Výběr obrázků


Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka světlo k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší nazvaná světlo k obarvování pro malé holčičky a chlapečky. Omalovánka světlo je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Světlo - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Světlo - A5            Omalovánka - Světlo - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Světlo patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vytisknutí, online, pro děti, Ostatní, ke stažení, obrázky, zdarma, obrázek, Světlo, k vybarvení, k vytištění, k tisku

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Obrázek Světlo k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s světlem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Safari, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisknutí na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - pera, pastelové tužky, uhly, voskovky nebo olejové pastely. Dostupných kreslících potřeb je pro nejmenší děti fakt mnoho Omalovánku světlo lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s světlem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří čas, oči dětí nebo též elektřinu. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (třeba pera, pastelové tužky a uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba rostliny, dopravní prostředky, květiny a pochopitelně i světlo :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání, druhy sportů anebo jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Locika, Ninjago, Zhu Zhu Pets, U nás na farmě nebo též Červená Karkulka. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: dinosauři, lokomotiva, koně, astronaut případně piráti. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou světlo.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů