Top omalovánky


Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek skůtru k vytisknutí

Omalovánka s nemocným pejskem

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek jukeboxu

Omalovánka holubice k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší s názvem holubice k vybarvení pro naše milé prcky. Obrázek holubice. Holubička je symbolem míru. Omalovánka holubice je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Holubice - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Holubice - A5            Omalovánka - Holubice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Holubice patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k vytisknutí, Ptáci, Holubice, obrázek, k vytištění, obrázky, online, pro děti, ke stažení, zdarma, k tisku, k vybarvení

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Holubice k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s holubicí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Internet explorer, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na kvalitní papír. K obarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - křídy, temperové barvy, uhly, umělecké tužky nebo také voskové tužky. Malovacích potřeb je pro naše zlatíčka k dispozici celá škála. Omalovánku holubice lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s holubicí má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, dětské oči anebo čas. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (kupř. křídy, temperové barvy a uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba čísla, jídla, různá zvířátka a pochopitelně i holubici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají lidské profese, postavy z pohádek a druhy automobilů. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Stašpytlík, Lví král, Power Strangers, Plants vs. Zombies anebo Spongebob. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky které tady máme k uložení jsou: loď, raketa, Santa Klaus, lokomotiva a nebo astronaut. Budeme rádi, pokud se vám omalovánka holubice bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů