Nejhledanější


Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s elfem k vytisknutí

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka mamut k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění se jménem mamut k obarvení pro nejmenší děcka. Mamut - vyhynulý pravěký slon. Omalovánka mamut je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Mamut - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Mamut - A5            Omalovánka - Mamut - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mamut patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, pro děti, Mamut, domalovánky, dětské obrázky, omalovánka, obrázky, k tisku, k vybarvení, zadarmo, vymalovánky, elektronické omalovánky, ke stažení, omalovánky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Mamut k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s mamutem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude ke stažení v novém oknu browseru (Chrome, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na kvalitnější papír. K omalování potom může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako temperové barvy, uhlíky, olejové pastely, tužky případně uhly. Možností je pro učitelky k dispozici pestrá škála. Omalovánku mamut lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s mamutem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří peněženku, oči dětí a čas. Omalovánky nejsou pro učitelky jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (např. temperové barvy, uhlíky a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různá zvířátka, sporty, čísla a pochopitelně i mamuta :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy jídel, zaměstnání či zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro seniory? Jsou to motivy Tlapková patrola, Budulínek, Bakugan, Myška Minie a Simpsonovi. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro malé děti které tu máme ke stáhnutí jsou: psi, liška, mašinka, kočka nebo též slon. Ať si vaše dítě užije omalovánku mamuta.


Hledat slovo


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů