Top omalovánky


Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka budovy k vytisknutí

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka mamut k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s názvem mamut k obarvení pro maminky. Mamut - vyhynulý pravěký slon. Omalovánka mamut je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Mamut - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Mamut - A5            Omalovánka - Mamut - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mamut patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Mamut, obrázky, obrázek, ke stažení, zdarma, Zvířata, k vytištění, k tisku, k vybarvení, pro děti, online, k vytisknutí

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Mamut k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s mamutem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stažení v novém okně webového browseru (Opera, Internet explorer apod.). Doporučujeme vytištění na tvrdší papír. K obarvování následně může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako uhly, akrylové barvy, fixky, zvýrazňovače nebo pera. Výtvarných potřeb je pro malá děcka k dispozici pestrá škála. Omalovánku mamut lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s mamutem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří elektrickou energii, peněženku anebo počítač. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (například uhly, akrylové barvy a fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba čísla, postavy z pohádek, zaměstnání lidí a pochopitelně i mamuta :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají rostliny, jednotlivé druhy ptáků a jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro slečny? Jsou to motivy Šmoulové, Kamarád Timmy, Tom a Jerry, Roblox anebo princezna Sofie. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty které tady máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva s vagónky, kočka, princezna, koně či sněhulák. Věříme, že se vám obrázek mamuta bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů