Nejlepší


Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Triko - obrázek, omalovánka k tisku

Lama alpaka - obrázek, omalovánka k tisku

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Domek - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek raketoplánu

Omalovánka Marek 11 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pojmenovaná Marek 11 k vybarvení pro učitelky. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s biblickým motivem z knihy Markovo evangelium 10:46-52 (podle Apoštola Marka) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Marek 11 je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Marek 11 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Marek 11 - A5            Omalovánka - Marek 11 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Marek 11 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: elektronické omalovánky, zadarmo, pro děti, ke stažení, dětské obrázky, k tisku, Marek 11, Bible a křesťanství, k vytisknutí, domalovánky, vymalovánky, omalovánka, obrázky, zdarma

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Marek 11 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s Marek 11 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Chromium, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na papír s vyšší gramáží. Ke kreslení lze následně zvolit různé psací potřeby - uhly, fixky, propisovací tužky, akrylové barvy a temperové barvy. Výtvarných potřeb je pro malá děcka fakt mnoho Omalovánku Marek 11 lze též vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s Marek 11 má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří elektřinu, čas případně dětské oči. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. uhly, fixky a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba hudební nástroje, druhy sportů, čísla a pochopitelně i Marek 11 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají dopravní prostředky, různé sporty či rostliny. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holky? Jsou to motivy Mašinka Tomáš, Alf, Fifi z Květíkova, Prasátko peppa případně Čaroděj Modromír. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro seniory které tu máme k uložení jsou: draci, dinosauři, plachetnice, auto nebo též princezna. Ať si vaše dítko užije malování Marek 11.


Prohledat web


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů