Nej obrázky


Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Numeri 12 zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti se jménem Numeri 12 k vybarvování pro děti. Online omalovánka s náboženským motivem z Bible, z knihy Numeri 21:1-9. Určeno pro malé děti, předškoláky. Obrázek lze jednoduše zdarma vytisknout na domácí tiskárně. Omalovánka Numeri 12 je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Numeri 12 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Numeri 12 - A5            Omalovánka - Numeri 12 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Numeri 12 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytisknutí, ke stažení, pro děti, zdarma, Numeri 12, obrázky, online, k vybarvení, obrázek, k vytištění, Bible a křesťanství, k tisku

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Numeri 12 k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s Numeri 12 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Internet explorer, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší a silnější papír. K vybarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - umělecké tužky, voskovky, fixky, olejové pastely nebo vodové barvy. Možností je pro holčičky i chlapečky vskutku velmi mnoho. Omalovánku Numeri 12 lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s Numeri 12 má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří elektřinu, počítač nebo též peníze. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba umělecké tužky, voskovky případně fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různé sporty, zvířata, zaměstnání lidí a pochopitelně i Numeri 12 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají postavy z pohádek, dopravní prostředky nebo také druhy jídel. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Asterix a Obelix, Krtek, Doba ledová, IronMan nebo též Ledové království. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro naše milé prcky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: dinosauři, princezna, lokomotiva s vagónky, drak či astronaut. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou Numeri 12.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů