Výběr omalovánek


Omalovánka s nemocným pejskem

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Omalovánka duchové k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk pojmenovaná duchové k obarvování pro učitelky. Omalovánka duchové je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Duchové - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Duchové - A5            Omalovánka - Duchové - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Duchové patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: k tisku, k vybarvení, obrázky, omalovánka, k vytištění, Duchové, dětské obrázky, domalovánky, k vytisknutí, zadarmo, ke stažení, ke stáhnutí, Pohádky, zdarma

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Duchové k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s duchovým je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k uložení v novém oknu prohlížeče (Mozilla, Firefox apod.). Doporučujeme vytištění na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - uhly, propisovací tužky, vodové barvy, zvýrazňovače anebo grafitové tužky. Výtvarných potřeb je pro naše zlatíčka opravdu mnoho. Omalovánku duchové lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s duchovým má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří elektřinu, počítač a nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například uhly, propisovací tužky nebo také vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba pohádkové postavy, hudební nástroje, druhy sportů a pochopitelně i duchové :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají čísla, zvířata nebo též jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro starší děti? Jsou to motivy IronMan, Pat a Mat, Rumcajs, Marvel Rocket a nebo Asterix a Obelix. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejhledanější omalovánky pro maminky které tady máme ke stáhnutí jsou: traktor, pes, sněhulák, kočka či hasiči. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem duchové.


Vyhledávání


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů