Top obrázky


Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka prasátko zdarma k vytištění

Omalovánka pojmenovaná prasátko k vybarvení pro chlapce i dívky. Omalovánka prasátka k vytisknutí. Obrázek prasete pro děti. Omalovánka prasátko je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Prasátko - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Prasátko - A5            Omalovánka - Prasátko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Prasátko patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: ke stažení, obrázky, Prasátko, zdarma, pro děti, k vybarvení, k vytisknutí, online, k vytištění, k tisku, obrázek, Zvířata

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Obrázek Prasátko k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s prasátkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chromium, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - zvýrazňovače, voskovky, umělecké tužky, temperové barvy nebo vodové barvy. Možností je pro děti k dispozici široká škála. Omalovánku prasátko lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s prasátkem má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří zrak dětí, peněženku a čas. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (například zvýrazňovače, voskovky případně umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba dopravní prostředky, lidské profese, pohádkové postavy a pochopitelně i prasátko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivá zvířata, hudební nástroje či kytky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Křemílek a Vochomůrka, Příšerky s.r.o., Bakugan, Kamarád Timmy a Tlapková patrola. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které tu máme k uložení jsou: slon, draci, psi, drak a liška. Ať si vaše dítko užije malování prasátka.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů