Nej pět


Víla - obrázek zdarma ke stažení

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka kreslený motýl zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk pojmenovaná kreslený motýl k vybarvení pro prcky. Obrázek motýla k vybarvení, obrázek motýla k vytištění a k vybarvení zdarma. Omalovánka kreslený motýl je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kreslený motýl - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kreslený motýl - A5            Omalovánka - Kreslený motýl - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kreslený motýl patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vybarvení, online, Kreslený motýl, Zvířata, ke stažení, zdarma, obrázek, obrázky, k tisku, k vytištění, k vytisknutí, pro děti

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Kreslený motýl k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s kresleným motýlem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Internet explorer, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. Ke kreslení lze následně zvolit různé psací potřeby - tužky, umělecké tužky, voskovky, propisovací tužky nebo též uhlíky. Kreslících Potřeb na malování je pro učitelky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku kreslený motýl lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s kresleným motýlem má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří čas, elektrickou energii nebo také dětské oči. Omalovánky nejsou pro učitelky jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (třeba tužky, umělecké tužky a voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy jídel, druhy sportů, písmenka a pochopitelně i kreslený motýl :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají květiny, zvířátka a písmena. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro tatínky? Jsou to motivy Lego friends, Kim Possible, Budulínek, Teletubbies nebo také Bezzubka. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro holčičky které tu máme ke stažení jsou: astronaut, liška, netopýr, piráti nebo draci. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou kreslený motýl.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů