Doporučujeme


Omalovánka králíka k vytisknutí

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka písmeno F k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk nazvaná písmeno F k obarvení pro malé i větší děti. Omalovánka písmeno F je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Písmeno F - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Písmeno F - A5            Omalovánka - Písmeno F - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno F patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: ke stažení, k vytisknutí, zdarma, pro děti, Znaky, obrázky, online, k vytištění, k vybarvení, k tisku, obrázek, Písmeno F

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Písmeno F k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s písmenem fem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stažení v novém oknu prohlížeče (Safari, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší tloušťkou. K vybarvování potom může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako tužky, vodové barvy, tempery, akrylové barvy a pera. Kreslících potřeb je dnes pro malé holčičky a chlapečky k dispozici ohromující množství. Obrázek písmeno F lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s písmenem fem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peněženku, počítač a nebo čas. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (např. tužky, vodové barvy případně tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba druhy automobilů, lidské profese, zvířátka a pochopitelně i písmena f :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají písmenka, zaměstnání a druhy sportů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Kniha džunglí, Stašpytlík, Šmoulové, Hannah Montana a nebo Aladin. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejstahovanější omalovánky pro menší i větší děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: miminko, houby, piráti, plachetnice či vláček. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku písmeno F.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů