Top omalovánky


Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Marek 11 k vytištění pro děti

Omalovánka nazvaná Marek 11 k obarvení pro předškoláky. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s biblickým motivem z knihy Markovo evangelium 10:46-52 (podle Apoštola Marka) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Marek 11 je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Marek 11 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Marek 11 - A5            Omalovánka - Marek 11 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Marek 11 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: obrázek, k vytisknutí, obrázky, online, Marek 11, k vybarvení, k tisku, k vytištění, Bible a křesťanství, ke stažení, pro děti, zdarma

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Marek 11 k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s Marek 11 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Safari, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší tloušťkou. K vybarvování pak může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako vodové barvy, voskové tužky, voskovky, křídy a nebo uhlíky. Kreslících potřeb je dnes pro děti fakt mnoho Obrázek Marek 11 lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s Marek 11 má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří elektřinu, oči dětí a počítač. Omalovánky nejsou pro děti jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (například vodové barvy, voskové tužky či voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, čísla, pohádkové postavy a pochopitelně i Marek 11 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají postavy z pohádek, jídla anebo zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Bořek stavitel, Superman, Ferda mravenec, Superčarodějnice a Madagaskar. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejstahovanější omalovánky pro naše zlatíčka které zde máme k uložení jsou: loď, traktor, plachetnice, princezna a vláček. Nechť omalovánka s Marek 11 přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů