Doporučené


Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek slepice k vytisknutí

Omalovánka Samuel 2 k vytisknutí

Omalovánka k tisku se jménem Samuel 2 ke kreslení pro chlapce i dívky. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně ze Samuelovy knihy 13:6-14. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Samuel 2 je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Samuel 2 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Samuel 2 - A5            Omalovánka - Samuel 2 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Samuel 2 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: Bible a křesťanství, zdarma, k vytištění, k vybarvení, obrázky, Samuel 2, k tisku, ke stažení, pro děti, online, obrázek, k vytisknutí

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..

Obrázek k vybarvení Samuel 2 k vytištění pro děti

Omalovánka s Samuel 2 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena k uložení v novém okně browseru (Opera, Mozilla apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s vysokou gramáží. K vybarvení potom může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako fixky, akrylové barvy, umělecké tužky, temperové barvy nebo též vodové barvy. Možností je pro malé děti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku Samuel 2 lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s Samuel 2 má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří čas, dětské oči případně oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé děti jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (třeba fixky, akrylové barvy a umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba čísla, postavy z pohádek, zvířata a pochopitelně i Samuel 2 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířata, lidské profese a druhy automobilů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Kuře Calimero, Příběh hraček, Princezna a žabák, Budulínek případně Blesk McQueen. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malé caparty které tady máme ke stažení jsou: plachetnice, psi, astronaut, piráti anebo netopýr. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s Samuel 2 líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů