Doporučujeme


Obrázek raketoplánu

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka chobotnička zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem chobotnička ke kreslení pro slečny. Obrázek malé chobotnice (chobotničky) k vytištění a vybarvení. Omalovánka chobotnička je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Chobotnička - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Chobotnička - A5            Omalovánka - Chobotnička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Chobotnička patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázky, Chobotnička, online, dětské obrázky, Zvířata, k vytištění, omalovánky, k vybarvení, ke stažení, zdarma, zadarmo, k vytisknutí, elektronické omalovánky, pro děti

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Chobotnička k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s chobotničkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude ke stažení v novém oknu webového browseru (Mozilla, Firefox apod.). Doporučujeme vytištění na papír s vyšší gramáží. K obarvování potom může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako uhlíky, propisovací tužky, uhly, pera nebo také voskové tužky. Výtvarných potřeb je pro prcky k dispozici dlouhá řada. Obrázek chobotnička lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s chobotničkou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří čas, peněženku nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro prcky jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. uhlíky, propisovací tužky nebo též uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zaměstnání, druhy automobilů, různé kytky a pochopitelně i chobotničku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají sporty, různé sporty případně písmenka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro puberťáky? Jsou to motivy Příšerky s.r.o., Šmoulové, Pinocchio, Teletubbies nebo Lego. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro chlapce které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: plachetnice, drak, lokomotiva, draci a nebo auta. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem chobotnička.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů