Nej obrázky


Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek skůtru k vytisknutí

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka japonka zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí označená japonka k obarvení pro malá děcka. Obrázek elegantní japonské ženy - Japonky. Omalovánka japonka je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Japonka - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Japonka - A5            Omalovánka - Japonka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Japonka patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytisknutí, Japonka, zdarma, obrázky, ke stažení, obrázek, k tisku, online, Lidé, pro děti, k vytištění, k vybarvení

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek k vybarvení Japonka k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s japonkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Mozilla, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - fixky, vodové barvy, pastelové tužky, fixy nebo též olejové pastely. Dostupných kreslících potřeb je pro nejmenší děti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku japonka lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s japonkou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří peníze, elektrickou energii a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. fixky, vodové barvy a nebo pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmenka, jídla, hudební nástroje a pochopitelně i japonku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají květiny, různá zvířátka nebo různé kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Příšerky s.r.o., Aladin, Tom a Jerry, princezna Sofie a Toy Story. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děcka které na našich stránkách máme ke stažení jsou: astronaut, astronaut, lokomotiva s vagónky, kočka a plachetnice. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s japonkou líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů