Nej pět


Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka samuel 11 k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka dostupná pod jménem Samuel 11 k obarvování pro dospělé. Omalovánka s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, ze Samuelovy knihy 24:1-12. Obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění a vybarvení, určený pro nejmenší děti. Omalovánka Samuel 11 je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Samuel 11 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Samuel 11 - A5            Omalovánka - Samuel 11 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Samuel 11 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: Bible a křesťanství, domalovánky, k tisku, k vytištění, vymalovánky, k vybarvení, pro děti, zadarmo, ke stažení, Samuel 11, omalovánka, k vytisknutí, obrázky, omalovánky

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Obrázek Samuel 11 k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s Samuel 11 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stáhnutí v novém okně browseru (Safari, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silný a tvrdý papír. Ke kreslení lze poté zvolit různé psací potřeby - zvýrazňovače, pera, fixky, grafitové tužky nebo uhly. Výtvarných potřeb je pro kluky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku Samuel 11 lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s Samuel 11 má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří peněženku, čas nebo také peníze. Omalovánky nejsou pro kluky jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. zvýrazňovače, pera či fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba hudební nástroje, sporty, druhy ptáků a pochopitelně i Samuel 11 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jídla, různé kytky a různá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Toy Story, Adiboo, Bořek stavitel, Krteček nebo také Bambi. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro chlapečky které na našich stránkách máme k uložení jsou: hasiči, koně, psi, lokomotiva anebo princezna. Ať si vaše dítě užije obrázek Samuel 11.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů