Nejvyhledávanější


Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek psa k tisku

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka samuel 11 k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk pojmenovaná Samuel 11 k obarvení pro malé děti. Omalovánka s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, ze Samuelovy knihy 24:1-12. Obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění a vybarvení, určený pro nejmenší děti. Omalovánka Samuel 11 je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Samuel 11 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Samuel 11 - A5            Omalovánka - Samuel 11 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Samuel 11 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: pro děti, Samuel 11, Bible a křesťanství, ke stažení, zdarma, online, obrázky, k vybarvení, k vytištění, k tisku, k vytisknutí, obrázek

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Obrázek Samuel 11 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s Samuel 11 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici k uložení v novém okně webového browseru (Internet explorer, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. Ke kreslení lze následně zvolit různé psací potřeby - uhlíky, fixky, tempery, grafitové tužky případně voskové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro kluky a holky k dispozici celá škála. Omalovánku Samuel 11 lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s Samuel 11 má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří dětské oči, čas anebo peníze. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (například uhlíky, fixky a tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání, druhy automobilů, jednotlivá zvířata a pochopitelně i Samuel 11 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají písmena, kytky nebo též různá zvířátka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Želvy Ninja, Fortnite, Kocour Garfield, Bezzubka anebo Duhová nevěsta. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejhledanější omalovánky pro chlapce i dívky které zde máme ke stáhnutí jsou: čert, princezna, lokomotiva s vagónky, princezna či liška. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou Samuel 11.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů