Top obrázky


Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka chladnička k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti nazvaná chladnička k vybarvování pro malé i větší děti. Omalovánka chladnička je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Chladnička - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Chladnička - A5            Omalovánka - Chladnička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Chladnička patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: pro děti, online, Ostatní, k tisku, k vytištění, Chladnička, zdarma, obrázek, k vybarvení, ke stažení, obrázky, k vytisknutí

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Chladnička k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s chladničkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k uložení v novém oknu browseru (Firefox, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvení následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako uhlíky, tužky, fixy, temperové barvy a pastelky. Pomůcek na malování je pro děti k dispozici pestrá škála. Obrázek chladnička lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s chladničkou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří oči dětí, dětské oči a peněženku. Omalovánky nejsou pro děti jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (např. uhlíky, tužky nebo též fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jídla, čísla, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i chladničku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají rostliny, zvířata případně jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Madagaskar, Mickey mouse, Červená Karkulka, Plants vs. Zombies a Asterix a Obelix. Je ale nákladné je zdarma sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro malé děti které tady máme ke stažení jsou: netopýr, kočka, liška, hasiči anebo astronaut. Nechť vám omalovánka s chladničkou přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů