Nej obrázky


Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s elfem k vytisknutí

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka holubice k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka uložená pod názvem holubice k omalování pro holky. Obrázek holubice. Holubička je symbolem míru. Omalovánka holubice je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Holubice - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Holubice - A5            Omalovánka - Holubice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Holubice patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: Holubice, dětské obrázky, ke stáhnutí, obrázek, k vytisknutí, elektronické omalovánky, omalovánka, k vybarvení, obrázky, omalovánky, pro děti, domalovánky, ke stažení, zdarma

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Holubice k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s holubicí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stažení v novém oknu internetového browseru (Safari, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na kvalitnější papír. K vybarvení pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako pera, grafitové tužky, uhly, olejové pastely nebo temperové barvy. Malovacích potřeb je pro dospělé opravdu mnoho. Omalovánku holubice lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s holubicí má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektřinu, dětské oči a peníze. Omalovánky nejsou pro dospělé jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (třeba pera, grafitové tužky nebo také uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, různá zvířátka, různá zvířata a pochopitelně i holubici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání, písmena a postavy z pohádek. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dívky? Jsou to motivy Bořek stavitel, Červená Karkulka, Angelína balerína, Hannah Montana a panenka Winx. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro prcky které tu máme ke stáhnutí jsou: vláček, sněhulák, auto, liška nebo též plachetnice. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem holubice.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů