Nej obrázky


Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek štěněte

Obrázek chlapce k vytisknutí

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka chobotnička k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí pojmenovaná chobotnička k vybarvování pro malé děti. Obrázek malé chobotnice (chobotničky) k vytištění a vybarvení. Omalovánka chobotnička je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Chobotnička - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Chobotnička - A5            Omalovánka - Chobotnička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Chobotnička patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: pro děti, Chobotnička, k vytištění, obrázky, k vytisknutí, online, k vybarvení, k tisku, zdarma, ke stažení, Zvířata, obrázek

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Chobotnička k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s chobotničkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Opera, Safari apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tlustčí papír. Ke kreslení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - temperové barvy, zvýrazňovače, voskové tužky, grafitové tužky a nebo propisovací tužky. Výtvarných potřeb je pro slečny fakt mnoho Omalovánku chobotnička lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s chobotničkou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří dětské oči, elektrickou energii nebo také oči dětí. Omalovánky nejsou pro slečny jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například temperové barvy, zvýrazňovače nebo též voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zaměstnání, dopravní prostředky, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i chobotničku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy sportů, květiny či druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro puberťáky? Jsou to motivy Hot Wheels, Budulínek, Bambi, Marvel Rocket nebo také Bob a Bobek. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro tatínky které tu máme ke stažení jsou: čert, auta, koně, princezna a princ a princezna. Ať si vaše dítě užije obrázek chobotničky.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů