Nej pět


Obrázek slepice k vytisknutí

Obrázek psa k tisku

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka dětská kolíbka zdarma k vytištění

Dětská omalovánka s názvem dětská kolíbka k obarvování pro malá děcka. Omalovánka dětská kolíbka je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Dětská kolíbka - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Dětská kolíbka - A5            Omalovánka - Dětská kolíbka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dětská kolíbka patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: zdarma, online, Dětská kolíbka, k vybarvení, Ostatní, k vytištění, k vytisknutí, obrázek, ke stažení, k tisku, obrázky, pro děti

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..

Obrázek Dětská kolíbka k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s dětskou kolíbkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude ke stažení v novém oknu browseru (Internet explorer, Mozilla apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír. K vybarvování potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako voskovky, uhlíky, vodové barvy, fixky nebo také voskové tužky. Kreslících potřeb je dnes pro naše milé prcky k dispozici pestrá škála. Omalovánku dětská kolíbka lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s dětskou kolíbkou má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří elektrickou energii, peněženku anebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (např. voskovky, uhlíky a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, lidské profese, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i dětskou kolíbku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivá zvířata, sporty a druhy jídel. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Toy Story, Lion King, Equestria Girls, Kamarád Timmy anebo Ledové království. Ty tu však nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro dívky i chlapce které zde máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva, slon, pes, draci nebo též kočka. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou dětské kolíbky.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů