Výběr omalovánek


Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Medúza - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek s elfem k vytisknutí

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Žabička k tisku, vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí nazvaná Žabička ke kreslení pro chlapce. Žabička - roztomilá žába, další omalovánka se zvířátkem k tisku. Omalovánka Žabička je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Žabička - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Žabička - A5            Omalovánka - Žabička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Žabička patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Žabička, zdarma, zadarmo, k vytisknutí, ke stáhnutí, omalovánka, vymalovánky, obrázek, domalovánky, k tisku, k vytištění, ke stažení, online, obrázky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Žabička k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s Žabičkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Internet explorer, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vysokou gramáží. K obarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - tužky, fixy, pastelky, pastelové tužky a uhlíky. Kreslících potřeb je dnes pro větší děti vskutku velmi mnoho. Omalovánku Žabička lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s Žabičkou má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří počítač, dětské oči nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro větší děti jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (například tužky, fixy a pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmenka, květiny, zaměstnání lidí a pochopitelně i Žabičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířata, sporty případně různá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Ninjago, Anime, Alf, Monster High nebo Grinch. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro předškoláky které tu máme k uložení jsou: dinosauři, kočka, princezna, princezna a princ a nebo psi. Ať si vaše dítko užije malování Žabičky.


Vyhledat slovo


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů