Výběr obrázků


Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Minerva k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku s názvem Minerva k omalování pro děti. Minerva je římská bohyně řemesel, umění, moudrosti a války, ztotožňovaná s řeckou Athénou. Omalovánka Minerva je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Minerva - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Minerva - A5            Omalovánka - Minerva - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Minerva patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytisknutí, k vybarvení, pro děti, k vytištění, obrázek, Lidé, ke stažení, Minerva, obrázky, online, k tisku, zdarma

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Minerva k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s Minervou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče (Safari, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. K vybarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - fixy, tempery, akrylové barvy, uhly a fixky. Kreslících potřeb je dnes pro děti k dispozici celá škála. Omalovánku Minerva lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s Minervou má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří čas, elektrickou energii anebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například fixy, tempery a akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba hudební nástroje, druhy sportů, různá zvířátka a pochopitelně i Minervu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají sporty, různé kytky nebo také druhy jídel. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Angelína balerína, Kniha džunglí, Lví král, Littlest Pet Shop anebo Mimoni. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejpožadovanější omalovánky pro ratolesti které tady máme ke stažení jsou: pes, plachetnice, koně, princezna nebo též loď. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou Minerva.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů