Výběr obrázků


Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka japonka zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší nazvaná japonka ke kreslení pro holky. Obrázek elegantní japonské ženy - Japonky. Omalovánka japonka je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Japonka - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Japonka - A5            Omalovánka - Japonka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Japonka patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Lidé, dětské obrázky, k vybarvení, elektronické omalovánky, vymalovánky, zadarmo, omalovánka, obrázek, k tisku, k vytištění, Japonka, pro děti, ke stažení, zdarma

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Japonka k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s japonkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Chrome, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na pevnější papír. K omalování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - propisovací tužky, fixky, vodové barvy, pastelky a voskové tužky. Potřeb na malování je pro dívky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku japonka lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s japonkou má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří elektrickou energii, peníze případně oči dětí. Omalovánky nejsou pro dívky jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. propisovací tužky, fixky nebo také vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba druhy automobilů, čísla, různé sporty a pochopitelně i japonku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají květiny, jednotlivá zvířata a zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro slečny? Jsou to motivy Harley Quinn, Máša a medvěd, Na vlásku, pes Pluto případně Příšerky s.r.o.. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které zde máme ke stáhnutí jsou: čert, traktor, auto, astronaut či drak. Ať si vaše dítě užije obrázek japonky.


Hledat slovo


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů