Doporučené


Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Žena za volantem k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí nazvaná žena za volantem k vybarvování pro menší i větší děti. Omalovánka žena za volantem je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Žena za volantem - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Žena za volantem - A5            Omalovánka - Žena za volantem - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Žena za volantem patří do kategorie Auta

Klíčová slova: online, Žena za volantem, zdarma, k vytisknutí, k vytištění, k vybarvení, Auta, obrázky, pro děti, ke stažení, k tisku, obrázek

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Žena za volantem k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění se ženou za volantem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Internet explorer, Opera apod.). Doporučujeme vytištění na papír s větší gramáží. K obarvení následně může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako pastelky, voskovky, propisovací tužky, zvýrazňovače a temperové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro chlapce i dívky opravdu mnoho. Obrázek žena za volantem lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka se ženou za volantem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří dětské oči, elektřinu a peněženku. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (např. pastelky, voskovky a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba sporty, pohádkové postavy, druhy jídel a pochopitelně i ženu za volantem :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy ptáků, zaměstnání lidí anebo různé sporty. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Superčarodějnice, Harley Quinn, Madagaskar, Monster high a Superman. Ty na našich stránkách ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro kluky a holky které zde máme k uložení jsou: auto, Popeláři, dinosauři, miminko nebo loď. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou ženy za volantem.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů