Výběr obrázků


Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Samuel 2 k vytisknutí

Omalovánka dostupná pod jménem Samuel 2 ke kreslení pro malé i větší děti. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně ze Samuelovy knihy 13:6-14. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Samuel 2 je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Samuel 2 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Samuel 2 - A5            Omalovánka - Samuel 2 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Samuel 2 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: Bible a křesťanství, online, k vybarvení, obrázky, Samuel 2, pro děti, k tisku, k vytištění, ke stažení, k vytisknutí, zdarma, obrázek

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..

Obrázek k vybarvení Samuel 2 k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s Samuel 2 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Internet explorer, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír. K omalování lze poté zvolit různé psací potřeby - uhlíky, uhly, křídy, pastelky nebo též pastelové tužky. Malovacích potřeb je pro malé caparty k dispozici celá škála. Omalovánku Samuel 2 lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s Samuel 2 má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří zrak dětí, počítač anebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. uhlíky, uhly a křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba pohádkové postavy, různé kytky, rostliny a pochopitelně i Samuel 2 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají sporty, zvířata nebo také jídla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Toy Story, Power Strangers, Mimoni, Mickey mouse anebo Bořek stavitel. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejhledanější omalovánky pro holku i kluka které tu máme k uložení jsou: traktor, mašinka, auta, sněhulák nebo miminko. Věříme, že se vám obrázek Samuel 2 bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů