Nejvyhledávanější


Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek skůtru k vytisknutí

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Minerva zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší se jménem Minerva k obarvení pro puberťáky. Minerva je římská bohyně řemesel, umění, moudrosti a války, ztotožňovaná s řeckou Athénou. Omalovánka Minerva je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Minerva - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Minerva - A5            Omalovánka - Minerva - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Minerva patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: pro děti, ke stáhnutí, obrázky, domalovánky, dětské obrázky, ke stažení, zdarma, elektronické omalovánky, k vytisknutí, omalovánka, k vytištění, Minerva, omalovánky, k vybarvení

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Minerva k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s Minervou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k uložení v novém oknu browseru (Mozilla, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na kvalitní papír. K obarvování potom může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, zvýrazňovače, temperové barvy, pastelky anebo tužky. Možností je dnes pro naše zlatíčka k dispozici ohromující množství. Obrázek Minerva lze též vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Minervou má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří peníze, počítač nebo také oči dětí. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například pastelové tužky, zvýrazňovače nebo též temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, druhy ptáků, lidské profese a pochopitelně i Minervu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy jídel, čísla a nebo druhy sportů. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Paw patrol, Littlest Pet Shop, Astroboy, Panenka Barbie nebo také Blesk McQueen. Je však náročné je zadarmo získat a proto je zde nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro ženy které tu máme ke stáhnutí jsou: raketa, mašinka, princezna, miminko či houby. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s Minervou líbit.


Vyhledávání


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů