Nejstahovanější


Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Omalovánka Žena za volantem k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem žena za volantem k omalování pro malá děcka. Omalovánka žena za volantem je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Žena za volantem - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Žena za volantem - A5            Omalovánka - Žena za volantem - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Žena za volantem patří do kategorie Auta

Klíčová slova: k vybarvení, k tisku, pro děti, k vytištění, obrázek, obrázky, online, zdarma, k vytisknutí, Auta, ke stažení, Žena za volantem

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Žena za volantem k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění se ženou za volantem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Mozilla, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silný a tvrdý papír. K vybarvení pak může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, tempery, fixy, zvýrazňovače a nebo grafitové tužky. Možností je pro školáky vskutku mnoho. Obrázek žena za volantem lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění se ženou za volantem má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří dětské oči, peněženku a počítač. Omalovánky nejsou pro školáky jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (třeba pastelové tužky, tempery případně fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zaměstnání, květiny, různá zvířata a pochopitelně i ženu za volantem :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé sporty, hudební nástroje a jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Lego, Avengers, Krtek, Spiderman a Blesk McQueen. Je ale nákladné je zdarma sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro menší i větší děti které tady máme ke stáhnutí jsou: raketa, sněhulák, traktor, draci nebo též drak. Ať omalovánka žena za volantem přinese radost vašim dětem.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů