Nejvyhledávanější


Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Pták na větvi - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka chladnička zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší uložená pod názvem chladnička k omalování pro prcky. Omalovánka chladnička je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Chladnička - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Chladnička - A5            Omalovánka - Chladnička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Chladnička patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: omalovánka, domalovánky, Chladnička, omalovánky, ke stáhnutí, obrázek, zdarma, pro děti, obrázky, zadarmo, vymalovánky, elektronické omalovánky, k tisku, k vybarvení

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Chladnička k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s chladničkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém okně browseru (Mozilla, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - pera, fixky, křídy, voskové tužky a tužky. Potřeb na malování je pro nejmenší k dispozici pestrá škála. Omalovánku chladnička lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s chladničkou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří počítač, elektřinu nebo též oči dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (třeba pera, fixky nebo také křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy jídel, druhy sportů, zvířata a pochopitelně i chladničku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají sporty, postavy z pohádek či jídla. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Pokémon, Myška Minie, Požárník Sam, Monster High nebo též Kung Fu Panda. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro dospělé které tu máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva, auto, čert, plachetnice případně lokomotiva s vagónky. Ať si vaše dítě užije omalovánku chladničky.


Vyhledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů