Doporučujeme


Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka kytka v květináči zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod jménem Kytka v květináči k obarvování pro kluky. Omalovánka Kytka v květináči je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kytka v květináči - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Kytka v květináči - A5            Omalovánka - Kytka v květináči - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kytka v květináči patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: k vytištění, vymalovánky, Kytka v květináči, k vybarvení, obrázky, omalovánka, omalovánky, k tisku, domalovánky, zdarma, zadarmo, k vytisknutí, pro děti, dětské obrázky

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Kytka v květináči k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s Kytka v květináči je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Opera, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. K vybarvení poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako vodové barvy, uhlíky, olejové pastely, pera nebo tempery. Výtvarných potřeb je pro puberťáky k dispozici nepřeberné množství. Obrázek Kytka v květináči lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Kytka v květináči má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří čas, oči dětí a nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro puberťáky jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (kupř. vodové barvy, uhlíky či olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, jednotlivá zvířata, hudební nástroje a pochopitelně i Kytka v květináči :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, druhy sportů a čísla. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Požárník Sam, Hello Kitty, Příběh hraček, Lego příběh a nebo Trollové. Ty tady ale nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro předškoláky které tu máme k uložení jsou: Santa Klaus, liška, drak, plachetnice a slon. Nechť omalovánka s Kytka v květináči přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů