Výběr omalovánek


Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka mamut k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti uložená pod názvem mamut k omalování pro malé děti. Mamut - vyhynulý pravěký slon. Omalovánka mamut je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Mamut - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Mamut - A5            Omalovánka - Mamut - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mamut patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Zvířata, k vytištění, Mamut, ke stažení, obrázky, k vybarvení, k vytisknutí, pro děti, zdarma, obrázek, online, k tisku

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Mamut k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s mamutem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Chrome, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdší a silnější papír. K vybarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelky, akrylové barvy, fixy, olejové pastely či pera. Malovacích potřeb je pro děti k dispozici široká škála. Omalovánku mamut lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s mamutem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří dětské oči, elektřinu a nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (například pastelky, akrylové barvy anebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy ptáků, různá zvířátka, sporty a pochopitelně i mamuta :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají písmena, druhy automobilů nebo též pohádkové postavy. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Ninjago, Šmoulové, Krtek, Pat a Mat a nebo Hot Wheels. Je ale problematické je zadarmo získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro naše milé prcky které tady máme k uložení jsou: raketa, houby, pes, Santa Klaus nebo také auto. Ať vám omalovánka mamut přinese mnoho radosti.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů