Nejoblíbenější


Obrázek jukeboxu

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Žabička k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod jménem Žabička ke kreslení pro holčičky i chlapečky. Žabička - roztomilá žába, další omalovánka se zvířátkem k tisku. Omalovánka Žabička je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Žabička - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Žabička - A5            Omalovánka - Žabička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Žabička patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: ke stažení, k tisku, k vytisknutí, Zvířata, k vybarvení, online, k vytištění, pro děti, obrázek, Žabička, zdarma, obrázky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Žabička k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Žabičkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k uložení v novém oknu internetového browseru (Firefox, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdý papír. K vybarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - pera, akrylové barvy, grafitové tužky, křídy a pastelky. Kreslících Potřeb na malování je pro naše ratolesti vskutku velmi mnoho. Omalovánku Žabička lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Žabičkou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří oči dětí, elektrickou energii a peníze. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (kupř. pera, akrylové barvy nebo grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zaměstnání, různá zvířata, jídla a pochopitelně i Žabičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají kytky, jednotlivé druhy rostlin a nebo pohádkové postavy. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Shrek, Equestria Girls, Astroboy, Pinocchio a Šmoulové. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka které tu máme ke stažení jsou: lokomotiva, koně, plachetnice, pes a vláček. Ať si vaše dítě užije omalovánku Žabičky.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů