Doporučujeme


Baráček - obrázek, omalovánka k tisku

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka samuel 11 zdarma k vytištění

Dětská omalovánka dostupná pod jménem Samuel 11 k vybarvování pro malé děti. Omalovánka s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, ze Samuelovy knihy 24:1-12. Obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění a vybarvení, určený pro nejmenší děti. Omalovánka Samuel 11 je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Samuel 11 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Samuel 11 - A5            Omalovánka - Samuel 11 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Samuel 11 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: ke stáhnutí, zdarma, Samuel 11, zadarmo, k tisku, domalovánky, ke stažení, Bible a křesťanství, vymalovánky, obrázek, elektronické omalovánky, omalovánka, k vytištění, omalovánky

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Obrázek k vybarvení Samuel 11 k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s Samuel 11 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Safari, Mozilla apod.). Doporučujeme tisknutí na silnější papír. K obarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - zvýrazňovače, pastelky, umělecké tužky, voskové tužky nebo temperové barvy. Kreslících Potřeb na malování je pro větší děti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku Samuel 11 lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s Samuel 11 má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří dětské oči, peníze nebo též čas. Omalovánky nejsou pro větší děti jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (kupř. zvýrazňovače, pastelky a umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba jídla, písmena, různá zvířátka a pochopitelně i Samuel 11 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají dopravní prostředky, druhy sportů a jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy pes Pluto, Flintstoneovi, Gormiti, Plants vs. Zombies nebo též Grinch. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty které tady máme ke stažení jsou: pes, raketa, princezna a princ, princezna anebo koně. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou Samuel 11.


Prohledat web


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů