Top šest


Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Čičinka - obrázek, omalovánka k tisku

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Holubička - obrázek, omalovánka k tisku

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka holubice k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti pojmenovaná holubice k obarvení pro ženy. Obrázek holubice. Holubička je symbolem míru. Omalovánka holubice je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Holubice - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Holubice - A5            Omalovánka - Holubice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Holubice patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: Holubice, pro děti, domalovánky, omalovánka, online, zadarmo, k vytisknutí, ke stažení, k vybarvení, Ptáci, obrázky, ke stáhnutí, obrázek, omalovánky

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Holubice k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s holubicí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Chrome, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na kvalitnější papír. K vybarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - zvýrazňovače, tempery, fixy, fixky a pera. Malovacích potřeb je pro kluky k dispozici pestrá škála. Omalovánku holubice lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s holubicí má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří dětské oči, elektrickou energii či počítač. Omalovánky nejsou pro kluky jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (např. zvýrazňovače, tempery případně fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba písmenka, druhy automobilů, zvířátka a pochopitelně i holubici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy jídel, druhy ptáků nebo též kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro puberťáky? Jsou to motivy Rio, 101 dalmatinů, Zootropolis, Pocahontas či Hulk. Je však těžké a složité je zadarmo získat a proto je tu nemáme. Nejhledanější omalovánky pro předškolní děti které tady máme k uložení jsou: raketa, Popeláři, kočka, lokomotiva a astronaut. Nechť omalovánka s holubicí přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů