Nejlepší


Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek skůtru k vytisknutí

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka kreslený motýl zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk označená kreslený motýl k vybarvení pro nejmenší děti. Obrázek motýla k vybarvení, obrázek motýla k vytištění a k vybarvení zdarma. Omalovánka kreslený motýl je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kreslený motýl - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kreslený motýl - A5            Omalovánka - Kreslený motýl - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kreslený motýl patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Zvířata, Kreslený motýl, ke stažení, k tisku, k vytisknutí, zdarma, k vytištění, k vybarvení, online, pro děti, obrázek, obrázky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Kreslený motýl k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s kresleným motýlem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Mozilla, Chrome apod.). Doporučujeme tisknutí na tvrdý papír. K obarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - tužky, fixky, fixy, voskovky případně propisovací tužky. Malovacích potřeb je pro kluky a holky k dispozici ohromující množství. Omalovánku kreslený motýl lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s kresleným motýlem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, peníze nebo též oči dětí. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (kupř. tužky, fixky nebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, různé kytky, květiny a pochopitelně i kreslený motýl :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají hudební nástroje, druhy sportů a nebo čísla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Frozen, Medvídek Pú, Aladin, Ratatouille nebo též Hot Wheels. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro chlapce i dívky které na našich stránkách máme k uložení jsou: raketa, astronaut, dinosauři, princezna a vláček. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem kreslený motýl.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů