Nejvyhledávanější


Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Omalovánka výtvarnice k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí označená výtvarnice k vybarvení pro školáky. Omalovánka výtvarnice je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Výtvarnice - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Výtvarnice - A5            Omalovánka - Výtvarnice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Výtvarnice patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vybarvení, Lidé, zdarma, obrázek, k vytisknutí, obrázky, k vytištění, k tisku, online, pro děti, ke stažení, Výtvarnice

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Výtvarnice k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s výtvarnicí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Firefox, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvování pak může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako pastelky, umělecké tužky, uhlíky, grafitové tužky a vodové barvy. Možností je pro holčičky vskutku velmi mnoho. Omalovánku výtvarnice lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s výtvarnicí má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří čas, oči dětí nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro holčičky jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (například pastelky, umělecké tužky nebo též uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zvířátka, jídla, dopravní prostředky a pochopitelně i výtvarnici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají rostliny, písmenka nebo také jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Alf, Paw patrol, Avatar, Pinocchio nebo Hot Wheels. Je ale hodně nákladné je zdarma sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro maminky které na našich stránkách máme k uložení jsou: miminko, princezna, Popeláři, dinosauři či kočka. Ať omalovánka výtvarnice přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů