Výběr obrázků


Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka samuel 11 k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem Samuel 11 k omalování pro malá děcka. Omalovánka s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, ze Samuelovy knihy 24:1-12. Obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění a vybarvení, určený pro nejmenší děti. Omalovánka Samuel 11 je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Samuel 11 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Samuel 11 - A5            Omalovánka - Samuel 11 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Samuel 11 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytisknutí, online, zdarma, k vybarvení, ke stažení, obrázky, Samuel 11, obrázek, Bible a křesťanství, k tisku, k vytištění, pro děti

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Obrázek k vybarvení Samuel 11 k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s Samuel 11 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Opera, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvení poté může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako tempery, pastelové tužky, tužky, umělecké tužky a pastelky. Dostupných kreslících potřeb je pro nejmenší děti k dispozici široká škála. Obrázek Samuel 11 lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s Samuel 11 má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří peněženku, elektřinu a nebo čas. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (např. tempery, pastelové tužky nebo tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zvířata, kytky, různá zvířátka a pochopitelně i Samuel 11 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají čísla, zvířátka nebo také druhy jídel. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Včelka Mája, Peter Pan, Ninjago, Paw patrol a nebo Spiderman. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejhledanější omalovánky pro ratolesti které tu máme ke stáhnutí jsou: draci, psi, loď, drak případně Santa Klaus. Věříme, že se vám obrázek Samuel 11 bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů