Top omalovánky


Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka budovy k vytisknutí

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Pohádková kačenka - obrázek, omalovánka k tisku

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka ozdoby k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí pojmenovaná Ozdoby ke kreslení pro holky. Omalovánka Ozdoby je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Ozdoby - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Ozdoby - A5            Omalovánka - Ozdoby - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ozdoby patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: omalovánka, Ozdoby, omalovánky, obrázky, k vytisknutí, ke stažení, obrázek, k vybarvení, dětské obrázky, k vytištění, k tisku, zadarmo, domalovánky, elektronické omalovánky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Ozdoby k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Ozdoby je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Internet explorer, Chrome apod.). Doporučujeme tisknutí na tvrdší papír. K obarvování poté může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, pera, vodové barvy, olejové pastely a umělecké tužky. Možností je pro předškolní děti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku Ozdoby lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s Ozdoby má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří peněženku, zrak dětí nebo také oči dětí. Omalovánky nejsou pro předškolní děti jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například akrylové barvy, pera případně vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, druhy sportů, zvířátka a pochopitelně i Ozdoby :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají pohádkové postavy, zaměstnání anebo různá zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapce? Jsou to motivy Indiana Jones, Spongebob, Červená Karkulka, Anime nebo také Superčarodějnice. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malé ratolesti které tady máme k uložení jsou: traktor, auta, princezna a princ, draci a auta. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem Ozdoby.


Najít na webu


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů