Top omalovánky


Hafan - obrázek, omalovánka k tisku

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek slepice k vytisknutí

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka holubice k vytištění pro děti

Omalovánka s názvem holubice k vybarvování pro předškolní děti. Obrázek holubice. Holubička je symbolem míru. Omalovánka holubice je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Holubice - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Holubice - A5            Omalovánka - Holubice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Holubice patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: ke stáhnutí, k vytištění, k vybarvení, Holubice, omalovánky, ke stažení, obrázek, k tisku, dětské obrázky, zdarma, obrázky, k vytisknutí, Ptáci, omalovánka

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Holubice k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s holubicí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena k uložení v novém okně browseru (Chrome, Firefox apod.). Doporučujeme tisknutí na tvrdý papír. K obarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - uhlíky, pastelové tužky, fixy, propisovací tužky nebo voskové tužky. Pomůcek na malování je pro učitelky opravdu mnoho. Omalovánku holubice lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s holubicí má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří peníze, zrak dětí případně elektřinu. Omalovánky nejsou pro učitelky jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (např. uhlíky, pastelové tužky a fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmenka, dopravní prostředky, hudební nástroje a pochopitelně i holubici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají písmena, jednotlivá zvířata anebo druhy automobilů. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro kluky? Jsou to motivy Hvězdné války, Rexík, Sněhurka, Elena z Avaloru případně Fortnite. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malé caparty které zde máme ke stáhnutí jsou: pes, piráti, loď, auta a draci. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou holubice.


Najít na webu


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů