Nej pět


Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Minerva k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk označená Minerva k obarvování pro malé ratolesti. Minerva je římská bohyně řemesel, umění, moudrosti a války, ztotožňovaná s řeckou Athénou. Omalovánka Minerva je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Minerva - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Minerva - A5            Omalovánka - Minerva - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Minerva patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázky, online, pro děti, ke stažení, zdarma, k vytištění, k tisku, k vybarvení, obrázek, Minerva, Lidé

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Minerva k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s Minervou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena k uložení v novém okně browseru (Firefox, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silný papír, třeba čtvrtku. Ke kreslení potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako temperové barvy, uhly, olejové pastely, pastelky a propisovací tužky. Malovacích potřeb je pro malé holčičky a chlapečky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku Minerva lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s Minervou má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peníze, elektrickou energii nebo též počítač. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (např. temperové barvy, uhly nebo také olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, zaměstnání, různá zvířátka a pochopitelně i Minervu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají písmena, druhy automobilů a nebo různá zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Popelka, Hledá se Nemo, Bezzubka, Zootropolis nebo též Budulínek. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro školáky které tu máme ke stáhnutí jsou: auta, loď, princezna a princ, princezna případně slon. Ať si vaše dítě užije omalovánku Minervy.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů