Top pět


Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka písmeno Y k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí s názvem Písmeno Y k vybarvování pro dívky i chlapce. Omalovánka Písmeno Y je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Písmeno Y - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Písmeno Y - A5            Omalovánka - Písmeno Y - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno Y patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázek, Znaky, zdarma, Písmeno Y, obrázky, k vytištění, k tisku, online, pro děti, k vybarvení, ke stažení

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Písmeno Y k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Písmeno Y je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Chrome, Safari apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír. Ke kreslení lze pak zvolit různé psací potřeby - voskové tužky, pastelové tužky, fixy, zvýrazňovače a grafitové tužky. Kreslících potřeb je dnes pro kluky i holky fakt mnoho Omalovánku Písmeno Y lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s Písmeno Y má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří dětské oči, elektrickou energii případně peněženku. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (např. voskové tužky, pastelové tužky nebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba čísla, různá zvířátka, pohádkové postavy a pochopitelně i Písmeno Y :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé kytky, různé sporty anebo druhy ptáků. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Ninjago, Avatar, Doba ledová, Aladin případně Harry Potter. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: hasiči, drak, dinosauři, astronaut nebo též plachetnice. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou Písmeno Y.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů