Top obrázky


Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pohádková kačenka - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Obrázek skůtru k vytisknutí

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka světlo k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod jménem světlo k obarvování pro předškolní děti. Omalovánka světlo je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Světlo - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Světlo - A5            Omalovánka - Světlo - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Světlo patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: zadarmo, obrázky, k vytisknutí, k vybarvení, vymalovánky, zdarma, omalovánky, pro děti, omalovánka, obrázek, k tisku, domalovánky, ke stažení, Světlo

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Obrázek Světlo k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s světlem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k uložení v novém oknu browseru (Opera, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s větší gramáží. Ke kreslení potom může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako propisovací tužky, tempery, uhlíky, fixy a grafitové tužky. Potřeb na malování je pro předškoláky k dispozici celá škála. Omalovánku světlo lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s světlem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří peněženku, elektřinu anebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (třeba propisovací tužky, tempery a uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba písmena, různé sporty, jídla a pochopitelně i světlo :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají květiny, jednotlivé druhy rostlin nebo druhy automobilů. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Princezna a žabák, Medvídek Pú, Brawl stars, Kráska a zvíře anebo Mickey mouse. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejhledanější omalovánky pro slečny které tu máme ke stáhnutí jsou: sněhulák, netopýr, princezna, slon a nebo piráti. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem světlo.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů