Nej obrázky


Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Omalovánka Minerva k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s názvem Minerva k vybarvování pro slečny. Minerva je římská bohyně řemesel, umění, moudrosti a války, ztotožňovaná s řeckou Athénou. Omalovánka Minerva je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Minerva - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Minerva - A5            Omalovánka - Minerva - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Minerva patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: obrázky, Lidé, pro děti, obrázek, omalovánky, Minerva, ke stažení, domalovánky, k vytisknutí, dětské obrázky, ke stáhnutí, zdarma, k vybarvení, omalovánka

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Minerva k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s Minervou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Internet explorer, Firefox apod.). Doporučujeme tisknutí na kvalitní papír. K obarvování potom může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako olejové pastely, fixky, tužky, umělecké tužky anebo pastelové tužky. Pomůcek na malování je pro nejmenší k dispozici dlouhá řada. Omalovánku Minerva lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Minervou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, čas či dětské oči. Omalovánky nejsou pro nejmenší jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (např. olejové pastely, fixky a tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, zvířata, čísla a pochopitelně i Minervu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy jídel, jídla a písmenka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holky? Jsou to motivy Život brouka, Požárník Sam, Medvídek Pú, Madagaskar či Flintstoneovi. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro tatínky které tu máme ke stažení jsou: koně, pes, netopýr, astronaut případně plachetnice. Nechť vám omalovánka s Minervou přinese mnoho hezkých chvil.


Hledat slovo


Ads


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů