Nejstahovanější


Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Omalovánka prasátko zdarma k vytištění

Omalovánka nazvaná prasátko k omalování pro dívky i chlapce. Omalovánka prasátka k vytisknutí. Obrázek prasete pro děti. Omalovánka prasátko je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Prasátko - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Prasátko - A5            Omalovánka - Prasátko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Prasátko patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vybarvení, k vytištění, obrázky, Prasátko, ke stažení, Zvířata, obrázek, zdarma, pro děti, online, k tisku, k vytisknutí

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Obrázek Prasátko k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s prasátkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stažení v novém okně internetového browseru (Chromium, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír. K vybarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - uhly, temperové barvy, fixy, grafitové tužky nebo také fixky. Kreslících Potřeb na malování je pro holku i kluka k dispozici ohromující množství. Omalovánku prasátko lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s prasátkem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří elektřinu, peněženku a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (například uhly, temperové barvy a fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zvířata, hudební nástroje, písmenka a pochopitelně i prasátko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy jídel, zvířátka anebo druhy ptáků. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Příběh hraček, Mickey mouse, Jak vycvičit draka, Zootropolis a Mašinka Tomáš. Ty zde ale nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro chlapce i dívky které tu máme ke stáhnutí jsou: astronaut, raketa, auta, Popeláři nebo houby. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou prasátka.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů