Nejhledanější


Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Křečík - obrázek, omalovánka k tisku

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kreslený motýl k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s názvem kreslený motýl k obarvování pro nejmenší děcka. Obrázek motýla k vybarvení, obrázek motýla k vytištění a k vybarvení zdarma. Omalovánka kreslený motýl je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kreslený motýl - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kreslený motýl - A5            Omalovánka - Kreslený motýl - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kreslený motýl patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázky, k vytisknutí, Zvířata, obrázek, elektronické omalovánky, online, k tisku, zdarma, vymalovánky, domalovánky, dětské obrázky, k vytištění, omalovánka, Kreslený motýl

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Kreslený motýl k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s kresleným motýlem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Chrome, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží. K omalování lze poté zvolit různé psací potřeby - voskovky, tužky, pera, akrylové barvy a fixy. Potřeb na malování je pro holky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku kreslený motýl lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s kresleným motýlem má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří peníze, oči dětí anebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro holky jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (třeba voskovky, tužky a nebo pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba písmena, různá zvířátka, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i kreslený motýl :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají květiny, jídla případně rostliny. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro slečny? Jsou to motivy Tučňáci z Madagaskaru, princezna Sofie, Tom a Jerry, Ace Ventura anebo Království lesních strážců. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro maminky které tady máme k uložení jsou: čert, mašinka, slon, plachetnice a draci. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou kreslený motýl.


Hledat slovo


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů