Nejhledanější


Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka chladnička k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění uložená pod názvem chladnička ke kreslení pro malé caparty. Omalovánka chladnička je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Chladnička - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Chladnička - A5            Omalovánka - Chladnička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Chladnička patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vytištění, online, zdarma, pro děti, Ostatní, k vybarvení, ke stažení, obrázek, Chladnička, k tisku, k vytisknutí, obrázky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Chladnička k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s chladničkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude ke stažení v novém oknu webového browseru (Safari, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír. K obarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - pera, zvýrazňovače, grafitové tužky, pastelky anebo uhlíky. Pomůcek na malování je pro děti k dispozici široká škála. Omalovánku chladnička lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s chladničkou má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří peníze, elektřinu a nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (třeba pera, zvýrazňovače či grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba postavy z pohádek, druhy sportů, jídla a pochopitelně i chladničku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají květiny, zvířátka a druhy jídel. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Superman, Hledá se Nemo, Bugs Bunny, Příběh hraček a nebo Monster high. Je však náročné je dostupná bez placení získat a proto je tu nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro školáky které na našich stránkách máme k uložení jsou: lokomotiva, astronaut, vláček, dinosauři a koně. Ať vám omalovánka chladnička přinese mnoho radosti.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů