Top pět


Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Marek 11 k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s názvem Marek 11 k omalování pro holky. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s biblickým motivem z knihy Markovo evangelium 10:46-52 (podle Apoštola Marka) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Marek 11 je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Marek 11 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Marek 11 - A5            Omalovánka - Marek 11 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Marek 11 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vybarvení, ke stažení, k vytisknutí, elektronické omalovánky, vymalovánky, online, pro děti, obrázky, Bible a křesťanství, k tisku, ke stáhnutí, omalovánka, omalovánky, obrázek

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Marek 11 k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s Marek 11 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici k uložení v novém okně internetového browseru (Internet explorer, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na pevnější papír. K obarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - tužky, tempery, uhly, temperové barvy případně voskovky. Malovacích potřeb je pro malé děti k dispozici ohromující množství. Omalovánku Marek 11 lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s Marek 11 má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří peněženku, zrak dětí a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé děti jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (například tužky, tempery anebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba písmena, dopravní prostředky, postavy z pohádek a pochopitelně i Marek 11 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířata, druhy sportů a nebo zaměstnání lidí. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy Fifi z Květíkova, Kocour Garfield, Simpsonovi, Budulínek a Doba ledová. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: auta, pes, vláček, hasiči a princezna. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou Marek 11.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů