Nejlepší


Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek raketoplánu

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Koník - obrázek, omalovánka k tisku

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka chobotnička k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění se jménem chobotnička k vybarvování pro učitelky. Obrázek malé chobotnice (chobotničky) k vytištění a vybarvení. Omalovánka chobotnička je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Chobotnička - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Chobotnička - A5            Omalovánka - Chobotnička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Chobotnička patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: ke stažení, k vybarvení, omalovánky, Chobotnička, Zvířata, pro děti, k vytisknutí, obrázky, ke stáhnutí, k tisku, vymalovánky, zadarmo, k vytištění, omalovánka

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Chobotnička k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s chobotničkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stažení v novém oknu prohlížeče (Chromium, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitní papír. K vybarvení poté může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako vodové barvy, tužky, fixy, fixky nebo též voskové tužky. Kreslících potřeb je dnes pro děti vskutku mnoho. Obrázek chobotnička lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s chobotničkou má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří peněženku, čas anebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (kupř. vodové barvy, tužky a fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, zaměstnání, jídla a pochopitelně i chobotničku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají hudební nástroje, čísla a druhy automobilů. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro chlapce? Jsou to motivy Anna a Elsa, Super Mario, Littlest Pet Shop, Pan Včelka anebo Bambi. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejstahovanější omalovánky pro dospělé které tady máme k uložení jsou: princezna, vláček, Santa Klaus, draci nebo houby. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku chobotnička.


Najít na webu


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů