Nejoblíbenější


Omalovánka budovy k vytisknutí

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Samuel 2 k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší pojmenovaná Samuel 2 k obarvení pro školáky. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně ze Samuelovy knihy 13:6-14. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Samuel 2 je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Samuel 2 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Samuel 2 - A5            Omalovánka - Samuel 2 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Samuel 2 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: Samuel 2, pro děti, k tisku, zdarma, k vytištění, obrázky, Bible a křesťanství, k vybarvení, online, obrázek, ke stažení, k vytisknutí

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..

Obrázek k vybarvení Samuel 2 k vytištění pro děti

Omalovánka s Samuel 2 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Chromium, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na tlustčí papír. K vybarvování pak může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako pastelové tužky, fixky, temperové barvy, olejové pastely a grafitové tužky. Možností je pro malé holčičky a chlapečky k dispozici ohromné množství. Obrázek Samuel 2 lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Samuel 2 má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří dětské oči, zrak dětí nebo též oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (např. pastelové tužky, fixky a temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy ptáků, hudební nástroje, zvířata a pochopitelně i Samuel 2 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají rostliny, čísla či různá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Pošťák Pat, Pat a Mat, Duhová nevěsta, Ferda mravenec nebo též Zootropolis. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejstahovanější omalovánky pro děti které zde máme ke stažení jsou: raketa, Santa Klaus, draci, lokomotiva nebo slon. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku Samuel 2.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů