Top pět


Obrázek chlapce k vytisknutí

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka dětská kolíbka zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk se jménem dětská kolíbka k vybarvení pro malé děti. Omalovánka dětská kolíbka je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Dětská kolíbka - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Dětská kolíbka - A5            Omalovánka - Dětská kolíbka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dětská kolíbka patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k tisku, obrázek, zdarma, k vybarvení, obrázky, ke stažení, online, k vytištění, pro děti, Dětská kolíbka, k vytisknutí, Ostatní

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..

Obrázek Dětská kolíbka k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s dětskou kolíbkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Safari, Opera apod.). Doporučujeme vytištění na kvalitnější papír. K omalování poté může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako vodové barvy, fixy, tužky, grafitové tužky anebo zvýrazňovače. Možností je pro naše zlatíčka k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku dětská kolíbka lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s dětskou kolíbkou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, čas a nebo peníze. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (např. vodové barvy, fixy nebo též tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba květiny, zaměstnání lidí, písmenka a pochopitelně i dětskou kolíbku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají rostliny, zvířata případně jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holky? Jsou to motivy Pat a Mat, Anna a Elsa, Tom a Jerry, Království lesních strážců a nebo Jak vycvičit draka. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro prcky které tady máme k uložení jsou: princezna, plachetnice, hasiči, čert a dinosauři. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem dětská kolíbka.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů