Výběr obrázků


Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Golfista - obrázek, omalovánka k tisku

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka kreslený motýl zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku označená kreslený motýl k obarvení pro učitelky. Obrázek motýla k vybarvení, obrázek motýla k vytištění a k vybarvení zdarma. Omalovánka kreslený motýl je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Kreslený motýl - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kreslený motýl - A5            Omalovánka - Kreslený motýl - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kreslený motýl patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázky, k tisku, online, omalovánky, Kreslený motýl, elektronické omalovánky, ke stáhnutí, omalovánka, zadarmo, k vybarvení, zdarma, domalovánky, Zvířata, ke stažení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Kreslený motýl k vytištění pro děti

Omalovánka s kresleným motýlem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena k uložení v novém okně webového browseru (Chrome, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K omalování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - akrylové barvy, uhly, fixky, olejové pastely či křídy. Možností je dnes pro větší děti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku kreslený motýl lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s kresleným motýlem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří oči dětí, peněženku nebo též počítač. Omalovánky nejsou pro větší děti jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba akrylové barvy, uhly anebo fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, druhy sportů, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i kreslený motýl :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé kytky, různá zvířata nebo také různé sporty. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Tučňáci z Madagaskaru, Prasátko peppa, Jonas Brothers, Pošťák Pat nebo též Příběh hraček. Je ale náročné je zdarma sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro maminky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: piráti, houby, pes, traktor a kočka. Ať omalovánka kreslený motýl přinese radost vašim dětem.


Najít slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů