Nejoblíbenější


Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka budovy k vytisknutí

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Marek 11 k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk dostupná pod názvem Marek 11 k omalování pro nejmenší děti. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s biblickým motivem z knihy Markovo evangelium 10:46-52 (podle Apoštola Marka) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Marek 11 je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Marek 11 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Marek 11 - A5            Omalovánka - Marek 11 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Marek 11 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: Marek 11, ke stažení, k vytištění, obrázky, k vybarvení, obrázek, k vytisknutí, k tisku, zdarma, pro děti, online, Bible a křesťanství

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Marek 11 k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s Marek 11 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stažení v novém okně browseru (Safari, Opera apod.). Doporučujeme tisknutí na silnější papír. K vybarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - temperové barvy, pera, olejové pastely, uhlíky či tempery. Pomůcek na malování je pro malé caparty k dispozici dlouhá řada. Omalovánku Marek 11 lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s Marek 11 má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří peníze, zrak dětí a peněženku. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (kupř. temperové barvy, pera nebo také olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, zaměstnání, sporty a pochopitelně i Marek 11 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy automobilů, pohádkové postavy a písmena. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Ratatouille, Červená Karkulka, pes Pluto, Myška Minie a Toy Story. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro předškoláky které zde máme ke stáhnutí jsou: astronaut, hasiči, liška, mašinka a nebo plachetnice. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou Marek 11.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů