Doporučené


Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka holubice k vytisknutí

Omalovánka k vytištění nazvaná holubice ke kreslení pro malé i větší děti. Obrázek holubice. Holubička je symbolem míru. Omalovánka holubice je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Holubice - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Holubice - A5            Omalovánka - Holubice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Holubice patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: zdarma, ke stažení, Ptáci, k vybarvení, online, k tisku, obrázek, k vytištění, pro děti, k vytisknutí, obrázky, Holubice

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Holubice k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s holubicí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven k uložení v novém oknu browseru (Firefox, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvení pak může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako pera, pastelky, tužky, vodové barvy a propisovací tužky. Kreslících potřeb je dnes pro naše ratolesti k dispozici ohromné množství. Obrázek holubice lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s holubicí má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří oči dětí, dětské oči a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (např. pera, pastelky či tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, pohádkové postavy, druhy ptáků a pochopitelně i holubici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy automobilů, písmenka anebo zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Asterix a Obelix, Plants vs. Zombies, Království lesních strážců, Adiboo a Kung Fu Panda. Nejsou k dispozici zdarma a tak je zde bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malá děcka které tu máme ke stažení jsou: liška, astronaut, piráti, princezna nebo také auta. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s holubicí.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů