Nej pět


Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s nemocným pejskem

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka světlo k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem světlo k obarvení pro nejmenší děti. Omalovánka světlo je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Světlo - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Světlo - A5            Omalovánka - Světlo - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Světlo patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: Ostatní, obrázek, k vybarvení, obrázky, zdarma, online, Světlo, k vytisknutí, pro děti, k vytištění, ke stažení, k tisku

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Obrázek Světlo k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s světlem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Chromium, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší a silnější papír. K omalování lze následně zvolit různé psací potřeby - olejové pastely, voskovky, tempery, fixy anebo pastelové tužky. Potřeb na malování je pro chlapce i dívky vskutku mnoho. Omalovánku světlo lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s světlem má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří peníze, čas nebo také oči dětí. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (například olejové pastely, voskovky nebo též tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba kytky, jednotlivé druhy rostlin, různá zvířátka a pochopitelně i světlo :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají dopravní prostředky, druhy ptáků a různá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Brawl stars, Toy Story, Marvel Rocket, Frozen nebo také Roblox. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejpožadovanější omalovánky pro předškoláky které zde máme ke stažení jsou: draci, drak, princezna a princ, astronaut a nebo kočka. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou světlo.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů