Nejoblíbenější


Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s nemocným pejskem

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka bájný jednorožec k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti uložená pod názvem bájný jednorožec k vybarvování pro školáky. Omalovánka bájný jednorožec je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Bájný jednorožec - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Bájný jednorožec - A5            Omalovánka - Bájný jednorožec - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bájný jednorožec patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: Pohádky, omalovánka, dětské obrázky, k vytisknutí, pro děti, obrázky, online, omalovánky, zadarmo, Bájný jednorožec, k vytištění, ke stažení, ke stáhnutí, k vybarvení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Bájný jednorožec k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s bájným jednorožcem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Internet explorer, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitní papír. K vybarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - tempery, zvýrazňovače, pastelové tužky, tužky nebo též fixy. Kreslících Potřeb na malování je pro nejmenší děcka opravdu mnoho. Omalovánku bájný jednorožec lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s bájným jednorožcem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří elektrickou energii, peníze a peněženku. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (kupř. tempery, zvýrazňovače nebo pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba sporty, různá zvířata, čísla a pochopitelně i bájný jednorožec :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířátka, jednotlivá zvířata nebo také zaměstnání. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Hot Wheels, Rio, Kim Possible, Frozen a Hello Kitty. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejhledanější omalovánky pro dívky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: auta, hasiči, netopýr, lokomotiva s vagónky anebo psi. Ať si vaše dítko užije malování bájného jednorožce.


Najít na webu


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů