Top obrázky


Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Omalovánka chobotnička k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší nazvaná chobotnička k omalování pro naše ratolesti. Obrázek malé chobotnice (chobotničky) k vytištění a vybarvení. Omalovánka chobotnička je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Chobotnička - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Chobotnička - A5            Omalovánka - Chobotnička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Chobotnička patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: ke stažení, obrázek, online, k tisku, zdarma, k vytištění, Chobotnička, Zvířata, k vybarvení, k vytisknutí, obrázky, pro děti

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Chobotnička k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s chobotničkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Opera, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - uhlíky, tužky, fixky, temperové barvy případně propisovací tužky. Výtvarných potřeb je pro školáky fakt mnoho Omalovánku chobotnička lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s chobotničkou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří zrak dětí, peníze a počítač. Omalovánky nejsou pro školáky jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. uhlíky, tužky anebo fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba květiny, jednotlivá zvířata, rostliny a pochopitelně i chobotničku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jídla, písmena či lidské profese. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Pinocchio, Mašinka Tomáš, Paw patrol, Monster high a My little pony. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro malé děti které tady máme ke stáhnutí jsou: netopýr, pes, lokomotiva, auta nebo také vláček. Budeme rádi, jestli se vám omalovánka chobotničky bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů