Nej omalovánky


Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek jukeboxu

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Samuel 2 k vytisknutí

Omalovánka pro tisk pojmenovaná Samuel 2 k obarvování pro školáky. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně ze Samuelovy knihy 13:6-14. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Samuel 2 je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Samuel 2 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Samuel 2 - A5            Omalovánka - Samuel 2 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Samuel 2 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: obrázky, k vytištění, zdarma, obrázek, k vytisknutí, Samuel 2, k vybarvení, pro děti, k tisku, Bible a křesťanství, online, ke stažení

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..

Obrázek Samuel 2 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s Samuel 2 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Safari, Chromium apod.). Doporučujeme tisknutí na tvrdý papír. K obarvení pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, pastelky, uhly, tužky a vodové barvy. Potřeb na malování je pro předškoláky k dispozici celá škála. Omalovánku Samuel 2 lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s Samuel 2 má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří elektrickou energii, počítač a nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. pastelové tužky, pastelky a uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba květiny, lidské profese, čísla a pochopitelně i Samuel 2 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají hudební nástroje, druhy automobilů nebo také druhy jídel. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Pocahontas, Ninjago, Frozen, Tarzan a nebo Scooby Doo. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro kluky i holky které zde máme k uložení jsou: raketa, astronaut, pes, koně případně slon. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou Samuel 2.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů