Nejhledanější


Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s vánočním stromem

Omalovánka mamut k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk označená mamut ke kreslení pro nejmenší děti. Mamut - vyhynulý pravěký slon. Omalovánka mamut je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Mamut - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Mamut - A5            Omalovánka - Mamut - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mamut patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázky, obrázek, omalovánky, k vybarvení, Zvířata, Mamut, elektronické omalovánky, pro děti, ke stáhnutí, k vytištění, omalovánka, dětské obrázky, k vytisknutí, vymalovánky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Mamut k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s mamutem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena k uložení v novém oknu webového browseru (Safari, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší tloušťkou. K vybarvování následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako tužky, zvýrazňovače, fixky, fixy nebo též propisovací tužky. Potřeb na malování je pro dospělé k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek mamut lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s mamutem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří čas, elektrickou energii nebo také počítač. Omalovánky nejsou pro dospělé jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (např. tužky, zvýrazňovače či fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba květiny, druhy jídel, písmenka a pochopitelně i mamuta :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivá zvířata, zaměstnání a různé sporty. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Panenka Barbie, Indiana Jones, Křemílek a Vochomůrka, Duhová nevěsta nebo také panenka Winx. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děcka které tady máme ke stáhnutí jsou: piráti, astronaut, netopýr, hasiči nebo pes. Nechť vám omalovánka s mamutem přinese mnoho hezkých chvil.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů