Doporučujeme


Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka králíka k vytisknutí

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Žabička k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti s názvem Žabička k omalování pro malé i větší děti. Žabička - roztomilá žába, další omalovánka se zvířátkem k tisku. Omalovánka Žabička je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Žabička - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Žabička - A5            Omalovánka - Žabička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Žabička patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vybarvení, k vytisknutí, pro děti, online, zdarma, Žabička, ke stažení, Zvířata, k tisku, k vytištění, obrázek, obrázky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Žabička k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s Žabičkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Chrome, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na silný a tvrdý papír. K obarvování potom může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, grafitové tužky, zvýrazňovače, tužky a pastelové tužky. Malovacích potřeb je pro naše milé prcky vskutku velmi mnoho. Obrázek Žabička lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Žabičkou má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří oči dětí, čas nebo také dětské oči. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (např. akrylové barvy, grafitové tužky a zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba druhy sportů, různá zvířata, lidské profese a pochopitelně i Žabičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají písmena, písmenka a jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Požárník Sam, Ferda mravenec, pes Pluto, Scooby Doo nebo také Ninjago. Ty tu ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka které na našich stránkách máme ke stažení jsou: traktor, hasiči, houby, princezna anebo dinosauři. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s Žabičkou líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů