Výběr obrázků


Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka kytka v květináči zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění uložená pod názvem Kytka v květináči ke kreslení pro chlapce. Omalovánka Kytka v květináči je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kytka v květináči - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kytka v květináči - A5            Omalovánka - Kytka v květináči - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kytka v květináči patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: pro děti, dětské obrázky, obrázek, zdarma, omalovánky, k vytisknutí, k vytištění, k tisku, ke stažení, obrázky, domalovánky, vymalovánky, omalovánka, elektronické omalovánky

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Kytka v květináči k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s Kytka v květináči je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Opera, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na tlustčí papír. K omalování poté může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako pastelové tužky, fixy, propisovací tužky, křídy nebo také pastelky. Dostupných kreslících potřeb je pro tatínky k dispozici ohromné množství. Obrázek Kytka v květináči lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s Kytka v květináči má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří dětské oči, počítač a oči dětí. Omalovánky nejsou pro tatínky jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například pastelové tužky, fixy případně propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zaměstnání, druhy automobilů, různá zvířátka a pochopitelně i Kytka v květináči :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají postavy z pohádek, druhy jídel a nebo jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro puberťáky? Jsou to motivy Gumídci, Angry birds, Hello Kitty, Petr Pan a Dragon Ball Z. Je však problematické je dostupná bez placení získat a proto je tu nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro holčičky které zde máme ke stažení jsou: vláček, drak, auto, plachetnice či loď. Věříme, že se vám obrázek Kytka v květináči bude líbit.


Najít slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů