Top pět


Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek štěněte

Omalovánka rozprašovač k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku dostupná pod názvem rozprašovač ke kreslení pro chlapce i dívky. Omalovánka rozprašovač je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Rozprašovač - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Rozprašovač - A5            Omalovánka - Rozprašovač - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Rozprašovač patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: obrázek, Rozprašovač, k vytisknutí, zdarma, k vybarvení, Ostatní, k tisku, online, ke stažení, k vytištění, pro děti, obrázky

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Rozprašovač k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s rozprašovačem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Chromium, Mozilla apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdší a silnější papír. K vybarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelové tužky, fixky, grafitové tužky, propisovací tužky nebo pastelky. Výtvarných potřeb je pro kluky i holky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku rozprašovač lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s rozprašovačem má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří dětské oči, peněženku a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (třeba pastelové tužky, fixky nebo také grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba dopravní prostředky, písmena, kytky a pochopitelně i rozprašovače :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různá zvířata, jednotlivé druhy rostlin a lidské profese. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Flintstoneovi, Pat a Mat, Křemílek a Vochomůrka, Požárník Sam a Astroboy. Je ale náročné je dostupná bez placení získat a proto je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které tu máme k uložení jsou: astronaut, raketa, pes, psi a nebo auto. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s rozprašovačem líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů