Top pět


Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka výtvarnice k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí označená výtvarnice k vybarvení pro naše milé prcky. Omalovánka výtvarnice je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Výtvarnice - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Výtvarnice - A5            Omalovánka - Výtvarnice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Výtvarnice patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: pro děti, obrázky, zdarma, obrázek, k vytisknutí, online, ke stažení, k tisku, k vytištění, k vybarvení, Lidé, Výtvarnice

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Výtvarnice k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s výtvarnicí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Chromium, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s vysokou gramáží. Ke kreslení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - olejové pastely, vodové barvy, zvýrazňovače, umělecké tužky a fixy. Malovacích potřeb je pro děti k dispozici dlouhá řada. Omalovánku výtvarnice lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s výtvarnicí má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektřinu, zrak dětí a oči dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (třeba olejové pastely, vodové barvy nebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba písmena, kytky, dopravní prostředky a pochopitelně i výtvarnici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivá zvířata, druhy sportů nebo také rostliny. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Toy Story, Doba ledová, Astroboy, Monster High a Ledové království. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka které zde máme k uložení jsou: mašinka, dinosauři, astronaut, psi a liška. Ať si vaše dítko užije malování výtvarnice.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů