Nejlepší


Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka chobotnička k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka uložená pod názvem chobotnička ke kreslení pro děti. Obrázek malé chobotnice (chobotničky) k vytištění a vybarvení. Omalovánka chobotnička je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Chobotnička - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Chobotnička - A5            Omalovánka - Chobotnička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Chobotnička patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázky, ke stažení, k tisku, k vytisknutí, k vybarvení, zdarma, Chobotnička, k vytištění, pro děti, obrázek, online, Zvířata

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Chobotnička k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s chobotničkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stažení v novém oknu internetového browseru (Mozilla, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvování pak může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako voskové tužky, pastelky, tužky, pera a nebo vodové barvy. Potřeb na malování je pro nejmenší děcka k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek chobotnička lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s chobotničkou má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří čas, peněženku a oči dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (třeba voskové tužky, pastelky případně tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různé sporty, jednotlivé druhy ptáků, zaměstnání a pochopitelně i chobotničku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají dopravní prostředky, lidské profese nebo sporty. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Kocour Garfield, Spongebob, Pan Včelka, Na vlásku a Ferda mravenec. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejvyhledávanější omalovánky pro menší i větší děti které zde máme ke stáhnutí jsou: sněhulák, koně, pes, astronaut nebo též lokomotiva s vagónky. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku chobotnička.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů