Nejlepší


Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Omalovánka holubice k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí se jménem holubice k vybarvení pro malé i větší děti. Obrázek holubice. Holubička je symbolem míru. Omalovánka holubice je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Holubice - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Holubice - A5            Omalovánka - Holubice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Holubice patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: obrázek, obrázky, zdarma, k vytištění, Ptáci, k vytisknutí, online, ke stažení, pro děti, k vybarvení, k tisku, Holubice

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Holubice k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s holubicí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Firefox, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvení potom může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako pera, voskovky, pastelky, olejové pastely případně akrylové barvy. Potřeb na malování je pro malá děcka opravdu mnoho. Obrázek holubice lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s holubicí má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří zrak dětí, oči dětí anebo peněženku. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (kupř. pera, voskovky a pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba druhy sportů, lidské profese, písmena a pochopitelně i holubici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, druhy ptáků či písmenka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Bugs Bunny, Myška Minie, Sněhurka, Včelka Mája anebo Jak vycvičit draka. Je však těžké a složité je zdarma sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro naše milé prcky které na našich stránkách máme k uložení jsou: piráti, lokomotiva s vagónky, liška, auto a psi. Nechť vám omalovánka s holubicí přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů