Nej omalovánky


Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Minerva k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti nazvaná Minerva k vybarvování pro malá děcka. Minerva je římská bohyně řemesel, umění, moudrosti a války, ztotožňovaná s řeckou Athénou. Omalovánka Minerva je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Minerva - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Minerva - A5            Omalovánka - Minerva - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Minerva patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: pro děti, zadarmo, vymalovánky, k vytisknutí, Minerva, omalovánky, ke stáhnutí, omalovánka, ke stažení, dětské obrázky, Lidé, domalovánky, elektronické omalovánky, k vybarvení

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Minerva k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s Minervou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude ke stažení v novém oknu webového browseru (Mozilla, Opera apod.). Doporučujeme tisk na silný papír, třeba čtvrtku. K omalování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - akrylové barvy, olejové pastely, umělecké tužky, uhly a temperové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro ženy k dispozici ohromné množství. Omalovánku Minerva lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s Minervou má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří dětské oči, zrak dětí nebo též čas. Omalovánky nejsou pro ženy jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (například akrylové barvy, olejové pastely a umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, jednotlivé druhy ptáků, jídla a pochopitelně i Minervu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, druhy automobilů nebo také čísla. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Pinocchio, Lví král, Littlest Pet Shop, Frozen nebo též Hannah Montana. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro větší děti které tady máme k uložení jsou: netopýr, auta, lokomotiva, raketa případně čert. Budeme rádi, v případě že se vám omalovánka Minervy bude líbit.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů