Nej pět


Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka králíka k vytisknutí

Omalovánka výtvarnice k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší uložená pod názvem výtvarnice k obarvení pro předškoláky. Omalovánka výtvarnice je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Výtvarnice - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Výtvarnice - A5            Omalovánka - Výtvarnice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Výtvarnice patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: zdarma, online, Lidé, pro děti, obrázek, obrázky, k tisku, ke stažení, Výtvarnice, k vybarvení, k vytištění, k vytisknutí

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek k vybarvení Výtvarnice k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s výtvarnicí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Mozilla, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na tlustčí papír. K obarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - pastelové tužky, temperové barvy, zvýrazňovače, voskové tužky nebo grafitové tužky. Možností je dnes pro dívky i chlapce k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku výtvarnice lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s výtvarnicí má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří peněženku, zrak dětí a nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (kupř. pastelové tužky, temperové barvy a zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba lidské profese, druhy automobilů, zaměstnání a pochopitelně i výtvarnici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají rostliny, jednotlivá zvířata a sporty. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Locika, Toy Story, Bugs Bunny, Hledá se Nemo a nebo Budulínek. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro holčičky i chlapečky které tady máme k uložení jsou: lokomotiva, princezna, draci, čert či netopýr. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou výtvarnice.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů