Doporučujeme


Obrázek raketoplánu

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Žabička k vytisknutí

Omalovánka dostupná pod názvem Žabička k vybarvování pro děti. Žabička - roztomilá žába, další omalovánka se zvířátkem k tisku. Omalovánka Žabička je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Žabička - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Žabička - A5            Omalovánka - Žabička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Žabička patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: pro děti, ke stažení, obrázky, Žabička, k vytisknutí, k vybarvení, k tisku, online, k vytištění, obrázek, Zvířata, zdarma

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Žabička k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s Žabičkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Firefox, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s větší gramáží. K obarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - fixky, tužky, fixy, propisovací tužky nebo zvýrazňovače. Potřeb na malování je pro chlapce i dívky k dispozici široká škála. Omalovánku Žabička lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Žabičkou má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří počítač, dětské oči případně elektřinu. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (např. fixky, tužky a fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy sportů, druhy ptáků, dopravní prostředky a pochopitelně i Žabičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířátka, jednotlivé druhy rostlin a nebo jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Medvídek Pú, Tlapková patrola, Mimoni, Power Strangers případně Princezna Leonora. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holčičky i chlapečky které tu máme k uložení jsou: čert, princezna, mašinka, traktor nebo také pes. Ať si vaše dítko užije malování Žabičky.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů