Výběr omalovánek


Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka písmeno K k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí označená písmeno K k obarvení pro školáky. Omalovánka písmeno K je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Písmeno K - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Písmeno K - A5            Omalovánka - Písmeno K - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno K patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: obrázek, ke stažení, Znaky, k vybarvení, Písmeno K, k vytisknutí, online, k tisku, pro děti, k vytištění, obrázky, zdarma

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Písmeno K k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s písmenem kem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Opera, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tlustčí papír. K vybarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - olejové pastely, uhly, pastelové tužky, tempery nebo také voskové tužky. Pomůcek na malování je pro kluky i holky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku písmeno K lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s písmenem kem má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektřinu, počítač nebo též čas. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (např. olejové pastely, uhly a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba pohádkové postavy, zaměstnání, druhy automobilů a pochopitelně i písmena k :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají sporty, jídla a nebo dopravní prostředky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Budulínek, Spongebob, Bořek stavitel, Shimmer a Shine nebo též Teletubbies. Ty na našich stránkách ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé děti které tu máme k uložení jsou: traktor, psi, auto, houby či loď. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou písmena ku.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů