Výběr obrázků


Obrázek slepice k vytisknutí

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka chobotnička k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk se jménem chobotnička k omalování pro nejmenší děcka. Obrázek malé chobotnice (chobotničky) k vytištění a vybarvení. Omalovánka chobotnička je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Chobotnička - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Chobotnička - A5            Omalovánka - Chobotnička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Chobotnička patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k tisku, obrázek, k vybarvení, zdarma, Zvířata, k vytištění, pro děti, obrázky, online, k vytisknutí, ke stažení, Chobotnička

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Chobotnička k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s chobotničkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Chromium, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - umělecké tužky, tužky, temperové barvy, propisovací tužky či akrylové barvy. Pomůcek na malování je pro malé ratolesti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku chobotnička lze též vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s chobotničkou má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří čas, dětské oči nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (např. umělecké tužky, tužky a nebo temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zvířátka, květiny, rostliny a pochopitelně i chobotničku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy jídel, postavy z pohádek a druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Harley Quinn, Indiana Jones, Spiderman, Hledá se Nemo nebo Šmoulové. Nejsou k dispozici zdarma a tak je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro děti které tady máme k uložení jsou: mašinka, lokomotiva, draci, loď nebo také pes. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s chobotničkou.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů