Nej omalovánky


Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka holubice k vytisknutí

Omalovánka dostupná pod názvem holubice k vybarvení pro kluky i holky. Obrázek holubice. Holubička je symbolem míru. Omalovánka holubice je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Holubice - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Holubice - A5            Omalovánka - Holubice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Holubice patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: zdarma, obrázek, k tisku, online, Holubice, ke stažení, pro děti, k vytisknutí, obrázky, Ptáci, k vytištění, k vybarvení

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Holubice k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s holubicí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Safari, Opera apod.). Doporučujeme tisk na kvalitní papír. K vybarvování pak může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako akrylové barvy, pastelové tužky, křídy, fixy či pastelky. Dostupných kreslících potřeb je pro malé caparty k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku holubice lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s holubicí má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektrickou energii, peněženku nebo též počítač. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (třeba akrylové barvy, pastelové tužky a nebo křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba kytky, různá zvířata, květiny a pochopitelně i holubici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivá zvířata, různé kytky anebo zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy pes Pluto, Želvy Ninja, Blesk McQueen, Asterix a Obelix nebo též Medvídek Pú. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malá děcka které tady máme k uložení jsou: astronaut, piráti, drak, miminko a houby. Nechť vám omalovánka s holubicí přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů