Nej pět


Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka tenistky

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka mamut k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku se jménem mamut k vybarvování pro nejmenší děcka. Mamut - vyhynulý pravěký slon. Omalovánka mamut je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Mamut - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Mamut - A5            Omalovánka - Mamut - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mamut patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vybarvení, online, k tisku, ke stažení, obrázky, obrázek, Zvířata, zdarma, Mamut, k vytisknutí, pro děti, k vytištění

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Mamut k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s mamutem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Chromium, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vysokou gramáží. Ke kreslení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelové tužky, křídy, voskovky, propisovací tužky případně zvýrazňovače. Výtvarných potřeb je pro školáky k dispozici pestrá škála. Omalovánku mamut lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s mamutem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří peněženku, čas anebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro školáky jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. pastelové tužky, křídy či voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba sporty, druhy automobilů, květiny a pochopitelně i mamuta :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají pohádkové postavy, hudební nástroje a jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Tarzan, Toy Story, Křemílek a Vochomůrka, Krtek anebo Roblox. Ty tady ale nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro menší i větší děti které zde máme ke stažení jsou: piráti, lokomotiva, kočka, houby nebo též raketa. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou mamuta.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů