Výběr obrázků


Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka chobotnička zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti označená chobotnička k omalování pro školáky. Obrázek malé chobotnice (chobotničky) k vytištění a vybarvení. Omalovánka chobotnička je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Chobotnička - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Chobotnička - A5            Omalovánka - Chobotnička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Chobotnička patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázek, dětské obrázky, elektronické omalovánky, ke stáhnutí, k vytištění, domalovánky, Zvířata, zdarma, obrázky, k tisku, pro děti, k vybarvení, online, ke stažení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Chobotnička k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s chobotničkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stažení v novém oknu webového browseru (Mozilla, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s větší tloušťkou. K obarvení potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako voskové tužky, temperové barvy, fixky, zvýrazňovače a pastelky. Potřeb na malování je pro učitelky k dispozici ohromné množství. Obrázek chobotnička lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s chobotničkou má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří počítač, peněženku nebo též oči dětí. Omalovánky nejsou pro učitelky jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. voskové tužky, temperové barvy případně fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba písmena, hudební nástroje, zvířata a pochopitelně i chobotničku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířata, různé sporty nebo také zaměstnání. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro předškolní děti? Jsou to motivy Lví hlídka, Tučňáci z Madagaskaru, Avatar, Kung Fu Panda nebo též Johnny Bravo. Je však velmi těžké je zdarma sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro chlapečky které tady máme ke stáhnutí jsou: čert, auta, astronaut, mašinka anebo drak. Ať omalovánka chobotnička přinese radost vašim dětem.


Najít slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů