Nej omalovánky


Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka chobotnička k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem chobotnička ke kreslení pro nejmenší děti. Obrázek malé chobotnice (chobotničky) k vytištění a vybarvení. Omalovánka chobotnička je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Chobotnička - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Chobotnička - A5            Omalovánka - Chobotnička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Chobotnička patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zdarma, k vytištění, zadarmo, vymalovánky, omalovánky, k tisku, pro děti, omalovánka, k vybarvení, Chobotnička, ke stáhnutí, dětské obrázky, domalovánky, k vytisknutí

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Chobotnička k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s chobotničkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Opera, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na kvalitnější papír. K vybarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - grafitové tužky, voskovky, uhly, křídy anebo vodové barvy. Možností je pro seniory k dispozici ohromné množství. Omalovánku chobotnička lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s chobotničkou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří počítač, čas nebo peníze. Omalovánky nejsou pro seniory jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (třeba grafitové tužky, voskovky a nebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba kytky, rostliny, zvířata a pochopitelně i chobotničku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy automobilů, sporty nebo také lidské profese. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Minecraft, Locika, Bambi, Tom a Jerry nebo IronMan. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro děti které tu máme ke stažení jsou: drak, auto, netopýr, psi a miminko. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou chobotnička.


Vyhledávání


Ads


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů