Doporučujeme


Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Omalovánka s nemocným pejskem

Omalovánka samuel 11 k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk uložená pod názvem Samuel 11 k obarvení pro předškoláky. Omalovánka s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, ze Samuelovy knihy 24:1-12. Obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění a vybarvení, určený pro nejmenší děti. Omalovánka Samuel 11 je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Samuel 11 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Samuel 11 - A5            Omalovánka - Samuel 11 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Samuel 11 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: pro děti, zadarmo, online, zdarma, obrázek, omalovánky, k tisku, k vytištění, ke stažení, omalovánka, k vybarvení, ke stáhnutí, elektronické omalovánky, vymalovánky

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Obrázek Samuel 11 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s Samuel 11 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stažení v novém okně browseru (Chromium, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na kvalitní papír. K obarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - fixy, křídy, uhlíky, olejové pastely nebo grafitové tužky. Možností je dnes pro chlapečky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku Samuel 11 lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s Samuel 11 má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří oči dětí, peněženku nebo také počítač. Omalovánky nejsou pro chlapečky jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. fixy, křídy a nebo uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy ptáků, písmena, různé sporty a pochopitelně i Samuel 11 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy automobilů, dopravní prostředky a písmenka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Paw patrol, princezna Sofie, IronMan, pes Pluto nebo také Plants vs. Zombies. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které tady máme k uložení jsou: princezna a princ, piráti, vláček, drak či čert. Nechť vám omalovánka s Samuel 11 přinese mnoho hezkých chvil.


Najít na webu


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů