Nej pět


Obrázek štěněte

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek skůtru k vytisknutí

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Omalovánka Numeri 12 zdarma k vytištění

Omalovánka se jménem Numeri 12 k obarvení pro chlapce i dívky. Online omalovánka s náboženským motivem z Bible, z knihy Numeri 21:1-9. Určeno pro malé děti, předškoláky. Obrázek lze jednoduše zdarma vytisknout na domácí tiskárně. Omalovánka Numeri 12 je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Numeri 12 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Numeri 12 - A5            Omalovánka - Numeri 12 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Numeri 12 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: zdarma, obrázky, Bible a křesťanství, Numeri 12, k vytištění, pro děti, online, obrázek, k vybarvení, k vytisknutí, k tisku, ke stažení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Numeri 12 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Numeri 12 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového browseru (Safari, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdý papír. K vybarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - voskové tužky, křídy, akrylové barvy, tempery nebo temperové barvy. Malovacích potřeb je pro malé caparty fakt mnoho Omalovánku Numeri 12 lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Numeri 12 má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří oči dětí, čas či peníze. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (například voskové tužky, křídy nebo též akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, čísla, jídla a pochopitelně i Numeri 12 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zvířata, různé sporty a pohádkové postavy. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy U nás na farmě, Pinocchio, Bezzubka, Jak vycvičit draka či Shimmer a Shine. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejpožadovanější omalovánky pro děti které tady máme k uložení jsou: astronaut, koně, mašinka, raketa a auta. Nechť vám omalovánka s Numeri 12 přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů