Výběr obrázků


Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Obrázek chlapce k vytisknutí

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Marek 11 k vytištění pro děti

Omalovánka se jménem Marek 11 k obarvení pro malé holčičky a chlapečky. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s biblickým motivem z knihy Markovo evangelium 10:46-52 (podle Apoštola Marka) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Marek 11 je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Marek 11 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Marek 11 - A5            Omalovánka - Marek 11 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Marek 11 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: pro děti, k vybarvení, k tisku, obrázky, Marek 11, k vytištění, online, zdarma, k vytisknutí, Bible a křesťanství, obrázek, ke stažení

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Marek 11 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s Marek 11 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena k uložení v novém oknu prohlížeče (Firefox, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K omalování následně může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako umělecké tužky, uhly, olejové pastely, uhlíky a nebo fixy. Dostupných kreslících potřeb je pro nejmenší děti k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek Marek 11 lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Marek 11 má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří počítač, zrak dětí případně čas. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (např. umělecké tužky, uhly a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmenka, různé sporty, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i Marek 11 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jídla, druhy automobilů či písmena. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Mašinka Tomáš, Marvel Rocket, Avatar, Tarzan případně Pat a Mat. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: sněhulák, auta, koně, psi a slon. Užijte si omalovánku Marek 11, budeme rádi, pakliže se vám bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů