Top obrázky


Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Omalovánka chladnička zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění s názvem chladnička k omalování pro naše zlatíčka. Omalovánka chladnička je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Chladnička - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Chladnička - A5            Omalovánka - Chladnička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Chladnička patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: omalovánky, zdarma, zadarmo, Ostatní, online, ke stáhnutí, domalovánky, k vytisknutí, k vybarvení, obrázky, pro děti, ke stažení, vymalovánky, dětské obrázky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Chladnička k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s chladničkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici k uložení v novém okně internetového browseru (Internet explorer, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. K vybarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - voskové tužky, tužky, propisovací tužky, uhly a olejové pastely. Možností je dnes pro holky vskutku mnoho. Omalovánku chladnička lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s chladničkou má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří oči dětí, dětské oči či zrak dětí. Omalovánky nejsou pro holky jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (třeba voskové tužky, tužky a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba postavy z pohádek, lidské profese, druhy jídel a pochopitelně i chladničku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy ptáků, zaměstnání nebo pohádkové postavy. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky? Jsou to motivy Ratatouille, Budulínek, Toy Story, Pan Včelka či Adiboo. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejvyhledávanější omalovánky pro větší děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: mašinka, Santa Klaus, slon, koně nebo také plachetnice. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou chladnička.


Vyhledat slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů