Doporučené


Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Apoštol Pavel - obrázek, omalovánka k tisku

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Pták na větvi - obrázek, omalovánka k tisku

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka japonka k tisku, vytisknutí

Omalovánka se jménem japonka k vybarvení pro dospělé. Obrázek elegantní japonské ženy - Japonky. Omalovánka japonka je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Japonka - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Japonka - A5            Omalovánka - Japonka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Japonka patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k tisku, domalovánky, pro děti, k vytištění, ke stáhnutí, omalovánky, dětské obrázky, Lidé, online, Japonka, obrázek, zdarma, elektronické omalovánky, zadarmo

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Japonka k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s japonkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Opera, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší a silnější papír. K omalování lze následně zvolit různé psací potřeby - uhly, akrylové barvy, voskovky, pera a křídy. Potřeb na malování je pro starší děti k dispozici pestrá škála. Omalovánku japonka lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s japonkou má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří elektřinu, elektrickou energii a nebo čas. Omalovánky nejsou pro starší děti jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (např. uhly, akrylové barvy a voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba druhy ptáků, druhy jídel, zaměstnání a pochopitelně i japonku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají rostliny, hudební nástroje případně různá zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Shimmer a Shine, Littlest Pet Shop, Aladin, Elena z Avaloru a nebo Kamarád Timmy. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro ženy které na našich stránkách máme k uložení jsou: netopýr, liška, sněhulák, drak nebo též auto. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou japonka.


Najít slovo


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů