Doporučujeme


Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka japonka k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění označená japonka ke kreslení pro malé děti. Obrázek elegantní japonské ženy - Japonky. Omalovánka japonka je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Japonka - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Japonka - A5            Omalovánka - Japonka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Japonka patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: zadarmo, k tisku, dětské obrázky, zdarma, domalovánky, obrázek, omalovánka, ke stažení, k vytisknutí, elektronické omalovánky, obrázky, Japonka, Lidé, online

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Japonka k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s japonkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Mozilla, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - voskovky, pastelové tužky, fixy, vodové barvy případně tempery. Malovacích potřeb je pro nejmenší k dispozici široká škála. Omalovánku japonka lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s japonkou má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří zrak dětí, elektrickou energii či elektřinu. Omalovánky nejsou pro nejmenší jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. voskovky, pastelové tužky a nebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, sporty, postavy z pohádek a pochopitelně i japonku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířata, různé kytky nebo též různá zvířátka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Marvel Rocket, Harley Quinn, Ferda mravenec, Alf či Sněhurka. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejhledanější omalovánky pro seniory které tu máme ke stáhnutí jsou: princezna a princ, plachetnice, lokomotiva s vagónky, psi anebo hasiči. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou japonka.


Prohledat web


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů