Nejhledanější


Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Marek 11 k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí se jménem Marek 11 k obarvení pro ženy. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s biblickým motivem z knihy Markovo evangelium 10:46-52 (podle Apoštola Marka) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Marek 11 je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Marek 11 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Marek 11 - A5            Omalovánka - Marek 11 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Marek 11 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: online, vymalovánky, Bible a křesťanství, k vytisknutí, k vybarvení, ke stáhnutí, zdarma, omalovánka, obrázek, obrázky, k vytištění, omalovánky, elektronické omalovánky, ke stažení

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Marek 11 k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s Marek 11 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Opera, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdší papír. K vybarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - akrylové barvy, voskové tužky, křídy, propisovací tužky nebo voskovky. Možností je pro učitelky vskutku mnoho. Omalovánku Marek 11 lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s Marek 11 má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří čas, počítač a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro učitelky jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (např. akrylové barvy, voskové tužky a křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zvířata, sporty, písmena a pochopitelně i Marek 11 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají hudební nástroje, různé kytky případně čísla. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro starší děti? Jsou to motivy Bakugan, Kniha džunglí, panenka Winx, Bořek stavitel a Power Strangers. Je ale velmi problematické je dostupná bez placení sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro předškolní děti které zde máme ke stáhnutí jsou: netopýr, koně, raketa, astronaut či pes. Ať omalovánka Marek 11 přinese radost vašim dětem.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů