Nejhledanější


Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s elfem k vytisknutí

Omalovánka mamut k vytištění pro děti

Omalovánka dostupná pod jménem mamut ke kreslení pro kluky a holky. Mamut - vyhynulý pravěký slon. Omalovánka mamut je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Mamut - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Mamut - A5            Omalovánka - Mamut - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mamut patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, zdarma, obrázek, Mamut, ke stažení, Zvířata, k tisku, obrázky, pro děti, k vytištění, k vybarvení, online

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Mamut k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s mamutem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chrome, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdší a silnější papír. K vybarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - pera, voskovky, pastelky, voskové tužky a uhlíky. Potřeb na malování je pro malé holčičky a chlapečky vskutku mnoho. Omalovánku mamut lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s mamutem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří peněženku, dětské oči nebo též elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například pera, voskovky nebo pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, různé sporty, rostliny a pochopitelně i mamuta :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy jídel, sporty či zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Littlest Pet Shop, Avengers, Příběh hraček, princezna Sofie nebo též Bakugan. Je ale velmi náročné je dostupná bez placení získat a proto je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti které tu máme k uložení jsou: miminko, astronaut, lokomotiva, drak a nebo netopýr. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s mamutem líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů