Top obrázky


Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Obrázek s elfem k vytisknutí

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Omalovánka výtvarnice k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění uložená pod názvem výtvarnice ke kreslení pro naše zlatíčka. Omalovánka výtvarnice je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Výtvarnice - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Výtvarnice - A5            Omalovánka - Výtvarnice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Výtvarnice patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytištění, k vytisknutí, Výtvarnice, zdarma, k tisku, obrázky, k vybarvení, online, obrázek, pro děti, Lidé, ke stažení

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Výtvarnice k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s výtvarnicí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stažení v novém oknu internetového browseru (Mozilla, Chromium apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na kvalitní papír. K obarvování potom může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako voskové tužky, voskovky, tempery, olejové pastely anebo pastelky. Výtvarných potřeb je pro holku i kluka vskutku velmi mnoho. Obrázek výtvarnice lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s výtvarnicí má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří peněženku, zrak dětí a oči dětí. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. voskové tužky, voskovky a nebo tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, lidské profese, různá zvířátka a pochopitelně i výtvarnici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy automobilů, pohádkové postavy nebo též jídla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Krtek, Mašinka Tomáš, My little pony a Rumcajs. Je ale problematické je zdarma sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé děti které tu máme k uložení jsou: lokomotiva, astronaut, čert, princezna či psi. Nechť omalovánka s výtvarnicí přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů