Nejoblíbenější


Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s elfem k vytisknutí

Obrázek psa k tisku

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Omalovánka písmeno Y k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění pojmenovaná Písmeno Y k obarvování pro kluky i holky. Omalovánka Písmeno Y je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Písmeno Y - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Písmeno Y - A5            Omalovánka - Písmeno Y - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno Y patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vytisknutí, online, pro děti, k tisku, obrázky, ke stažení, k vybarvení, Písmeno Y, Znaky, zdarma, k vytištění, obrázek

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek k vybarvení Písmeno Y k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s Písmeno Y je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena k uložení v novém oknu prohlížeče (Opera, Mozilla apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s větší gramáží. K omalování pak může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako křídy, pera, voskovky, tužky nebo též fixy. Pomůcek na malování je pro malé i větší děti k dispozici ohromné množství. Obrázek Písmeno Y lze též vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s Písmeno Y má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří peníze, dětské oči anebo počítač. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. křídy, pera a voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jídla, různá zvířátka, zvířátka a pochopitelně i Písmeno Y :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířata, písmenka a nebo postavy z pohádek. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Kuře Calimero, Teletubbies, Lví král, Shimmer a Shine anebo Furby. Je ale velmi složité je zdarma získat a proto je zde nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty které tady máme ke stažení jsou: houby, auta, mašinka, Santa Klaus nebo také pes. Užijte si omalovánku Písmeno Y, budeme rádi, jestli se vám bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů