Top obrázky


Omalovánka s vánočním stromem

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka budovy k vytisknutí

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s nemocným pejskem

Omalovánka Numeri 12 zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk pojmenovaná Numeri 12 k omalování pro kluky i holky. Online omalovánka s náboženským motivem z Bible, z knihy Numeri 21:1-9. Určeno pro malé děti, předškoláky. Obrázek lze jednoduše zdarma vytisknout na domácí tiskárně. Omalovánka Numeri 12 je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Numeri 12 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Numeri 12 - A5            Omalovánka - Numeri 12 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Numeri 12 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: online, Numeri 12, pro děti, zdarma, k vytištění, k tisku, k vybarvení, obrázek, Bible a křesťanství, ke stažení, obrázky, k vytisknutí

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Numeri 12 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Numeri 12 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena k uložení v novém oknu prohlížeče (Internet explorer, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvení poté může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako tempery, fixky, pera, grafitové tužky případně tužky. Kreslících potřeb je dnes pro naše zlatíčka k dispozici ohromné množství. Obrázek Numeri 12 lze také vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka s Numeri 12 má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří elektřinu, oči dětí a nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (např. tempery, fixky nebo také pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba lidské profese, jednotlivé druhy ptáků, pohádkové postavy a pochopitelně i Numeri 12 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různá zvířátka, sporty anebo jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Pinocchio, Bezzubka, Asterix a Obelix, Madagaskar a nebo Sněhurka. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které tu máme ke stáhnutí jsou: slon, auta, princezna a princ, lokomotiva nebo též pes. Ať si vaše dítě užije obrázek Numeri 12.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů