Nej pět


Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Žabička k vytisknutí

Omalovánka pro tisk se jménem Žabička k vybarvení pro dospělé. Žabička - roztomilá žába, další omalovánka se zvířátkem k tisku. Omalovánka Žabička je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Žabička - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Žabička - A5            Omalovánka - Žabička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Žabička patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: pro děti, Žabička, zdarma, k vytištění, obrázky, online, k vytisknutí, k tisku, k vybarvení, obrázek, Zvířata, ke stažení

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Žabička k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Žabičkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Firefox, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na papír s vysokou gramáží. Ke kreslení potom může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako voskovky, uhly, uhlíky, fixy nebo též křídy. Kreslících Potřeb na malování je pro školáky k dispozici nepřeberné množství. Obrázek Žabička lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s Žabičkou má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří zrak dětí, peněženku a dětské oči. Omalovánky nejsou pro školáky jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (kupř. voskovky, uhly nebo také uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jídla, jednotlivé druhy rostlin, čísla a pochopitelně i Žabičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají dopravní prostředky, různé sporty případně kytky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro prcky? Jsou to motivy Astroboy, Krtek, Medvídek Pú, Lego friends a Scooby Doo. Ty tady však nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro děti které zde máme ke stažení jsou: slon, princezna, auta, loď a draci. Užijte si omalovánku Žabičky, budeme rádi, pakliže se vám bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů