Doporučujeme


Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Žena za volantem k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod názvem žena za volantem k vybarvení pro děti. Omalovánka žena za volantem je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Žena za volantem - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Žena za volantem - A5            Omalovánka - Žena za volantem - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Žena za volantem patří do kategorie Auta

Klíčová slova: k tisku, ke stažení, zdarma, obrázek, Žena za volantem, online, pro děti, obrázky, k vytisknutí, Auta, k vytištění, k vybarvení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Žena za volantem k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění se ženou za volantem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Internet explorer, Chrome apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silný a tvrdý papír. K obarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - temperové barvy, vodové barvy, pastelky, křídy nebo zvýrazňovače. Kreslících Potřeb na malování je pro malé ratolesti k dispozici celá škála. Omalovánku žena za volantem lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší se ženou za volantem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří elektrickou energii, počítač a nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. temperové barvy, vodové barvy anebo pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různé sporty, zaměstnání, hudební nástroje a pochopitelně i ženu za volantem :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají postavy z pohádek, lidské profese či jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Želvy Ninja, Astroboy, Princezna a žabák, panenka Winx a nebo Bořek stavitel. Je však problematické je dostupná bez placení sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro holky i kluky které zde máme ke stažení jsou: astronaut, liška, sněhulák, auta nebo též miminko. Ať omalovánka žena za volantem přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů