Výběr omalovánek


Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka mamut k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s názvem mamut ke kreslení pro chlapce i dívky. Mamut - vyhynulý pravěký slon. Omalovánka mamut je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Mamut - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Mamut - A5            Omalovánka - Mamut - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mamut patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Zvířata, obrázky, ke stažení, pro děti, k vytištění, k vybarvení, k vytisknutí, k tisku, Mamut, online, zdarma, obrázek

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Mamut k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s mamutem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Safari, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvování následně může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako pastelky, pastelové tužky, grafitové tužky, fixy a vodové barvy. Kreslících Potřeb na malování je pro nejmenší děti k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek mamut lze také vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s mamutem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří počítač, elektřinu nebo též oči dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (například pastelky, pastelové tužky a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy sportů, zaměstnání, druhy jídel a pochopitelně i mamuta :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivá zvířata, různé kytky případně písmenka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Gumídci, Lion King, U nás na farmě, Zootropolis nebo též Kocour Garfield. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejvyhledávanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které na našich stránkách máme k uložení jsou: lokomotiva s vagónky, piráti, drak, kočka a draci. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku mamut.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů