Top obrázky


Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Samuel 2 k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší nazvaná Samuel 2 k omalování pro dívky. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně ze Samuelovy knihy 13:6-14. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Samuel 2 je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Samuel 2 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Samuel 2 - A5            Omalovánka - Samuel 2 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Samuel 2 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: obrázek, k vytisknutí, Samuel 2, ke stažení, zdarma, k vytištění, Bible a křesťanství, k vybarvení, k tisku, pro děti, obrázky, online

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..

Obrázek Samuel 2 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s Samuel 2 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Safari, Chrome apod.). Doporučujeme vytištění na papír s větší tloušťkou. K vybarvení potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako voskovky, vodové barvy, křídy, tužky či tempery. Malovacích potřeb je pro učitelky fakt mnoho Omalovánku Samuel 2 lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s Samuel 2 má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří dětské oči, čas a elektřinu. Omalovánky nejsou pro učitelky jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (například voskovky, vodové barvy nebo také křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy sportů, druhy automobilů, zaměstnání lidí a pochopitelně i Samuel 2 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé sporty, lidské profese anebo hudební nástroje. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro dospělé? Jsou to motivy Mickey mouse, Panenka Barbie, Adiboo, Želvy Ninja a Princezna a žabák. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro prcky které zde máme ke stažení jsou: astronaut, Santa Klaus, hasiči, kočka a loď. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou Samuel 2.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů