Nej obrázky


Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka ozdoby k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem Ozdoby k vybarvení pro puberťáky. Omalovánka Ozdoby je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Ozdoby - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Ozdoby - A5            Omalovánka - Ozdoby - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ozdoby patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: dětské obrázky, domalovánky, k vytisknutí, Vánoce, pro děti, ke stáhnutí, omalovánky, k tisku, elektronické omalovánky, Ozdoby, obrázek, online, zdarma, vymalovánky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Ozdoby k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s Ozdoby je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Mozilla, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K omalování potom může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako voskovky, pera, olejové pastely, tužky případně pastelky. Výtvarných potřeb je pro nejmenší k dispozici vskutku hodně. Obrázek Ozdoby lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Ozdoby má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, počítač a dětské oči. Omalovánky nejsou pro nejmenší jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba voskovky, pera či olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, zvířata, zvířátka a pochopitelně i Ozdoby :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají čísla, druhy automobilů anebo různé kytky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro dospělé? Jsou to motivy Avatar, Kim Possible, Lví hlídka, Méďa Béďa a Kuře Calimero. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro malé ratolesti které tady máme ke stažení jsou: psi, houby, princezna a princ, draci nebo též mašinka. Věříme, že se vám obrázek Ozdoby bude líbit.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů