Nej obrázky


Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Žabička k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka se jménem Žabička ke kreslení pro školáky. Žabička - roztomilá žába, další omalovánka se zvířátkem k tisku. Omalovánka Žabička je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Žabička - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Žabička - A5            Omalovánka - Žabička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Žabička patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, vymalovánky, dětské obrázky, obrázky, Zvířata, k vybarvení, zdarma, omalovánky, omalovánka, obrázek, ke stažení, zadarmo, online, k tisku

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Žabička k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s Žabičkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Chrome apod.). Doporučujeme tisknutí na tlustčí papír. K omalování lze následně zvolit různé psací potřeby - fixky, akrylové barvy, temperové barvy, olejové pastely případně voskovky. Možností je pro děti k dispozici dlouhá řada. Omalovánku Žabička lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s Žabičkou má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří počítač, zrak dětí a peníze. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (např. fixky, akrylové barvy a temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba květiny, druhy ptáků, zvířátka a pochopitelně i Žabičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání lidí, písmenka a nebo pohádkové postavy. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Superman, Pan Včelka, Alf, Prasátko peppa a Pošťák Pat. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé ratolesti které tu máme ke stažení jsou: slon, Santa Klaus, sněhulák, mašinka nebo též princezna. Ať si vaše dítko užije malování Žabičky.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů