Nej obrázky


Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Omalovánka Rakety určená k tisku

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka japonka zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk označená japonka k omalování pro malé děti. Obrázek elegantní japonské ženy - Japonky. Omalovánka japonka je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Japonka - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Japonka - A5            Omalovánka - Japonka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Japonka patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: pro děti, k vytisknutí, ke stažení, Japonka, online, zdarma, k tisku, Lidé, k vybarvení, obrázek, k vytištění, obrázky

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Japonka k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s japonkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Safari, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír, např. čtvrtku. Ke kreslení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - propisovací tužky, vodové barvy, umělecké tužky, uhly nebo olejové pastely. Možností je dnes pro malá děcka k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku japonka lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s japonkou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří oči dětí, dětské oči anebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (například propisovací tužky, vodové barvy nebo také umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy ptáků, lidské profese, různá zvířata a pochopitelně i japonku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání, sporty nebo též různé kytky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy U nás na farmě, Ledové království, Ferda mravenec, Tom a Jerry anebo Včelka Mája. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které zde máme ke stáhnutí jsou: houby, raketa, princezna a princ, princezna a nebo traktor. Budeme rádi, pokud se vám omalovánka japonky bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů