Top obrázky


Omalovánka Rakety určená k tisku

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kreslený motýl zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku dostupná pod názvem kreslený motýl k obarvení pro malé caparty. Obrázek motýla k vybarvení, obrázek motýla k vytištění a k vybarvení zdarma. Omalovánka kreslený motýl je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Kreslený motýl - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kreslený motýl - A5            Omalovánka - Kreslený motýl - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kreslený motýl patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zdarma, obrázky, obrázek, Kreslený motýl, ke stažení, pro děti, online, k vybarvení, k tisku, k vytisknutí, Zvířata, k vytištění

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Kreslený motýl k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s kresleným motýlem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena k uložení v novém oknu webového browseru (Safari, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na pevnější papír. K vybarvení poté může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako fixy, temperové barvy, zvýrazňovače, křídy a akrylové barvy. Malovacích potřeb je pro děti k dispozici vskutku hodně. Obrázek kreslený motýl lze také vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s kresleným motýlem má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří zrak dětí, peníze nebo také elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro děti jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (třeba fixy, temperové barvy a zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba rostliny, zvířata, zaměstnání lidí a pochopitelně i kreslený motýl :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy sportů, druhy automobilů případně čísla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Pixel art, Chuggington, Princezna a žabák, Hannah Montana nebo také Astroboy. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejstahovanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: auta, loď, psi, lokomotiva nebo též mašinka. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku kreslený motýl.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů