Nejhledanější


Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s nemocným pejskem

Omalovánka holubice k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší se jménem holubice ke kreslení pro chlapečky. Obrázek holubice. Holubička je symbolem míru. Omalovánka holubice je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Holubice - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Holubice - A5            Omalovánka - Holubice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Holubice patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: Ptáci, Holubice, k tisku, obrázky, k vybarvení, ke stažení, k vytištění, pro děti, online, obrázek, k vytisknutí, zdarma

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Holubice k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s holubicí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Firefox, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. K vybarvování potom může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako olejové pastely, pera, tempery, uhly a nebo pastelové tužky. Pomůcek na malování je pro naše zlatíčka opravdu mnoho. Obrázek holubice lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s holubicí má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, elektrickou energii nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (kupř. olejové pastely, pera či tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různá zvířata, druhy jídel, lidské profese a pochopitelně i holubici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé kytky, zvířátka nebo též pohádkové postavy. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Princezna Leonora, Krteček, Littlest Pet Shop, Krtek nebo Superčarodějnice. Ty zde ale nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro chlapce které tady máme ke stažení jsou: slon, traktor, piráti, draci anebo plachetnice. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou holubice.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů