Nejlepší


Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s vánočním stromem

Omalovánka japonka zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění s názvem japonka k obarvování pro menší i větší děti. Obrázek elegantní japonské ženy - Japonky. Omalovánka japonka je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Japonka - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Japonka - A5            Omalovánka - Japonka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Japonka patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k tisku, Lidé, obrázek, pro děti, obrázky, ke stažení, k vytištění, Japonka, online, k vytisknutí, zdarma, k vybarvení

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Japonka k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s japonkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Chrome, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvení poté může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako uhly, grafitové tužky, temperové barvy, olejové pastely nebo také pastelové tužky. Potřeb na malování je pro chlapce i dívky k dispozici ohromující množství. Omalovánku japonka lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s japonkou má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří peníze, dětské oči anebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. uhly, grafitové tužky či temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, rostliny, zaměstnání lidí a pochopitelně i japonku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířata, písmena a nebo druhy sportů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Roblox, Stašpytlík, panenka Winx, Astroboy anebo Červená Karkulka. Ty tady však nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malá děcka které tu máme ke stažení jsou: princezna, astronaut, pes, vláček a auto. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s japonkou líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů