Nejoblíbenější


Domek - obrázek, omalovánka k tisku

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Pták na větvi - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka světlo k tisku, vytisknutí

Omalovánka pro tisk dostupná pod názvem světlo k obarvování pro maminky. Omalovánka světlo je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Světlo - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Světlo - A5            Omalovánka - Světlo - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Světlo patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: online, k vybarvení, obrázek, zadarmo, zdarma, Ostatní, Světlo, omalovánky, k tisku, omalovánka, obrázky, ke stáhnutí, pro děti, dětské obrázky

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Obrázek Světlo k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s světlem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Safari, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - vodové barvy, olejové pastely, zvýrazňovače, grafitové tužky a akrylové barvy. Možností je pro seniory k dispozici dlouhá řada. Omalovánku světlo lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s světlem má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří dětské oči, zrak dětí nebo také peněženku. Omalovánky nejsou pro seniory jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (třeba vodové barvy, olejové pastely anebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, zaměstnání lidí, různá zvířata a pochopitelně i světlo :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají sporty, písmenka a druhy automobilů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro slečny? Jsou to motivy Hello Kitty, Shrek, U nás na farmě, Sněhurka nebo také Monster High. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je zde bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děcka které tu máme k uložení jsou: slon, raketa, draci, hasiči nebo koně. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s světlem.


Najít na webu


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů