Doporučené


Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka králíka k vytisknutí

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Omalovánka budovy k vytisknutí

Omalovánka rozprašovač k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem rozprašovač k vybarvování pro předškoláky. Omalovánka rozprašovač je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Rozprašovač - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Rozprašovač - A5            Omalovánka - Rozprašovač - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Rozprašovač patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: zdarma, Rozprašovač, Ostatní, obrázek, k vytištění, ke stažení, pro děti, online, k tisku, k vybarvení, k vytisknutí, obrázky

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Rozprašovač k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s rozprašovačem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chrome, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s větší tloušťkou. K vybarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - propisovací tužky, pera, tempery, voskové tužky nebo též fixky. Výtvarných potřeb je pro dospělé k dispozici široká škála. Omalovánku rozprašovač lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s rozprašovačem má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří čas, elektrickou energii či peníze. Omalovánky nejsou pro dospělé jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (kupř. propisovací tužky, pera a tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba rostliny, jídla, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i rozprašovače :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají postavy z pohádek, květiny nebo různá zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky? Jsou to motivy Hulk, Ledové království, Bezzubka, Grinch či Shimmer a Shine. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro prcky které tu máme k uložení jsou: kočka, mašinka, auto, hasiči anebo auta. Ať si vaše dítko užije malování rozprašovače.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů