Doporučené


Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek slepice k vytisknutí

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka písmeno Y k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk dostupná pod jménem Písmeno Y k vybarvení pro nejmenší děcka. Omalovánka Písmeno Y je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Písmeno Y - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Písmeno Y - A5            Omalovánka - Písmeno Y - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno Y patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k tisku, Znaky, k vybarvení, elektronické omalovánky, omalovánka, online, dětské obrázky, zadarmo, ke stažení, pro děti, obrázek, ke stáhnutí, k vytištění, Písmeno Y

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Písmeno Y k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s Písmeno Y je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stažení v novém okně webového browseru (Firefox, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na kvalitnější papír. K obarvení následně může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako vodové barvy, uhly, zvýrazňovače, pastelové tužky a pera. Možností je pro puberťáky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku Písmeno Y lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s Písmeno Y má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří počítač, elektrickou energii a nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro puberťáky jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (např. vodové barvy, uhly nebo také zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba hudební nástroje, květiny, kytky a pochopitelně i Písmeno Y :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé kytky, zaměstnání lidí a jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Panenka Barbie, Kačer Donald, Flintstoneovi, Krtek a nebo Hannah Montana. Je ale problematické je zadarmo sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro předškolní děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: princezna a princ, hasiči, mašinka, plachetnice anebo traktor. Ať omalovánka Písmeno Y přinese radost vašim dětem.


Hledat slovo


Ads


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů