Výběr omalovánek


Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka bájný jednorožec k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk dostupná pod názvem bájný jednorožec k obarvení pro malé caparty. Omalovánka bájný jednorožec je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Bájný jednorožec - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Bájný jednorožec - A5            Omalovánka - Bájný jednorožec - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bájný jednorožec patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: ke stáhnutí, Pohádky, zdarma, k vytištění, online, dětské obrázky, k vytisknutí, obrázky, omalovánky, zadarmo, ke stažení, Bájný jednorožec, domalovánky, obrázek

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Bájný jednorožec k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s bájným jednorožcem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stažení v novém oknu webového browseru (Mozilla, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na pevnější papír. K vybarvení poté může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pastelky, zvýrazňovače, grafitové tužky, voskové tužky a akrylové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro malé děti k dispozici celá škála. Obrázek bájný jednorožec lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s bájným jednorožcem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří oči dětí, elektřinu a počítač. Omalovánky nejsou pro malé děti jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (kupř. pastelky, zvýrazňovače a nebo grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba sporty, pohádkové postavy, různá zvířata a pochopitelně i bájný jednorožec :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají postavy z pohádek, druhy jídel případně rostliny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro prcky? Jsou to motivy princezna Sofie, U nás na farmě, Angelína balerína, Popelka a Spongebob. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro tatínky které zde máme ke stáhnutí jsou: plachetnice, čert, mašinka, raketa nebo koně. Nechť omalovánka s bájným jednorožcem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Ads


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů