Top obrázky


Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka kreslený motýl zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění pojmenovaná kreslený motýl k omalování pro holky i kluky. Obrázek motýla k vybarvení, obrázek motýla k vytištění a k vybarvení zdarma. Omalovánka kreslený motýl je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kreslený motýl - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kreslený motýl - A5            Omalovánka - Kreslený motýl - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kreslený motýl patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vybarvení, online, ke stažení, zdarma, obrázky, k tisku, obrázek, k vytisknutí, Kreslený motýl, pro děti, Zvířata, k vytištění

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Kreslený motýl k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s kresleným motýlem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Opera, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na kvalitní papír. K vybarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - temperové barvy, uhlíky, grafitové tužky, fixy či propisovací tužky. Kreslících potřeb je dnes pro malé holčičky a chlapečky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku kreslený motýl lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s kresleným motýlem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří elektrickou energii, počítač a čas. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (kupř. temperové barvy, uhlíky případně grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, různá zvířátka, druhy jídel a pochopitelně i kreslený motýl :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy sportů, zvířata a nebo různé kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Power Strangers, Aladin, My little pony, Budulínek a Rio. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: lokomotiva s vagónky, lokomotiva, auto, mašinka a draci. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem kreslený motýl.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů