Top omalovánky


Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka trojúhelníky k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti uložená pod názvem trojúhelníky k obarvení pro holky i kluky. Abstraktní antistresová omalovánka s trojúhelníky určená pro dospělé. Omalovánka trojúhelníky je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Trojúhelníky - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Trojúhelníky - A5            Omalovánka - Trojúhelníky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Trojúhelníky patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vytisknutí, Ostatní, obrázky, obrázek, k vytištění, zdarma, online, Trojúhelníky, k vybarvení, ke stažení, k tisku, pro děti

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Obrázek Trojúhelníky k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s ? je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Chromium, Safari apod.). Doporučujeme vytištění na tvrdý papír. K omalování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - uhly, voskové tužky, uhlíky, vodové barvy a tempery. Výtvarných potřeb je pro ratolesti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku trojúhelníky lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s ? má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří počítač, oči dětí či elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například uhly, voskové tužky nebo také uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba písmena, různá zvířátka, druhy jídel a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, kytky nebo zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy IronMan, Blesk McQueen, Barbie, Aladin či Červená Karkulka. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti které tu máme ke stažení jsou: princezna, drak, psi, lokomotiva s vagónky anebo astronaut. Nechť omalovánka s ? přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů