Nejhledanější


Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Omalovánka Žena za volantem k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk pojmenovaná žena za volantem k obarvení pro dívky i chlapce. Omalovánka žena za volantem je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Žena za volantem - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Žena za volantem - A5            Omalovánka - Žena za volantem - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Žena za volantem patří do kategorie Auta

Klíčová slova: k tisku, Auta, k vybarvení, zdarma, k vytisknutí, obrázek, k vytištění, obrázky, pro děti, ke stažení, Žena za volantem, online

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Žena za volantem k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku se ženou za volantem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče (Firefox, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší a silnější papír. K obarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - tužky, pera, fixky, temperové barvy a propisovací tužky. Pomůcek na malování je pro ratolesti k dispozici ohromné množství. Omalovánku žena za volantem lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti se ženou za volantem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří dětské oči, počítač případně zrak dětí. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (např. tužky, pera nebo fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, zvířátka, zvířata a pochopitelně i ženu za volantem :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, rostliny či pohádkové postavy. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Bugs Bunny, Kačer Donald, Shimmer a Shine, Lví král případně Život brouka. Ty tu však nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti které tady máme ke stáhnutí jsou: auto, plachetnice, drak, vláček a Popeláři. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou ženy za volantem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů