Top obrázky


Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka králíka k vytisknutí

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka prasátko zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku nazvaná prasátko ke kreslení pro menší i větší děti. Omalovánka prasátka k vytisknutí. Obrázek prasete pro děti. Omalovánka prasátko je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Prasátko - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Prasátko - A5            Omalovánka - Prasátko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Prasátko patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázek, ke stažení, k vytisknutí, zdarma, online, pro děti, k tisku, Prasátko, k vytištění, k vybarvení, Zvířata, obrázky

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Obrázek Prasátko k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s prasátkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven k uložení v novém oknu webového browseru (Mozilla, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na silný a tvrdý papír. K obarvování následně může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako akrylové barvy, pastelové tužky, umělecké tužky, pastelky nebo též voskové tužky. Potřeb na malování je pro malé holčičky a chlapečky k dispozici vskutku hodně. Obrázek prasátko lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s prasátkem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, dětské oči případně peníze. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například akrylové barvy, pastelové tužky a nebo umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba hudební nástroje, druhy ptáků, květiny a pochopitelně i prasátko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají rostliny, jídla a zaměstnání lidí. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Myška Minie, panenka Winx, Zootropolis, Červená Karkulka případně Equestria Girls. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je zde bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro holku i kluka které tady máme ke stáhnutí jsou: draci, kočka, mašinka, raketa nebo také princezna a princ. Věříme, že se vám obrázek prasátka bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů