Nejlepší


Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka králíka k vytisknutí

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka dětská kolíbka zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod názvem dětská kolíbka k vybarvování pro malé děti. Omalovánka dětská kolíbka je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Dětská kolíbka - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Dětská kolíbka - A5            Omalovánka - Dětská kolíbka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dětská kolíbka patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: Dětská kolíbka, zdarma, online, k vytištění, obrázek, obrázky, Ostatní, k vybarvení, k tisku, pro děti, k vytisknutí, ke stažení

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..

Obrázek Dětská kolíbka k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s dětskou kolíbkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Mozilla, Chrome apod.). Doporučujeme tisknutí na silnější papír. K omalování lze následně zvolit různé psací potřeby - zvýrazňovače, propisovací tužky, voskovky, vodové barvy nebo také temperové barvy. Výtvarných potřeb je pro nejmenší děcka k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku dětská kolíbka lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s dětskou kolíbkou má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří zrak dětí, peníze nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (třeba zvýrazňovače, propisovací tužky a voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířata, druhy automobilů, různé kytky a pochopitelně i dětskou kolíbku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zvířata, sporty a zaměstnání. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Harley Quinn, Šmoulové, panenka Winx, Kocour Garfield nebo Ferda mravenec. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro školáky které tady máme ke stažení jsou: vláček, astronaut, draci, sněhulák nebo též plachetnice. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou dětská kolíbka.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů