Top obrázky


Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s vánočním stromem

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka holubice k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku se jménem holubice k vybarvování pro nejmenší děcka. Obrázek holubice. Holubička je symbolem míru. Omalovánka holubice je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Holubice - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Holubice - A5            Omalovánka - Holubice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Holubice patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: pro děti, ke stažení, k vybarvení, omalovánka, k vytištění, online, k vytisknutí, Ptáci, domalovánky, obrázek, Holubice, ke stáhnutí, vymalovánky, omalovánky

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Holubice k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s holubicí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Opera apod.). Doporučujeme tisk na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - fixy, zvýrazňovače, grafitové tužky, křídy nebo pastelky. Malovacích potřeb je pro nejmenší k dispozici ohromné množství. Omalovánku holubice lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s holubicí má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří oči dětí, zrak dětí a dětské oči. Omalovánky nejsou pro nejmenší jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (kupř. fixy, zvýrazňovače nebo také grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různé kytky, jednotlivá zvířata, rostliny a pochopitelně i holubici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají pohádkové postavy, písmenka a zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro dospělé? Jsou to motivy Lví hlídka, Doba ledová, Sněhurka, Pinocchio a Scooby Doo. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro puberťáky které tady máme k uložení jsou: hasiči, houby, netopýr, dinosauři nebo též kočka. Nechť omalovánka s holubicí přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů