Nejlepší


Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka holubice k vytisknutí

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem holubice k omalování pro malá děcka. Obrázek holubice. Holubička je symbolem míru. Omalovánka holubice je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Holubice - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Holubice - A5            Omalovánka - Holubice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Holubice patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k vytisknutí, k vytištění, k vybarvení, zdarma, online, Ptáci, ke stažení, obrázek, k tisku, Holubice, pro děti, obrázky

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Holubice k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s holubicí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Chrome, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší a silnější papír. Ke kreslení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelové tužky, grafitové tužky, fixy, voskovky případně vodové barvy. Možností je pro předškoláky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku holubice lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s holubicí má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří čas, zrak dětí a elektřinu. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (třeba pastelové tužky, grafitové tužky a fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy sportů, druhy ptáků, zvířátka a pochopitelně i holubici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání, různá zvířátka či sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Bezzubka, Harley Quinn, Spiderman, Lego a Shrek. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro dívky i chlapce které tady máme k uložení jsou: sněhulák, čert, koně, loď anebo kočka. Ať si vaše dítko užije malování holubice.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů