Doporučené


Omalovánka budovy k vytisknutí

Obrázek psa k tisku

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka prasátko zdarma k vytištění

Omalovánka dostupná pod názvem prasátko k vybarvení pro holčičky. Omalovánka prasátka k vytisknutí. Obrázek prasete pro děti. Omalovánka prasátko je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Prasátko - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Prasátko - A5            Omalovánka - Prasátko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Prasátko patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Prasátko, k vytisknutí, ke stažení, k vybarvení, k vytištění, k tisku, Zvířata, obrázek, online, zdarma, pro děti, obrázky

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Obrázek k vybarvení Prasátko k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s prasátkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Opera, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvování pak může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako pera, tužky, vodové barvy, propisovací tužky či fixky. Dostupných kreslících potřeb je pro tatínky k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek prasátko lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s prasátkem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří elektřinu, peněženku a nebo počítač. Omalovánky nejsou pro tatínky jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (kupř. pera, tužky a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy jídel, sporty, různé kytky a pochopitelně i prasátko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, jednotlivá zvířata a zaměstnání lidí. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky? Jsou to motivy Stašpytlík, Pošťák Pat, Anna a Elsa, Alf a nebo Gormiti. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je zde bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro učitelky které tu máme ke stažení jsou: raketa, koně, princezna a princ, lokomotiva s vagónky nebo též liška. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s prasátkem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů