Nej omalovánky


Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka chobotnička k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod jménem chobotnička ke kreslení pro kluky i holky. Obrázek malé chobotnice (chobotničky) k vytištění a vybarvení. Omalovánka chobotnička je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Chobotnička - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Chobotnička - A5            Omalovánka - Chobotnička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Chobotnička patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: pro děti, online, k vytištění, obrázky, ke stažení, Chobotnička, obrázek, zdarma, Zvířata, k vytisknutí, k tisku, k vybarvení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Chobotnička k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s chobotničkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Internet explorer, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s větší gramáží. K vybarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - temperové barvy, voskové tužky, fixy, akrylové barvy nebo také pera. Pomůcek na malování je pro kluky a holky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku chobotnička lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s chobotničkou má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, elektrickou energii a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (např. temperové barvy, voskové tužky anebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba hudební nástroje, jednotlivé druhy rostlin, čísla a pochopitelně i chobotničku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířátka, zaměstnání či postavy z pohádek. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Medvídek Pú, Mašinka Tomáš, Mickey mouse a Hledá se Nemo. Ty tady však nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti které tu máme k uložení jsou: koně, raketa, liška, dinosauři a princezna. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s chobotničkou líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů