Výběr omalovánek


Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek skůtru k vytisknutí

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek štěněte

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Omalovánka samuel 11 k vytištění pro děti

Omalovánka nazvaná Samuel 11 k omalování pro nejmenší děti. Omalovánka s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, ze Samuelovy knihy 24:1-12. Obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění a vybarvení, určený pro nejmenší děti. Omalovánka Samuel 11 je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Samuel 11 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Samuel 11 - A5            Omalovánka - Samuel 11 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Samuel 11 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytisknutí, online, k vytištění, obrázky, Samuel 11, k vybarvení, obrázek, zdarma, k tisku, ke stažení, pro děti, Bible a křesťanství

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Obrázek Samuel 11 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s Samuel 11 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Chromium, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s větší gramáží. K obarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - voskové tužky, uhlíky, olejové pastely, temperové barvy nebo také tužky. Možností je dnes pro nejmenší děti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku Samuel 11 lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s Samuel 11 má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří dětské oči, elektrickou energii či peněženku. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (např. voskové tužky, uhlíky a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, různá zvířátka, sporty a pochopitelně i Samuel 11 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání, dopravní prostředky a druhy sportů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Budulínek, Simpsonovi, princezna Sofie, Zootropolis či Monster high. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tady bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro děti které zde máme ke stažení jsou: traktor, astronaut, hasiči, mašinka anebo psi. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s Samuel 11.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů