Doporučujeme


Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Obrázek chlapce k vytisknutí

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Numeri 12 zdarma k vytištění

Dětská omalovánka označená Numeri 12 k vybarvení pro malé caparty. Online omalovánka s náboženským motivem z Bible, z knihy Numeri 21:1-9. Určeno pro malé děti, předškoláky. Obrázek lze jednoduše zdarma vytisknout na domácí tiskárně. Omalovánka Numeri 12 je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Numeri 12 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Numeri 12 - A5            Omalovánka - Numeri 12 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Numeri 12 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytisknutí, k tisku, obrázek, zdarma, obrázky, pro děti, Bible a křesťanství, online, ke stažení, k vybarvení, k vytištění, Numeri 12

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Numeri 12 k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s Numeri 12 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Chromium, Mozilla apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír. K omalování pak může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako pera, křídy, fixy, akrylové barvy nebo též voskovky. Malovacích potřeb je pro kluky i holky opravdu mnoho. Obrázek Numeri 12 lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Numeri 12 má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří dětské oči, čas a nebo počítač. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba pera, křídy případně fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy automobilů, sporty, jídla a pochopitelně i Numeri 12 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, druhy ptáků anebo hudební nástroje. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Duhová nevěsta, Království lesních strážců, Ratatouille, Rio a nebo Včelka Mája. Je ale náročné je zadarmo získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro děti které tu máme ke stažení jsou: piráti, kočka, dinosauři, Santa Klaus a princezna. Věříme, že se vám obrázek Numeri 12 bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů