Doporučujeme


Omalovánka s nemocným pejskem

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka písmeno Y k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem Písmeno Y k obarvování pro naše zlatíčka. Omalovánka Písmeno Y je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Písmeno Y - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Písmeno Y - A5            Omalovánka - Písmeno Y - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno Y patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k tisku, zdarma, online, Znaky, k vytištění, pro děti, k vytisknutí, Písmeno Y, obrázek, obrázky, ke stažení, k vybarvení

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek k vybarvení Písmeno Y k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s Písmeno Y je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici k uložení v novém okně webového prohlížeče (Internet explorer, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. K omalování lze poté zvolit různé psací potřeby - tužky, tempery, fixky, fixy nebo také uhlíky. Pomůcek na malování je pro malé děti k dispozici široká škála. Omalovánku Písmeno Y lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Písmeno Y má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří zrak dětí, peníze a nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé děti jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například tužky, tempery případně fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy jídel, různé sporty, různá zvířata a pochopitelně i Písmeno Y :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy sportů, zaměstnání lidí nebo jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro seniory? Jsou to motivy Duhová nevěsta, Doba ledová, Gumídci, Bob a Bobek a nebo Harry Potter. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro puberťáky které tady máme ke stáhnutí jsou: auta, lokomotiva s vagónky, astronaut, liška či Popeláři. Užijte si omalovánku Písmeno Y, budeme rádi, pakliže se vám bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů