Nej pět


Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek raketoplánu

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Žabička k vytisknutí

Dětská omalovánka dostupná pod názvem Žabička k vybarvení pro nejmenší děcka. Žabička - roztomilá žába, další omalovánka se zvířátkem k tisku. Omalovánka Žabička je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Žabička - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Žabička - A5            Omalovánka - Žabička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Žabička patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, pro děti, k vytištění, k tisku, k vybarvení, Žabička, obrázek, online, Zvířata, obrázky, zdarma, ke stažení

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Žabička k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s Žabičkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Opera, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na kvalitnější papír. K vybarvování pak může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, tužky, fixky, zvýrazňovače případně uhlíky. Kreslících potřeb je dnes pro holky i kluky k dispozici vskutku hodně. Obrázek Žabička lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s Žabičkou má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří dětské oči, oči dětí a nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (např. pastelové tužky, tužky nebo též fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, lidské profese, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i Žabičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy sportů, písmena a čísla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Popelka, Mimoni, My little pony, Kocour Garfield a nebo Krtek. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malé i větší děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: lokomotiva, auto, loď, miminko a piráti. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem Žabička.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů