Výběr obrázků


Obrázek slepice k vytisknutí

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kreslený motýl k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí pojmenovaná kreslený motýl k omalování pro malé ratolesti. Obrázek motýla k vybarvení, obrázek motýla k vytištění a k vybarvení zdarma. Omalovánka kreslený motýl je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kreslený motýl - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Kreslený motýl - A5            Omalovánka - Kreslený motýl - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kreslený motýl patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vybarvení, online, k vytištění, ke stažení, k tisku, Kreslený motýl, pro děti, omalovánky, obrázek, obrázky, domalovánky, zadarmo, vymalovánky, omalovánka

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Kreslený motýl k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s kresleným motýlem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude ke stažení v novém oknu browseru (Opera, Chromium apod.). Doporučujeme tisknutí na tvrdší a silnější papír. K obarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - tempery, propisovací tužky, voskové tužky, vodové barvy anebo uhlíky. Kreslících Potřeb na malování je pro nejmenší k dispozici celá škála. Omalovánku kreslený motýl lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s kresleným motýlem má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří peněženku, zrak dětí nebo též elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro nejmenší jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (třeba tempery, propisovací tužky a voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zvířata, kytky, různé sporty a pochopitelně i kreslený motýl :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmenka, jednotlivá zvířata nebo rostliny. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro slečny? Jsou to motivy Avatar, Máša a medvěd, Rumcajs, Rio nebo též Pat a Mat. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro dívky které tu máme k uložení jsou: Popeláři, vláček, auta, astronaut a nebo pes. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem kreslený motýl.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů