Top šest


Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Pták na větvi - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka písmeno K k vytisknutí

Omalovánka dostupná pod jménem písmeno K k vybarvení pro starší děti. Omalovánka písmeno K je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Písmeno K - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Písmeno K - A5            Omalovánka - Písmeno K - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno K patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: ke stáhnutí, elektronické omalovánky, k tisku, dětské obrázky, omalovánky, pro děti, obrázky, obrázek, zdarma, k vybarvení, domalovánky, zadarmo, Písmeno K, k vytištění

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Písmeno K k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s písmenem kem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Firefox, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na silný a tvrdý papír. K omalování lze potom zvolit různé psací potřeby - voskové tužky, pastelky, propisovací tužky, akrylové barvy a pastelové tužky. Potřeb na malování je pro dospělé opravdu mnoho. Omalovánku písmeno K lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s písmenem kem má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří zrak dětí, čas anebo peníze. Omalovánky nejsou pro dospělé jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (kupř. voskové tužky, pastelky a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, kytky, druhy ptáků a pochopitelně i písmena k :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířátka, zvířata nebo též čísla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Action man, 101 dalmatinů, Hannah Montana, Piráti z Karibiku anebo Hello Kitty. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro školáky které tu máme k uložení jsou: princezna a princ, auto, psi, Santa Klaus případně raketa. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou písmena ku.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů