Nejstahovanější


Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka tenistky

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Žena za volantem k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem žena za volantem k vybarvení pro menší i větší děti. Omalovánka žena za volantem je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Žena za volantem - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Žena za volantem - A5            Omalovánka - Žena za volantem - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Žena za volantem patří do kategorie Auta

Klíčová slova: online, k vytištění, k vybarvení, k vytisknutí, k tisku, ke stažení, Žena za volantem, pro děti, obrázek, obrázky, zdarma, Auta

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Žena za volantem k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí se ženou za volantem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Chrome, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s větší gramáží. K obarvování pak může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako vodové barvy, uhly, akrylové barvy, tužky případně uhlíky. Kreslících potřeb je dnes pro holčičky i chlapečky opravdu mnoho. Obrázek žena za volantem lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka se ženou za volantem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří elektřinu, dětské oči a peníze. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například vodové barvy, uhly nebo akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, pohádkové postavy, rostliny a pochopitelně i ženu za volantem :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivá zvířata, sporty anebo různá zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Toy Story, Tom a Jerry, Včelka Mája a Lego příběh. Je však složité je zadarmo získat a proto je tu nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé děti které zde máme ke stažení jsou: slon, raketa, čert, lokomotiva s vagónky či draci. Budeme rádi, v případě že se vám omalovánka ženy za volantem bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů