Nej omalovánky


Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Omalovánka Rakety určená k tisku

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Obrázek raketoplánu

Omalovánka chladnička k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod jménem chladnička k obarvování pro malé caparty. Omalovánka chladnička je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Chladnička - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Chladnička - A5            Omalovánka - Chladnička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Chladnička patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vybarvení, k tisku, obrázky, k vytisknutí, pro děti, obrázek, ke stažení, online, Chladnička, Ostatní, zdarma, k vytištění

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Chladnička k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s chladničkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k uložení v novém oknu browseru (Safari, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vyšší gramáží. K obarvení následně může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako tempery, vodové barvy, akrylové barvy, fixky a umělecké tužky. Malovacích potřeb je pro nejmenší děti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku chladnička lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s chladničkou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří zrak dětí, elektřinu a peníze. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (kupř. tempery, vodové barvy nebo také akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba dopravní prostředky, písmena, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i chladničku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy jídel, pohádkové postavy nebo též květiny. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy pes Pluto, Bořek stavitel, Hot Wheels, Avengers a Pinocchio. Je ale nákladné je zdarma získat a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro kluky a holky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: koně, princezna, draci, plachetnice nebo sněhulák. Užijte si omalovánku chladničky, budeme rádi, pokud se vám bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů