Doporučené


Omalovánka tenistky

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Omalovánka rozprašovač k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem rozprašovač k obarvení pro děti. Omalovánka rozprašovač je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Rozprašovač - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Rozprašovač - A5            Omalovánka - Rozprašovač - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Rozprašovač patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vybarvení, obrázek, k vytištění, k tisku, obrázky, pro děti, Ostatní, online, k vytisknutí, ke stažení, Rozprašovač, zdarma

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Rozprašovač k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s rozprašovačem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Mozilla, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K omalování následně může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako uhly, pastelové tužky, fixy, voskovky a nebo uhlíky. Pomůcek na malování je pro malé děti k dispozici nepřeberné množství. Obrázek rozprašovač lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s rozprašovačem má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří peněženku, peníze a oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé děti jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (například uhly, pastelové tužky nebo též fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, druhy automobilů, čísla a pochopitelně i rozprašovače :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají dopravní prostředky, hudební nástroje a kytky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Asterix a Obelix, Princezna a žabák, Pošťák Pat, Království lesních strážců a Požárník Sam. Ty tady ale nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které tu máme ke stažení jsou: princezna, lokomotiva s vagónky, liška, plachetnice a astronaut. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou rozprašovače.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů