Top obrázky


Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Samuel 2 k vytisknutí

Omalovánka k tisku se jménem Samuel 2 k omalování pro naše ratolesti. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně ze Samuelovy knihy 13:6-14. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Samuel 2 je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Samuel 2 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Samuel 2 - A5            Omalovánka - Samuel 2 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Samuel 2 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: obrázek, k tisku, Samuel 2, k vytištění, k vytisknutí, k vybarvení, zdarma, online, ke stažení, pro děti, obrázky, Bible a křesťanství

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..

Obrázek Samuel 2 k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s Samuel 2 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém okně internetového browseru (Chrome, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvení potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, voskové tužky, propisovací tužky, voskovky a pastelové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro chlapce i dívky k dispozici pestrá škála. Omalovánku Samuel 2 lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s Samuel 2 má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří elektřinu, peněženku a nebo čas. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba grafitové tužky, voskové tužky nebo též propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba dopravní prostředky, jednotlivá zvířata, pohádkové postavy a pochopitelně i Samuel 2 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají rostliny, lidské profese či zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy pes Pluto, Červená Karkulka, Spongebob, Marvel Rocket a nebo Asterix a Obelix. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro školáky které zde máme ke stažení jsou: princezna, lokomotiva s vagónky, auta, astronaut případně kočka. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s Samuel 2.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů