Nejoblíbenější


Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Obrázek slepice k vytisknutí

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka písmeno Y k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem Písmeno Y k obarvení pro naše zlatíčka. Omalovánka Písmeno Y je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Písmeno Y - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Písmeno Y - A5            Omalovánka - Písmeno Y - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno Y patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: ke stažení, k vytištění, k tisku, k vytisknutí, k vybarvení, Písmeno Y, obrázky, zdarma, pro děti, Znaky, obrázek, online

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Písmeno Y k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s Písmeno Y je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Chrome, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. Ke kreslení poté může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako fixky, tempery, pastelové tužky, fixy či uhlíky. Kreslících potřeb je dnes pro děti opravdu mnoho. Obrázek Písmeno Y lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s Písmeno Y má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří peníze, počítač nebo také elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro děti jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (třeba fixky, tempery nebo též pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zaměstnání, písmenka, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i Písmeno Y :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy sportů, pohádkové postavy případně písmena. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Ratatouille, Medvídek Pú, Šmoulové, Plants vs. Zombies nebo také Bezzubka. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejpožadovanější omalovánky pro děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: auta, hasiči, lokomotiva s vagónky, lokomotiva a raketa. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s Písmeno Y líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů