Top šest


Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek jukeboxu

Obrázek skůtru k vytisknutí

Lama alpaka - obrázek, omalovánka k tisku

Oslík - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka Žena za volantem k vytisknutí

Omalovánka k vytištění se jménem žena za volantem k obarvení pro prcky. Omalovánka žena za volantem je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Žena za volantem - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Žena za volantem - A5            Omalovánka - Žena za volantem - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Žena za volantem patří do kategorie Auta

Klíčová slova: Auta, zdarma, omalovánka, ke stažení, obrázek, k vybarvení, k vytisknutí, pro děti, Žena za volantem, k tisku, obrázky, online, domalovánky, ke stáhnutí

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Žena za volantem k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk se ženou za volantem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Opera, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - tužky, grafitové tužky, akrylové barvy, temperové barvy nebo též vodové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro učitelky k dispozici široká škála. Omalovánku žena za volantem lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka se ženou za volantem má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří peněženku, elektrickou energii nebo také elektřinu. Omalovánky nejsou pro učitelky jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (např. tužky, grafitové tužky případně akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, jídla, zvířátka a pochopitelně i ženu za volantem :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířata, jednotlivá zvířata anebo různé sporty. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro dospělé? Jsou to motivy Bambi, Duhová nevěsta, Příšerky s.r.o., Lego nebo také Kniha džunglí. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro holčičky které tady máme k uložení jsou: dinosauři, koně, miminko, sněhulák nebo liška. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou žena za volantem.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů