Top omalovánky


Obrázek slepice k vytisknutí

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka japonka zdarma k vytištění

Dětská omalovánka pojmenovaná japonka k obarvení pro děti. Obrázek elegantní japonské ženy - Japonky. Omalovánka japonka je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Japonka - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Japonka - A5            Omalovánka - Japonka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Japonka patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k tisku, obrázek, obrázky, pro děti, ke stažení, online, k vybarvení, k vytištění, zdarma, Japonka, k vytisknutí, Lidé

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Japonka k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s japonkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Safari, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s větší gramáží. Ke kreslení potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pastelky, voskové tužky, fixy, tužky anebo pera. Dostupných kreslících potřeb je pro školáky k dispozici celá škála. Obrázek japonka lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s japonkou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří čas, dětské oči nebo též elektřinu. Omalovánky nejsou pro školáky jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například pastelky, voskové tužky případně fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba písmena, květiny, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i japonku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různá zvířata, pohádkové postavy a jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy panenka Winx, Flintstoneovi, Scooby Doo, Adiboo nebo též Kung Fu Panda. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tu bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro dospělé které na našich stránkách máme ke stažení jsou: lokomotiva, Popeláři, princezna, draci nebo houby. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s japonkou.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů