Nejoblíbenější


Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek psa k tisku

Obrázek s elfem k vytisknutí

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Omalovánka japonka zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti nazvaná japonka ke kreslení pro nejmenší děcka. Obrázek elegantní japonské ženy - Japonky. Omalovánka japonka je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Japonka - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Japonka - A5            Omalovánka - Japonka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Japonka patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vybarvení, k vytištění, Japonka, Lidé, k vytisknutí, online, obrázky, ke stažení, pro děti, obrázek, k tisku, zdarma

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Japonka k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s japonkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici k uložení v novém okně webového browseru (Safari, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír. K vybarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - grafitové tužky, vodové barvy, umělecké tužky, fixky nebo též uhly. Dostupných kreslících potřeb je pro školáky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku japonka lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s japonkou má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektrickou energii, dětské oči a čas. Omalovánky nejsou pro školáky jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. grafitové tužky, vodové barvy anebo umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba rostliny, různá zvířata, kytky a pochopitelně i japonku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání, jednotlivé druhy ptáků nebo květiny. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Lego příběh, Pat a Mat, Myška Minie, Anna a Elsa a Toy Story. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro kluky i holky které tu máme ke stáhnutí jsou: pes, lokomotiva s vagónky, plachetnice, slon nebo také auta. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s japonkou.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů