Nejstahovanější


Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Omalovánka Numeri 12 zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk označená Numeri 12 ke kreslení pro malé caparty. Online omalovánka s náboženským motivem z Bible, z knihy Numeri 21:1-9. Určeno pro malé děti, předškoláky. Obrázek lze jednoduše zdarma vytisknout na domácí tiskárně. Omalovánka Numeri 12 je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Numeri 12 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Numeri 12 - A5            Omalovánka - Numeri 12 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Numeri 12 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: obrázky, k vybarvení, zdarma, obrázek, ke stažení, Numeri 12, pro děti, k vytištění, online, Bible a křesťanství, k vytisknutí, k tisku

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Numeri 12 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s Numeri 12 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Chromium, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší papír. K obarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - fixy, temperové barvy, umělecké tužky, voskové tužky nebo též tužky. Potřeb na malování je pro slečny opravdu mnoho. Omalovánku Numeri 12 lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s Numeri 12 má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří čas, peníze a elektřinu. Omalovánky nejsou pro slečny jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (třeba fixy, temperové barvy a umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, dopravní prostředky, druhy ptáků a pochopitelně i Numeri 12 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají postavy z pohádek, druhy automobilů či pohádkové postavy. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro předškolní děti? Jsou to motivy Želvy Ninja, Angry birds, Angelína balerína, princezna Sofie a Shrek. Nejsou k dispozici zdarma a tak je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší které tu máme ke stažení jsou: psi, vláček, drak, loď nebo také slon. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s Numeri 12.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů