Top omalovánky


Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka chobotnička k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka dostupná pod názvem chobotnička k vybarvení pro nejmenší děti. Obrázek malé chobotnice (chobotničky) k vytištění a vybarvení. Omalovánka chobotnička je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Chobotnička - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Chobotnička - A5            Omalovánka - Chobotnička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Chobotnička patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, online, zadarmo, k vytištění, obrázky, pro děti, Chobotnička, obrázek, ke stažení, vymalovánky, omalovánka, Zvířata, k vybarvení, k tisku

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Chobotnička k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s chobotničkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Chromium, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na pevnější papír. K vybarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - pastelky, pastelové tužky, fixky, uhly nebo též olejové pastely. Možností je pro nejmenší vskutku mnoho. Omalovánku chobotnička lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s chobotničkou má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří peníze, elektrickou energii a nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. pastelky, pastelové tužky případně fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba čísla, kytky, zvířátka a pochopitelně i chobotničku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání, květiny a lidské profese. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Shimmer a Shine, Madagaskar, Angelína balerína, Mickey mouse a nebo Pat a Mat. Je ale náročné je zadarmo získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro školáky které tu máme k uložení jsou: miminko, draci, netopýr, drak nebo auto. Ať vám omalovánka chobotnička přinese mnoho radosti.


Najít na webu


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů