Nej pět


Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka světlo k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk uložená pod názvem světlo k obarvování pro nejmenší děti. Omalovánka světlo je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Světlo - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Světlo - A5            Omalovánka - Světlo - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Světlo patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vytištění, k tisku, zdarma, Ostatní, online, k vybarvení, k vytisknutí, obrázek, obrázky, Světlo, pro děti, ke stažení

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Obrázek Světlo k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s světlem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena k uložení v novém okně webového prohlížeče (Chromium, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s větší gramáží. K obarvení potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pastelky, uhly, zvýrazňovače, voskové tužky a nebo grafitové tužky. Možností je dnes pro nejmenší děcka vskutku velmi mnoho. Omalovánku světlo lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s světlem má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří počítač, čas a elektřinu. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (kupř. pastelky, uhly a zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, druhy automobilů, zaměstnání lidí a pochopitelně i světlo :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmena, různá zvířata nebo sporty. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro chlapce? Jsou to motivy Spiderman, Příšerky s.r.o., Spongebob, Harley Quinn a Frozen. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka které na našich stránkách máme ke stažení jsou: astronaut, loď, mašinka, princezna a princ nebo také auta. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s světlem líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů