Nejoblíbenější


Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka králíka k vytisknutí

Omalovánka s nemocným pejskem

Rusalka - obrázek, omalovánka k tisku

Baráček - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka prasátko k tisku, vytisknutí

Omalovánka k tisku nazvaná prasátko k vybarvování pro tatínky. Omalovánka prasátka k vytisknutí. Obrázek prasete pro děti. Omalovánka prasátko je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Prasátko - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Prasátko - A5            Omalovánka - Prasátko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Prasátko patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázek, ke stáhnutí, ke stažení, k vytisknutí, Prasátko, elektronické omalovánky, obrázky, Zvířata, omalovánky, zadarmo, zdarma, k vytištění, pro děti, k vybarvení

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Obrázek Prasátko k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s prasátkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stažení v novém okně webového browseru (Mozilla, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdší a silnější papír. K omalování potom může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako olejové pastely, křídy, propisovací tužky, tužky či pera. Malovacích potřeb je pro malá děcka k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku prasátko lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s prasátkem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří elektrickou energii, dětské oči nebo též peněženku. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. olejové pastely, křídy nebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba lidské profese, květiny, hudební nástroje a pochopitelně i prasátko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé sporty, jednotlivá zvířata případně pohádkové postavy. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Kim Possible, Bezzubka, Diddl, Alenka v říši divů nebo též Život brouka. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé ratolesti které na našich stránkách máme k uložení jsou: hasiči, mašinka, kočka, auto a auta. Ať si vaše dítko užije malování prasátka.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů