Nejlepší


Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka písmeno F k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem písmeno F k vybarvování pro chlapce. Omalovánka písmeno F je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Písmeno F - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Písmeno F - A5            Omalovánka - Písmeno F - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno F patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: obrázky, domalovánky, omalovánka, omalovánky, vymalovánky, ke stažení, obrázek, dětské obrázky, ke stáhnutí, online, k vytištění, k vybarvení, zadarmo, k vytisknutí

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Písmeno F k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s písmenem fem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Firefox, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - vodové barvy, tempery, pera, temperové barvy anebo uhly. Možností je pro dospělé k dispozici ohromné množství. Omalovánku písmeno F lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s písmenem fem má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, počítač případně zrak dětí. Omalovánky nejsou pro dospělé jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. vodové barvy, tempery nebo také pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba druhy sportů, kytky, rostliny a pochopitelně i písmena f :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, zaměstnání lidí a dopravní prostředky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro předškolní děti? Jsou to motivy Angry birds, Pošťák Pat, Monster High, Budulínek případně Shrek. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro učitelky které tu máme ke stažení jsou: sněhulák, liška, miminko, hasiči nebo též loď. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s písmenem fem líbit.


Prohledat web


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů