Top obrázky


Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Žabička k vytisknutí

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem Žabička ke kreslení pro ratolesti. Žabička - roztomilá žába, další omalovánka se zvířátkem k tisku. Omalovánka Žabička je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Žabička - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Žabička - A5            Omalovánka - Žabička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Žabička patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vybarvení, pro děti, zdarma, k vytištění, k vytisknutí, obrázek, Žabička, obrázky, k tisku, Zvířata, ke stažení, online

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Žabička k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s Žabičkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Opera, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. K obarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - fixky, grafitové tužky, pastelové tužky, uhly anebo akrylové barvy. Pomůcek na malování je pro holky i kluky k dispozici široká škála. Omalovánku Žabička lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s Žabičkou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, peníze případně zrak dětí. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (kupř. fixky, grafitové tužky či pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různá zvířata, jednotlivá zvířata, lidské profese a pochopitelně i Žabičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají rostliny, kytky a druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Fifi z Květíkova, Gormiti, Mimoni, Lion King případně Bratz panenky. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro dívky i chlapce které tady máme ke stažení jsou: koně, čert, auta, miminko nebo též auta. Ať si vaše dítko užije malování Žabičky.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů