Nejlepší


Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Rakety určená k tisku

Obrázek jukeboxu

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Žabička k vytisknutí

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem Žabička k obarvování pro děti. Žabička - roztomilá žába, další omalovánka se zvířátkem k tisku. Omalovánka Žabička je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Žabička - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Žabička - A5            Omalovánka - Žabička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Žabička patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázek, k vytištění, pro děti, Zvířata, ke stažení, k vybarvení, Žabička, k tisku, k vytisknutí, obrázky, online, zdarma

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Žabička k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s Žabičkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Chromium, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší a silnější papír. K omalování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - temperové barvy, vodové barvy, zvýrazňovače, umělecké tužky a grafitové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro kluky k dispozici celá škála. Omalovánku Žabička lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s Žabičkou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří zrak dětí, počítač nebo též čas. Omalovánky nejsou pro kluky jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (třeba temperové barvy, vodové barvy a zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různá zvířátka, hudební nástroje, jednotlivá zvířata a pochopitelně i Žabičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají sporty, druhy automobilů a nebo písmena. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Fifi z Květíkova, Budulínek, Avengers, Popelka nebo též Lego. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejhledanější omalovánky pro ženy které tu máme ke stáhnutí jsou: kočka, raketa, princezna, liška nebo také drak. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou Žabička.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů