Doporučujeme


Ledňák obrovský - obrázek, omalovánka k tisku

Mojžíš s holí - obrázek, omalovánka k tisku

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Minerva zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku se jménem Minerva k obarvení pro dívky. Minerva je římská bohyně řemesel, umění, moudrosti a války, ztotožňovaná s řeckou Athénou. Omalovánka Minerva je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Minerva - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Minerva - A5            Omalovánka - Minerva - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Minerva patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: obrázek, k vytisknutí, omalovánka, online, ke stáhnutí, zdarma, omalovánky, domalovánky, dětské obrázky, elektronické omalovánky, pro děti, zadarmo, vymalovánky, Minerva

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Minerva k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s Minervou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Mozilla, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s větší tloušťkou. K omalování pak může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako propisovací tužky, temperové barvy, olejové pastely, křídy a fixky. Potřeb na malování je pro dospělé k dispozici dlouhá řada. Obrázek Minerva lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s Minervou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektřinu, dětské oči případně čas. Omalovánky nejsou pro dospělé jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (například propisovací tužky, temperové barvy a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba lidské profese, postavy z pohádek, jídla a pochopitelně i Minervu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy automobilů, zaměstnání lidí anebo hudební nástroje. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro starší děti? Jsou to motivy Království lesních strážců, Ace Ventura, Star Wars, Elena z Avaloru případně Ninjago. Nejsou k dispozici zdarma a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro kluky které zde máme ke stažení jsou: pes, Popeláři, liška, psi či Santa Klaus. Nechť vám omalovánka s Minervou přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů