Nejvyhledávanější


Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka netvor zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti pojmenovaná netvor k vybarvení pro malé i větší děti. Omalovánka netvor je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Netvor - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Netvor - A5            Omalovánka - Netvor - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Netvor patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytištění, k vytisknutí, ke stažení, obrázek, k tisku, online, pro děti, k vybarvení, Zvířata, Netvor, obrázky, zdarma

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek k vybarvení Netvor k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s netvorem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stažení v novém okně browseru (Safari, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvování pak může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako tužky, křídy, fixy, umělecké tužky anebo propisovací tužky. Možností je dnes pro dívky i chlapce k dispozici vskutku hodně. Omalovánku netvor lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s netvorem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří peněženku, elektrickou energii nebo také zrak dětí. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (třeba tužky, křídy nebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různá zvířata, písmena, pohádkové postavy a pochopitelně i netvor :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé kytky, kytky a zvířátka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Království lesních strážců, Ninjago, Harley Quinn, Ratatouille nebo také Bořek stavitel. Je však složité je zdarma získat a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro školáky které tady máme ke stáhnutí jsou: slon, Santa Klaus, plachetnice, sněhulák či astronaut. Budeme rádi, jestliže se vám omalovánka netvoru bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů