Top pět


Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka výtvarnice k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí nazvaná výtvarnice ke kreslení pro malé caparty. Omalovánka výtvarnice je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Výtvarnice - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Výtvarnice - A5            Omalovánka - Výtvarnice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Výtvarnice patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: ke stažení, k vybarvení, Výtvarnice, pro děti, Lidé, k vytisknutí, k tisku, obrázky, online, zdarma, k vytištění, obrázek

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Výtvarnice k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s výtvarnicí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven k uložení v novém oknu webového browseru (Safari, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší tloušťkou. K obarvení pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako fixky, propisovací tužky, vodové barvy, zvýrazňovače a pastelky. Dostupných kreslících potřeb je pro nejmenší děcka fakt mnoho Obrázek výtvarnice lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s výtvarnicí má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří čas, oči dětí nebo také peněženku. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (např. fixky, propisovací tužky a nebo vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba písmenka, zvířata, postavy z pohádek a pochopitelně i výtvarnici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různé kytky, různé sporty nebo jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Ferda mravenec, Roblox, Rumcajs, Tom a Jerry nebo také Scooby Doo. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejstahovanější omalovánky pro kluky i holky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: čert, auto, plachetnice, princezna a princ anebo pes. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku výtvarnice.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů