Nejhledanější


Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Rakety určená k tisku

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Omalovánka dětská kolíbka zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí označená dětská kolíbka ke kreslení pro holčičky i chlapečky. Omalovánka dětská kolíbka je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Dětská kolíbka - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Dětská kolíbka - A5            Omalovánka - Dětská kolíbka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dětská kolíbka patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k tisku, ke stažení, zdarma, k vybarvení, Dětská kolíbka, pro děti, Ostatní, obrázek, online, k vytisknutí, k vytištění, obrázky

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..

Obrázek Dětská kolíbka k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s dětskou kolíbkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stáhnutí v novém okně browseru (Chrome, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - olejové pastely, pastelové tužky, grafitové tužky, tempery a nebo fixky. Kreslících potřeb je dnes pro dívky i chlapce vskutku velmi mnoho. Omalovánku dětská kolíbka lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s dětskou kolíbkou má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří dětské oči, zrak dětí anebo peněženku. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (např. olejové pastely, pastelové tužky a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zvířata, písmenka, hudební nástroje a pochopitelně i dětskou kolíbku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, druhy automobilů a čísla. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Požárník Sam, Simpsonovi, Shrek, Toy Story anebo Avatar. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: drak, astronaut, sněhulák, auto a houby. Ať si vaše dítě užije obrázek dětské kolíbky.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů