Top omalovánky


Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s vánočním stromem

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka mamut k vytištění pro děti

Omalovánka se jménem mamut k obarvení pro malá děcka. Mamut - vyhynulý pravěký slon. Omalovánka mamut je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Mamut - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Mamut - A5            Omalovánka - Mamut - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mamut patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k tisku, k vytištění, obrázek, pro děti, obrázky, zdarma, online, k vybarvení, Zvířata, Mamut, ke stažení, k vytisknutí

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Mamut k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s mamutem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Internet explorer, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvování následně může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako grafitové tužky, uhlíky, voskové tužky, voskovky a křídy. Kreslících Potřeb na malování je pro malé ratolesti vskutku mnoho. Obrázek mamut lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s mamutem má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří počítač, elektřinu a dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (kupř. grafitové tužky, uhlíky anebo voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba květiny, různé sporty, kytky a pochopitelně i mamuta :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají lidské profese, druhy ptáků nebo postavy z pohádek. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Tarzan, Včelka Mája, Avengers, U nás na farmě a panenka Winx. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejvyhledávanější omalovánky pro děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: čert, hasiči, sněhulák, auta nebo též astronaut. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s mamutem líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů