Výběr omalovánek


Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Obrázek psa k tisku

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Minerva k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku uložená pod názvem Minerva k vybarvování pro seniory. Minerva je římská bohyně řemesel, umění, moudrosti a války, ztotožňovaná s řeckou Athénou. Omalovánka Minerva je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Minerva - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Minerva - A5            Omalovánka - Minerva - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Minerva patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: online, pro děti, obrázky, obrázek, k vytištění, Lidé, zdarma, Minerva, k tisku, k vybarvení, k vytisknutí, ke stažení

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Minerva k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Minervou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena k uložení v novém oknu internetového browseru (Internet explorer, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvení následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, akrylové barvy, pastelky, temperové barvy nebo také olejové pastely. Možností je pro naše zlatíčka k dispozici dlouhá řada. Obrázek Minerva lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s Minervou má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří čas, počítač nebo též peníze. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například pastelové tužky, akrylové barvy a nebo pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba písmenka, rostliny, druhy ptáků a pochopitelně i Minervu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají sporty, kytky případně různé sporty. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro slečny? Jsou to motivy Hot Wheels, Hledá se Dory, Ninjago, Furby nebo též Scooby Doo. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejstahovanější omalovánky pro kluky které zde máme ke stažení jsou: Santa Klaus, princezna, slon, draci či Popeláři. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s Minervou líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů