Nej obrázky


Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka trojúhelníky k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění uložená pod názvem trojúhelníky k obarvení pro malé caparty. Abstraktní antistresová omalovánka s trojúhelníky určená pro dospělé. Omalovánka trojúhelníky je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Trojúhelníky - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Trojúhelníky - A5            Omalovánka - Trojúhelníky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Trojúhelníky patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vytisknutí, online, Trojúhelníky, k vybarvení, obrázky, zdarma, pro děti, k tisku, ke stažení, obrázek, k vytištění, Ostatní

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Obrázek Trojúhelníky k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s ? je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Opera, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na kvalitní papír. Ke kreslení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - fixky, pastelové tužky, pera, voskové tužky nebo také temperové barvy. Výtvarných potřeb je pro malé holčičky a chlapečky vskutku mnoho. Omalovánku trojúhelníky lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s ? má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří peníze, dětské oči či zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (např. fixky, pastelové tužky nebo pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba postavy z pohádek, druhy jídel, různé kytky a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířata, písmena anebo zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy pes Pluto, Indiana Jones, Mimoni, Hello Kitty či Avatar. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro ratolesti které tady máme k uložení jsou: pes, čert, Santa Klaus, princezna a princ a nebo lokomotiva. Budeme rádi, jestliže se vám omalovánka ? bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů