Doporučujeme


Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek raketoplánu

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka výtvarnice zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění s názvem výtvarnice ke kreslení pro nejmenší děti. Omalovánka výtvarnice je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Výtvarnice - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Výtvarnice - A5            Omalovánka - Výtvarnice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Výtvarnice patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k tisku, ke stažení, vymalovánky, obrázky, Výtvarnice, k vytištění, Lidé, domalovánky, k vybarvení, zdarma, omalovánka, obrázek, elektronické omalovánky, omalovánky

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Výtvarnice k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s výtvarnicí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Firefox, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vysokou gramáží. K obarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - zvýrazňovače, propisovací tužky, voskové tužky, pastelové tužky případně tempery. Pomůcek na malování je pro malá děcka vskutku velmi mnoho. Omalovánku výtvarnice lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s výtvarnicí má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří čas, počítač nebo také oči dětí. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (třeba zvýrazňovače, propisovací tužky a voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba druhy sportů, lidské profese, zaměstnání a pochopitelně i výtvarnici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy automobilů, jednotlivá zvířata nebo též jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro předškolní děti? Jsou to motivy Krtek, Chuggington, Rumcajs, Angry birds nebo také Lego. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro chlapečky které zde máme ke stažení jsou: slon, dinosauři, drak, traktor anebo netopýr. Ať si vaše dítě užije obrázek výtvarnice.


Prohledat web


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů