Top obrázky


Omalovánka budovy k vytisknutí

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka prasátko zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší pojmenovaná prasátko k omalování pro malá děcka. Omalovánka prasátka k vytisknutí. Obrázek prasete pro děti. Omalovánka prasátko je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Prasátko - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Prasátko - A5            Omalovánka - Prasátko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Prasátko patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Prasátko, k vytištění, online, obrázek, zdarma, obrázky, k vybarvení, k tisku, ke stažení, k vytisknutí, Zvířata, pro děti

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Obrázek Prasátko k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s prasátkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém oknu webového browseru (Safari, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvení potom může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako olejové pastely, křídy, temperové barvy, zvýrazňovače anebo umělecké tužky. Pomůcek na malování je pro holky i kluky k dispozici nepřeberné množství. Obrázek prasátko lze též vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s prasátkem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří elektrickou energii, dětské oči a nebo peníze. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. olejové pastely, křídy a temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmenka, postavy z pohádek, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i prasátko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají sporty, čísla a zaměstnání lidí. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Hannah Montana, Bezzubka, Mimoni, Kim Possible a nebo Furby. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty které zde máme ke stažení jsou: netopýr, vláček, mašinka, miminko případně pes. Nechť omalovánka s prasátkem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů