miminko, princezna nebo též piráti. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku písmeno K.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů