Top šest


Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka ozdoby k vytisknutí

Omalovánka pojmenovaná Ozdoby k vybarvení pro školáky. Omalovánka Ozdoby je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Ozdoby - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Ozdoby - A5            Omalovánka - Ozdoby - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ozdoby patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: zadarmo, pro děti, online, domalovánky, k vybarvení, ke stažení, Ozdoby, elektronické omalovánky, vymalovánky, omalovánky, k vytištění, k tisku, ke stáhnutí, zdarma

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Ozdoby k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s Ozdoby je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena k uložení v novém oknu prohlížeče (Opera, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvení pak může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako tempery, akrylové barvy, pastelové tužky, voskové tužky nebo také uhlíky. Kreslících Potřeb na malování je pro předškoláky k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek Ozdoby lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s Ozdoby má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří oči dětí, čas případně peněženku. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například tempery, akrylové barvy anebo pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zvířata, druhy jídel, různé kytky a pochopitelně i Ozdoby :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, jednotlivé druhy ptáků nebo hudební nástroje. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Peter Pan, Želvy Ninja, Křemílek a Vochomůrka, Doba ledová případně Včelka Mája. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejstahovanější omalovánky pro malé caparty které tu máme ke stažení jsou: draci, traktor, houby, astronaut a Santa Klaus. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku Ozdoby.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů