Nejvyhledávanější


Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Omalovánka s vánočním stromem

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Triko - obrázek, omalovánka k tisku

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka japonka zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti se jménem japonka k vybarvení pro holky. Obrázek elegantní japonské ženy - Japonky. Omalovánka japonka je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Japonka - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Japonka - A5            Omalovánka - Japonka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Japonka patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: online, obrázky, Japonka, omalovánky, ke stažení, Lidé, domalovánky, zadarmo, k tisku, zdarma, omalovánka, k vytištění, elektronické omalovánky, k vybarvení

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek k vybarvení Japonka k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s japonkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Opera, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na silný papír, třeba čtvrtku. Ke kreslení pak může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, křídy, tempery, grafitové tužky a uhly. Kreslících Potřeb na malování je pro puberťáky k dispozici nepřeberné množství. Obrázek japonka lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s japonkou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří počítač, oči dětí případně zrak dětí. Omalovánky nejsou pro puberťáky jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (například pastelové tužky, křídy či tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba sporty, rostliny, květiny a pochopitelně i japonku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířata, čísla nebo druhy jídel. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro seniory? Jsou to motivy Ninjago, Naruto, Tučňáci z Madagaskaru, Madagaskar případně Toy Story. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti které tady máme ke stažení jsou: houby, draci, lokomotiva s vagónky, dinosauři anebo Santa Klaus. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou japonky.


Vyhledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů