Nejoblíbenější


Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Mořská víla - obrázek, omalovánka k tisku

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Rusalka - obrázek, omalovánka k tisku

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka duchové k tisku, vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší uložená pod názvem duchové k obarvení pro předškolní děti. Omalovánka duchové je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Duchové - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Duchové - A5            Omalovánka - Duchové - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Duchové patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: domalovánky, k tisku, omalovánka, Duchové, k vytisknutí, obrázky, vymalovánky, ke stažení, k vybarvení, pro děti, omalovánky, zadarmo, obrázek, dětské obrázky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Duchové k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s duchovým je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Mozilla, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - propisovací tužky, fixy, křídy, uhlíky případně grafitové tužky. Potřeb na malování je pro kluky vskutku mnoho. Omalovánku duchové lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s duchovým má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří počítač, oči dětí a čas. Omalovánky nejsou pro kluky jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (např. propisovací tužky, fixy či křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba kytky, jednotlivá zvířata, rostliny a pochopitelně i duchové :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmena, čísla nebo též zvířátka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Mimoni, Shimmer a Shine, Lady a Tramp, Kouzelná beruška a černý kocour a Budulínek. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší které zde máme ke stáhnutí jsou: slon, astronaut, auta, astronaut a lokomotiva s vagónky. Užijte si omalovánku duchového, budeme rádi, pakliže se vám bude líbit.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů