Top omalovánky


Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek slepice k vytisknutí

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka kreslený motýl zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem kreslený motýl k omalování pro holčičky i chlapečky. Obrázek motýla k vybarvení, obrázek motýla k vytištění a k vybarvení zdarma. Omalovánka kreslený motýl je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kreslený motýl - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kreslený motýl - A5            Omalovánka - Kreslený motýl - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kreslený motýl patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázky, k tisku, online, zdarma, Kreslený motýl, k vytištění, pro děti, k vybarvení, Zvířata, obrázek, k vytisknutí, ke stažení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Kreslený motýl k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s kresleným motýlem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Chromium, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na tlustčí papír. Ke kreslení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - voskovky, olejové pastely, křídy, tempery nebo též fixy. Kreslících potřeb je dnes pro děti k dispozici široká škála. Omalovánku kreslený motýl lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s kresleným motýlem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří dětské oči, počítač a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (třeba voskovky, olejové pastely či křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, kytky, zvířátka a pochopitelně i kreslený motýl :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmena, pohádkové postavy nebo různé kytky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Spongebob, Červená Karkulka, Simpsonovi, Včelka Mája a Ninjago. Ty tu však nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děcka které na našich stránkách máme k uložení jsou: dinosauři, princezna, Popeláři, miminko a pes. Věříme, že se vám obrázek kresleného motýlu bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů