Nejstahovanější


Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s elfem k vytisknutí

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Omalovánka světlo k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod názvem světlo k obarvení pro ratolesti. Omalovánka světlo je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Světlo - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Světlo - A5            Omalovánka - Světlo - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Světlo patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: ke stažení, k vybarvení, zdarma, k vytištění, k vytisknutí, obrázky, Ostatní, online, pro děti, obrázek, Světlo, k tisku

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Obrázek Světlo k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s světlem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena k uložení v novém okně browseru (Safari, Chrome apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tlustčí papír. K vybarvování poté může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako temperové barvy, tužky, uhly, pera a fixy. Možností je pro školáky k dispozici ohromné množství. Omalovánku světlo lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s světlem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peněženku, dětské oči a peníze. Omalovánky nejsou pro školáky jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (třeba temperové barvy, tužky a nebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba kytky, zvířata, jídla a pochopitelně i světlo :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy sportů, jednotlivé druhy rostlin a písmenka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Plants vs. Zombies, Avatar, Červená Karkulka, Krteček a Budulínek. Je však velmi těžké je dostupná bez placení sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro kluky a holky které tu máme ke stažení jsou: piráti, traktor, drak, liška anebo hasiči. Věříme, že se vám obrázek světla bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů