Doporučené


Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Marek 11 k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk označená Marek 11 k omalování pro předškoláky. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s biblickým motivem z knihy Markovo evangelium 10:46-52 (podle Apoštola Marka) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Marek 11 je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Marek 11 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Marek 11 - A5            Omalovánka - Marek 11 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Marek 11 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k tisku, Bible a křesťanství, online, zdarma, obrázky, k vytisknutí, k vybarvení, k vytištění, pro děti, obrázek, ke stažení, Marek 11

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Marek 11 k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s Marek 11 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena k uložení v novém oknu prohlížeče (Chrome, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží. K vybarvování následně může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako fixy, uhly, voskové tužky, umělecké tužky a olejové pastely. Možností je pro tatínky vskutku velmi mnoho. Obrázek Marek 11 lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s Marek 11 má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří peněženku, peníze případně čas. Omalovánky nejsou pro tatínky jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba fixy, uhly nebo také voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířátka, různé sporty, jednotlivá zvířata a pochopitelně i Marek 11 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmenka, postavy z pohádek a nebo hudební nástroje. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Tom a Jerry, Peter Pan, Jak vycvičit draka, IronMan případně Elena z Avaloru. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejstahovanější omalovánky pro holky které tu máme ke stáhnutí jsou: miminko, traktor, raketa, lokomotiva s vagónky nebo auta. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku Marek 11.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů