Top pět


Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka prasátko zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk označená prasátko ke kreslení pro puberťáky. Omalovánka prasátka k vytisknutí. Obrázek prasete pro děti. Omalovánka prasátko je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Prasátko - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Prasátko - A5            Omalovánka - Prasátko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Prasátko patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: online, obrázek, k vybarvení, k tisku, vymalovánky, pro děti, dětské obrázky, obrázky, ke stažení, elektronické omalovánky, Zvířata, Prasátko, k vytisknutí, omalovánky

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Obrázek Prasátko k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s prasátkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Mozilla, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. K omalování potom může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako vodové barvy, voskové tužky, grafitové tužky, umělecké tužky a pastelové tužky. Potřeb na malování je pro dívky k dispozici vskutku hodně. Obrázek prasátko lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s prasátkem má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří elektřinu, peníze a nebo počítač. Omalovánky nejsou pro dívky jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (například vodové barvy, voskové tužky či grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba kytky, písmena, druhy jídel a pochopitelně i prasátko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jídla, různé kytky a sporty. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy Myška Minie, Mickey mouse, Kouzelná beruška a černý kocour, Příběh hraček a nebo Simpsonovi. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka které na našich stránkách máme k uložení jsou: auta, dinosauři, loď, slon nebo také hasiči. Budeme rádi, pokud se vám omalovánka prasátka bude líbit.


Hledat slovo


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů