Nejstahovanější


Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka mamut k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk uložená pod názvem mamut k vybarvení pro učitelky. Mamut - vyhynulý pravěký slon. Omalovánka mamut je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Mamut - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Mamut - A5            Omalovánka - Mamut - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mamut patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: omalovánky, zdarma, online, k tisku, domalovánky, elektronické omalovánky, dětské obrázky, k vytištění, obrázky, k vybarvení, Zvířata, ke stažení, pro děti, omalovánka

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Mamut k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s mamutem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Firefox, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvení následně může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako voskové tužky, pastelky, propisovací tužky, fixy případně umělecké tužky. Možností je pro děti k dispozici pestrá škála. Obrázek mamut lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s mamutem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří oči dětí, peníze a peněženku. Omalovánky nejsou pro děti jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (např. voskové tužky, pastelky a nebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba lidské profese, zvířata, druhy sportů a pochopitelně i mamuta :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, různá zvířata či písmenka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro slečny? Jsou to motivy Superman, Hot Wheels, Šmoulové, My little pony a Bambi. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro předškoláky které tu máme k uložení jsou: auto, čert, miminko, mašinka a astronaut. Ať si vaše dítko užije malování mamuta.


Prohledat web


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů