Nejvyhledávanější


Omalovánka s nemocným pejskem

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka písmeno F k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí se jménem písmeno F k vybarvování pro chlapce i dívky. Omalovánka písmeno F je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Písmeno F - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Písmeno F - A5            Omalovánka - Písmeno F - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno F patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vytištění, zdarma, online, pro děti, k vytisknutí, Písmeno F, Znaky, ke stažení, k tisku, obrázek, k vybarvení, obrázky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Písmeno F k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s písmenem fem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče (Opera, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - fixy, křídy, uhly, olejové pastely a nebo voskovky. Výtvarných potřeb je pro naše milé prcky k dispozici pestrá škála. Omalovánku písmeno F lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s písmenem fem má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří dětské oči, oči dětí nebo též počítač. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například fixy, křídy nebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy jídel, písmena, jídla a pochopitelně i písmena f :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířátka, druhy ptáků a různé kytky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Toy Story, Anna a Elsa, Mickey mouse, Tom a Jerry nebo též Bob a Bobek. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka které tu máme ke stáhnutí jsou: princezna a princ, sněhulák, lokomotiva, koně případně traktor. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou písmeno F.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů