Top obrázky


Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s elfem k vytisknutí

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka japonka zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí se jménem japonka k obarvování pro holky i kluky. Obrázek elegantní japonské ženy - Japonky. Omalovánka japonka je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Japonka - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Japonka - A5            Omalovánka - Japonka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Japonka patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytisknutí, k vytištění, online, k vybarvení, obrázek, obrázky, k tisku, ke stažení, zdarma, pro děti, Japonka, Lidé

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Japonka k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s japonkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Firefox, Chromium apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - uhlíky, voskovky, tempery, akrylové barvy a fixy. Kreslících Potřeb na malování je pro školáky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku japonka lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s japonkou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří peněženku, čas případně zrak dětí. Omalovánky nejsou pro školáky jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (kupř. uhlíky, voskovky nebo také tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba rostliny, zvířata, květiny a pochopitelně i japonku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání lidí, písmenka a různá zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy My little pony, Budulínek, Gormiti, Pat a Mat případně Harry Potter. Je však složité je zadarmo získat a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holčičky i chlapečky které zde máme k uložení jsou: auto, koně, draci, auta anebo miminko. Ať vám omalovánka japonka přinese mnoho radosti.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů