Nejlepší


Mojžíš s holí - obrázek, omalovánka k tisku

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka prasátko k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku nazvaná prasátko k vybarvení pro nejmenší děti. Omalovánka prasátka k vytisknutí. Obrázek prasete pro děti. Omalovánka prasátko je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Prasátko - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Prasátko - A5            Omalovánka - Prasátko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Prasátko patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: omalovánka, zadarmo, vymalovánky, pro děti, k tisku, domalovánky, Zvířata, omalovánky, ke stáhnutí, online, obrázek, elektronické omalovánky, Prasátko, k vytisknutí

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Obrázek Prasátko k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s prasátkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stažení v novém oknu browseru (Firefox, Chromium apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s větší tloušťkou. K obarvení následně může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako uhlíky, pastelky, propisovací tužky, křídy nebo též tužky. Výtvarných potřeb je pro školáky k dispozici ohromující množství. Obrázek prasátko lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s prasátkem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří zrak dětí, čas případně peněženku. Omalovánky nejsou pro školáky jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (například uhlíky, pastelky a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, lidské profese, písmenka a pochopitelně i prasátko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají čísla, různé sporty či jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro kluky? Jsou to motivy Lego friends, Power Strangers, Včelka Mája, Scooby Doo případně Among Us. Je ale problematické je zdarma získat a proto je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky které na našich stránkách máme k uložení jsou: lokomotiva s vagónky, koně, princezna, mašinka a loď. Ať vám omalovánka prasátko přinese mnoho radosti.


Najít na webu


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů