Nej omalovánky


Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Baráček - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek skůtru k vytisknutí

Omalovánka výtvarnice k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem výtvarnice k omalování pro starší děti. Omalovánka výtvarnice je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Výtvarnice - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Výtvarnice - A5            Omalovánka - Výtvarnice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Výtvarnice patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytištění, zadarmo, ke stáhnutí, zdarma, elektronické omalovánky, omalovánka, ke stažení, obrázek, obrázky, vymalovánky, k vybarvení, pro děti, Lidé, k vytisknutí

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Výtvarnice k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s výtvarnicí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Safari, Opera apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír. K vybarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - umělecké tužky, křídy, temperové barvy, pera nebo také zvýrazňovače. Malovacích potřeb je pro malé caparty k dispozici celá škála. Omalovánku výtvarnice lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s výtvarnicí má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří zrak dětí, čas a elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (třeba umělecké tužky, křídy a temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zvířata, květiny, rostliny a pochopitelně i výtvarnici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají čísla, jednotlivá zvířata a druhy automobilů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Paw patrol, Stašpytlík, Pan Včelka, Madagaskar a Power Strangers. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejhledanější omalovánky pro větší děti které zde máme ke stáhnutí jsou: plachetnice, auta, Popeláři, piráti či koně. Ať si vaše dítko užije malování výtvarnice.


Vyhledat slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů