Nejlepší


Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Žabička k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění se jménem Žabička k vybarvení pro prcky. Žabička - roztomilá žába, další omalovánka se zvířátkem k tisku. Omalovánka Žabička je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Žabička - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Žabička - A5            Omalovánka - Žabička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Žabička patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: ke stažení, ke stáhnutí, Žabička, elektronické omalovánky, k vytištění, k vytisknutí, online, omalovánka, domalovánky, zadarmo, omalovánky, k tisku, obrázek, Zvířata

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Žabička k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Žabičkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Chrome, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší tloušťkou. K vybarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - tužky, fixky, tempery, pastelky a voskovky. Možností je dnes pro holky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku Žabička lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Žabičkou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří zrak dětí, počítač anebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro holky jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například tužky, fixky nebo také tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jídla, čísla, druhy jídel a pochopitelně i Žabičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají sporty, písmenka a nebo dopravní prostředky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Království lesních strážců, Hot Wheels, Zvonilka, Marvel Rocket anebo Kung Fu Panda. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti které zde máme k uložení jsou: netopýr, princezna, dinosauři, kočka či slon. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem Žabička.


Prohledat web


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů