Nej obrázky


Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka chladnička k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem chladnička k obarvení pro naše milé prcky. Omalovánka chladnička je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Chladnička - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Chladnička - A5            Omalovánka - Chladnička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Chladnička patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vytisknutí, zdarma, Ostatní, k vybarvení, obrázek, obrázky, ke stažení, online, k vytištění, pro děti, Chladnička, k tisku

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Chladnička k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s chladničkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stažení v novém okně webového browseru (Mozilla, Internet explorer apod.). Doporučujeme vytištění na kvalitní papír. K vybarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - fixky, voskovky, fixy, vodové barvy a temperové barvy. Výtvarných potřeb je pro nejmenší děti vskutku velmi mnoho. Omalovánku chladnička lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s chladničkou má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří počítač, elektřinu nebo též oči dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. fixky, voskovky a nebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba kytky, písmenka, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i chladničku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání lidí, pohádkové postavy nebo druhy jídel. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Budulínek, Pat a Mat, IronMan, Kuře Calimero nebo též Superman. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka které zde máme k uložení jsou: lokomotiva s vagónky, Popeláři, astronaut, loď anebo Santa Klaus. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou chladnička.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů