Doporučujeme


Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Omalovánka Numeri 12 zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk nazvaná Numeri 12 k vybarvování pro slečny. Online omalovánka s náboženským motivem z Bible, z knihy Numeri 21:1-9. Určeno pro malé děti, předškoláky. Obrázek lze jednoduše zdarma vytisknout na domácí tiskárně. Omalovánka Numeri 12 je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Numeri 12 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Numeri 12 - A5            Omalovánka - Numeri 12 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Numeri 12 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: omalovánky, ke stáhnutí, pro děti, obrázky, Bible a křesťanství, k vybarvení, Numeri 12, k vytištění, ke stažení, elektronické omalovánky, zdarma, domalovánky, online, vymalovánky

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Numeri 12 k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s Numeri 12 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče (Firefox, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na tlustčí papír. Ke kreslení potom může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, tužky, vodové barvy, tempery případně uhlíky. Malovacích potřeb je pro dospělé k dispozici celá škála. Omalovánku Numeri 12 lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s Numeri 12 má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří dětské oči, čas a počítač. Omalovánky nejsou pro dospělé jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (např. umělecké tužky, tužky nebo vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, zvířátka, písmenka a pochopitelně i Numeri 12 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají lidské profese, různá zvířátka nebo též jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškolní děti? Jsou to motivy Pejsek a kočička, Požárník Sam, Zvonilka, Marvel Rocket a Teletubbies. Je ale velmi problematické je dostupná bez placení získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro chlapečky které tady máme ke stáhnutí jsou: plachetnice, lokomotiva, auto, astronaut anebo slon. Ať vám omalovánka Numeri 12 přinese mnoho radosti.


Prohledat web


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů