Doporučujeme


Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka chobotnička k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod názvem chobotnička k obarvení pro kluky a holky. Obrázek malé chobotnice (chobotničky) k vytištění a vybarvení. Omalovánka chobotnička je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Chobotnička - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Chobotnička - A5            Omalovánka - Chobotnička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Chobotnička patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vybarvení, k vytisknutí, pro děti, obrázek, online, zdarma, Zvířata, k tisku, k vytištění, obrázky, Chobotnička, ke stažení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Chobotnička k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s chobotničkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Chrome, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - fixky, fixy, pastelové tužky, tempery a pera. Výtvarných potřeb je pro malé caparty vskutku mnoho. Omalovánku chobotnička lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s chobotničkou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří peníze, elektrickou energii nebo též počítač. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (kupř. fixky, fixy a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba hudební nástroje, různé sporty, pohádkové postavy a pochopitelně i chobotničku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy sportů, druhy jídel nebo jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Panenka Barbie, Království lesních strážců, Scooby Doo, Peter Pan nebo též Flintstoneovi. Je však hodně nákladné je zadarmo získat a proto je tady nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děcka které zde máme k uložení jsou: psi, netopýr, princezna a princ, lokomotiva s vagónky případně sněhulák. Ať vám omalovánka chobotnička přinese mnoho radosti.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů