Nej pět


Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Omalovánka výtvarnice k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk uložená pod názvem výtvarnice k omalování pro předškolní děti. Omalovánka výtvarnice je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Výtvarnice - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Výtvarnice - A5            Omalovánka - Výtvarnice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Výtvarnice patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: zadarmo, online, k vytištění, omalovánka, ke stáhnutí, k tisku, pro děti, Lidé, elektronické omalovánky, dětské obrázky, Výtvarnice, obrázky, domalovánky, ke stažení

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek k vybarvení Výtvarnice k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s výtvarnicí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena k uložení v novém okně webového browseru (Mozilla, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na pevnější papír. K obarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - fixy, křídy, temperové barvy, voskovky případně zvýrazňovače. Možností je pro nejmenší vskutku mnoho. Omalovánku výtvarnice lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s výtvarnicí má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří zrak dětí, dětské oči a počítač. Omalovánky nejsou pro nejmenší jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (třeba fixy, křídy nebo temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba lidské profese, různá zvířátka, kytky a pochopitelně i výtvarnici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy jídel, sporty a různé kytky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Avengers, Krtek, Superman, Kim Possible a Superčarodějnice. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je zde bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děcka které tady máme ke stažení jsou: traktor, houby, koně, astronaut nebo též lokomotiva s vagónky. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s výtvarnicí líbit.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů