Nejoblíbenější


Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek raketoplánu

Omalovánka s vánočním stromem

Omalovánka ozdoby k tisku, vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti s názvem Ozdoby k obarvování pro nejmenší. Omalovánka Ozdoby je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Ozdoby - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Ozdoby - A5            Omalovánka - Ozdoby - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ozdoby patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: omalovánka, k vytištění, pro děti, zadarmo, ke stažení, vymalovánky, omalovánky, Vánoce, k tisku, zdarma, k vytisknutí, domalovánky, dětské obrázky, ke stáhnutí

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Ozdoby k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s Ozdoby je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stažení v novém oknu browseru (Mozilla, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitnější papír. K omalování poté může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako olejové pastely, křídy, uhly, voskové tužky a tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro nejmenší děcka k dispozici vskutku hodně. Obrázek Ozdoby lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s Ozdoby má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektrickou energii, peníze anebo čas. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (např. olejové pastely, křídy nebo také uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba sporty, kytky, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i Ozdoby :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají květiny, jídla nebo zaměstnání. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Příběh hraček, Lion King, Doraemon, pes Pluto anebo Lady a Tramp. Ty zde však nemáme. Nejhledanější omalovánky pro děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: slon, sněhulák, netopýr, pes a čert. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s Ozdoby líbit.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů