Top obrázky


Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Omalovánka Minerva k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka nazvaná Minerva ke kreslení pro nejmenší děcka. Minerva je římská bohyně řemesel, umění, moudrosti a války, ztotožňovaná s řeckou Athénou. Omalovánka Minerva je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Minerva - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Minerva - A5            Omalovánka - Minerva - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Minerva patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: ke stažení, Lidé, Minerva, obrázek, obrázky, k vybarvení, online, pro děti, zdarma, k tisku, k vytištění, k vytisknutí

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Minerva k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s Minervou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena k uložení v novém okně browseru (Internet explorer, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na kvalitní papír. K vybarvování potom může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako uhly, fixky, grafitové tužky, voskové tužky nebo propisovací tužky. Pomůcek na malování je pro děti vskutku velmi mnoho. Omalovánku Minerva lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s Minervou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří oči dětí, elektrickou energii a dětské oči. Omalovánky nejsou pro děti jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například uhly, fixky a nebo grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různé sporty, písmenka, hudební nástroje a pochopitelně i Minervu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy automobilů, různá zvířata případně zaměstnání lidí. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Hledá se Nemo, Pocahontas, Kamarád Timmy, Křemílek a Vochomůrka a Sněhurka. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro ratolesti které tady máme ke stažení jsou: loď, traktor, miminko, lokomotiva anebo astronaut. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou Minerva.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů