Nejvyhledávanější


Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka mamut k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk se jménem mamut k vybarvení pro malé ratolesti. Mamut - vyhynulý pravěký slon. Omalovánka mamut je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Mamut - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Mamut - A5            Omalovánka - Mamut - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mamut patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k tisku, ke stažení, Mamut, k vytisknutí, obrázek, pro děti, obrázky, online, k vytištění, k vybarvení, Zvířata, zdarma

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Mamut k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s mamutem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Opera, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na silný papír, třeba čtvrtku. Ke kreslení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - fixy, pastelové tužky, vodové barvy, pera nebo též tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro školáky k dispozici ohromné množství. Omalovánku mamut lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s mamutem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří zrak dětí, peníze a dětské oči. Omalovánky nejsou pro školáky jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba fixy, pastelové tužky nebo také vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba písmena, zvířata, postavy z pohádek a pochopitelně i mamuta :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, zvířátka případně zaměstnání lidí. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Tarzan, pes Pluto, Roblox, Budulínek a Mašinka Tomáš. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejstahovanější omalovánky pro předškoláky které zde máme ke stažení jsou: draci, raketa, Popeláři, piráti a kočka. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou mamut.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů