Nejstahovanější


Křečík - obrázek, omalovánka k tisku

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Otevřený raketoplán - obrázek, omalovánka k tisku

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Kosmická raketa - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka Marek 11 k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem Marek 11 ke kreslení pro děti. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s biblickým motivem z knihy Markovo evangelium 10:46-52 (podle Apoštola Marka) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Marek 11 je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Marek 11 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Marek 11 - A5            Omalovánka - Marek 11 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Marek 11 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: online, omalovánky, vymalovánky, obrázky, k vytisknutí, domalovánky, zadarmo, elektronické omalovánky, dětské obrázky, Bible a křesťanství, Marek 11, pro děti, ke stažení, k tisku

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Marek 11 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s Marek 11 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Chrome, Safari apod.). Doporučujeme tisk na pevnější papír. K obarvení potom může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako tempery, tužky, umělecké tužky, pastelky nebo fixky. Kreslících Potřeb na malování je pro holčičky k dispozici ohromující množství. Obrázek Marek 11 lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s Marek 11 má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří zrak dětí, dětské oči a peníze. Omalovánky nejsou pro holčičky jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (kupř. tempery, tužky anebo umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různé sporty, různá zvířátka, lidské profese a pochopitelně i Marek 11 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, pohádkové postavy či druhy jídel. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dospělé? Jsou to motivy Naruto, Monster High, Roblox, Krteček a Peter Pan. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro školáky které tu máme ke stažení jsou: miminko, auto, princezna a princ, hasiči případně drak. Nechť vám omalovánka s Marek 11 přinese mnoho hezkých chvil.


Najít na webu


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů