Doporučujeme


Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Člověk - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka duchové zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí označená duchové k omalování pro předškoláky. Omalovánka duchové je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Duchové - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Duchové - A5            Omalovánka - Duchové - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Duchové patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: zdarma, omalovánky, obrázky, domalovánky, k tisku, k vytištění, k vytisknutí, pro děti, vymalovánky, zadarmo, elektronické omalovánky, online, dětské obrázky, Duchové

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Duchové k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s duchovým je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stažení v novém oknu prohlížeče (Safari, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. Ke kreslení potom může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako fixky, uhlíky, vodové barvy, tempery a nebo tužky. Kreslících potřeb je dnes pro tatínky vskutku velmi mnoho. Obrázek duchové lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s duchovým má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří čas, zrak dětí nebo také oči dětí. Omalovánky nejsou pro tatínky jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (například fixky, uhlíky či vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba lidské profese, písmenka, dopravní prostředky a pochopitelně i duchové :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy sportů, zvířata nebo hudební nástroje. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Hot Wheels, Lion King, Sněhurka, Lego příběh nebo také Ratatouille. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro chlapce které tady máme ke stáhnutí jsou: Popeláři, miminko, piráti, princezna nebo též princezna. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku duchové.


Najít na webu


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů