Výběr obrázků


Indián - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka budovy k vytisknutí

Člověk - obrázek, omalovánka k tisku

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Omalovánka Numeri 12 zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk pojmenovaná Numeri 12 k obarvování pro větší děti. Online omalovánka s náboženským motivem z Bible, z knihy Numeri 21:1-9. Určeno pro malé děti, předškoláky. Obrázek lze jednoduše zdarma vytisknout na domácí tiskárně. Omalovánka Numeri 12 je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Numeri 12 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Numeri 12 - A5            Omalovánka - Numeri 12 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Numeri 12 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: online, k tisku, zdarma, k vybarvení, k vytisknutí, domalovánky, pro děti, ke stáhnutí, vymalovánky, obrázek, dětské obrázky, elektronické omalovánky, ke stažení, Numeri 12

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Numeri 12 k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s Numeri 12 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena k uložení v novém oknu prohlížeče (Chromium, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vysokou gramáží. K vybarvování poté může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, temperové barvy, pastelky, vodové barvy nebo voskovky. Dostupných kreslících potřeb je pro předškoláky k dispozici vskutku hodně. Obrázek Numeri 12 lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s Numeri 12 má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří dětské oči, oči dětí a elektřinu. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (kupř. umělecké tužky, temperové barvy a nebo pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba hudební nástroje, zvířátka, pohádkové postavy a pochopitelně i Numeri 12 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jídla, jednotlivé druhy ptáků nebo také rostliny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Adiboo, Bořek stavitel, Ice Age, Furby a Tučňáci z Madagaskaru. Ty tady ale nemáme. Nejhledanější omalovánky pro puberťáky které tu máme ke stažení jsou: Popeláři, pes, loď, dinosauři a psi. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou Numeri 12.


Najít slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů