Výběr obrázků


Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek psa k tisku

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Chaloupka - obrázek, omalovánka k tisku

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka bájný jednorožec zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk pojmenovaná bájný jednorožec k obarvování pro chlapce. Omalovánka bájný jednorožec je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Bájný jednorožec - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Bájný jednorožec - A5            Omalovánka - Bájný jednorožec - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bájný jednorožec patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: obrázek, omalovánky, k vytisknutí, online, k vybarvení, Bájný jednorožec, zdarma, omalovánka, k tisku, zadarmo, k vytištění, pro děti, obrázky, ke stažení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Bájný jednorožec k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s bájným jednorožcem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stažení v novém okně browseru (Chromium, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír. K vybarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - pastelky, temperové barvy, uhlíky, umělecké tužky a akrylové barvy. Potřeb na malování je pro prcky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku bájný jednorožec lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s bájným jednorožcem má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří peněženku, elektřinu nebo také oči dětí. Omalovánky nejsou pro prcky jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (např. pastelky, temperové barvy nebo uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, jednotlivé druhy ptáků, lidské profese a pochopitelně i bájný jednorožec :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají pohádkové postavy, různá zvířátka nebo též písmenka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro předškolní děti? Jsou to motivy Lion King, Hot Wheels, Medvědí bratři, Hledá se Nemo nebo také Tom a Jerry. Ty tu ale nemáme. Nejhledanější omalovánky pro učitelky které zde máme ke stáhnutí jsou: auto, mašinka, vláček, princezna anebo Popeláři. Nechť vám omalovánka s bájným jednorožcem přinese mnoho hezkých chvil.


Najít slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů