Doporučené


Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek chlapce k vytisknutí

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka chobotnička k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti označená chobotnička k omalování pro holčičky i chlapečky. Obrázek malé chobotnice (chobotničky) k vytištění a vybarvení. Omalovánka chobotnička je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Chobotnička - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Chobotnička - A5            Omalovánka - Chobotnička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Chobotnička patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: online, Chobotnička, Zvířata, k vytisknutí, k vytištění, obrázky, k vybarvení, pro děti, k tisku, ke stažení, zdarma, obrázek

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Chobotnička k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s chobotničkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Internet explorer, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s větší gramáží. K obarvování následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako grafitové tužky, propisovací tužky, voskovky, křídy nebo také tempery. Kreslících potřeb je dnes pro předškoláky k dispozici široká škála. Obrázek chobotnička lze taky vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s chobotničkou má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, oči dětí případně elektřinu. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. grafitové tužky, propisovací tužky nebo voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zvířata, jednotlivé druhy ptáků, dopravní prostředky a pochopitelně i chobotničku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířátka, zvířátka anebo rostliny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Rumcajs, Harley Quinn, Ferda mravenec, Hledá se Nemo případně Paw patrol. Je ale náročné je zadarmo získat a proto je tady nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro holku i kluka které tu máme k uložení jsou: draci, princezna a princ, dinosauři, astronaut či lokomotiva s vagónky. Budeme rádi, pakliže se vám omalovánka chobotničky bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů