Nej obrázky


Víla - obrázek zdarma ke stažení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek raketoplánu

Omalovánka Minerva k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší označená Minerva k vybarvování pro malé děti. Minerva je římská bohyně řemesel, umění, moudrosti a války, ztotožňovaná s řeckou Athénou. Omalovánka Minerva je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Minerva - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Minerva - A5            Omalovánka - Minerva - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Minerva patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: pro děti, k tisku, k vybarvení, ke stažení, obrázky, k vytištění, zdarma, Minerva, Lidé, obrázek, online, k vytisknutí

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Minerva k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s Minervou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Chromium, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdší papír. K omalování lze následně zvolit různé psací potřeby - voskovky, fixy, propisovací tužky, olejové pastely nebo též grafitové tužky. Možností je pro předškoláky k dispozici celá škála. Omalovánku Minerva lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s Minervou má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří peněženku, čas nebo počítač. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (kupř. voskovky, fixy a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zvířata, dopravní prostředky, čísla a pochopitelně i Minervu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivá zvířata, druhy jídel a nebo různá zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Požárník Sam, Příběh hraček, Ninjago, Rio nebo Bugs Bunny. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro menší i větší děti které tady máme ke stažení jsou: Santa Klaus, princezna a princ, astronaut, mašinka a dinosauři. Ať si vaše dítko užije malování Minervy.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů