Nejstahovanější


Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Obrázek jukeboxu

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Koník - obrázek, omalovánka k tisku

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka mamut k vytisknutí

Omalovánka k vytištění pojmenovaná mamut k vybarvení pro učitelky. Mamut - vyhynulý pravěký slon. Omalovánka mamut je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Mamut - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Mamut - A5            Omalovánka - Mamut - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mamut patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: omalovánky, pro děti, zdarma, obrázek, k vybarvení, Mamut, elektronické omalovánky, Zvířata, ke stažení, obrázky, omalovánka, dětské obrázky, k tisku, k vytištění

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Mamut k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s mamutem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici ke stažení v novém okně webového browseru (Mozilla, Firefox apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tlustčí papír. K omalování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - uhly, voskové tužky, pera, vodové barvy či temperové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro nejmenší k dispozici ohromující množství. Omalovánku mamut lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s mamutem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří oči dětí, peněženku a nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba uhly, voskové tužky anebo pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jídla, druhy sportů, zaměstnání lidí a pochopitelně i mamuta :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají postavy z pohádek, různé sporty nebo jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Kim Possible, Shimmer a Shine, Frozen, Avengers a nebo Hvězdné války. Ty zde ale nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro ženy které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: sněhulák, princezna, auta, slon případně lokomotiva s vagónky. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s mamutem líbit.


Najít na webu


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů