Doporučujeme


Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka snídaně k vytisknutí

Omalovánka s názvem snídaně k omalování pro nejmenší děcka. Omalovánka snídaně je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Snídaně - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Snídaně - A5            Omalovánka - Snídaně - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Snídaně patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: Jídlo, k vytištění, ke stažení, Snídaně, zdarma, obrázek, k tisku, online, k vybarvení, obrázky, k vytisknutí, pro děti

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Snídaně k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s snídaní je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Safari, Mozilla apod.). Doporučujeme tisknutí na silný a tvrdý papír. K vybarvení potom může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako vodové barvy, voskovky, olejové pastely, uhlíky nebo též tužky. Výtvarných potřeb je pro nejmenší děti k dispozici vskutku hodně. Obrázek snídaně lze taky vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s snídaní má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří zrak dětí, počítač či elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba vodové barvy, voskovky anebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zaměstnání, hudební nástroje, kytky a pochopitelně i snídani :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy sportů, písmenka nebo také druhy jídel. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Alf, Pat a Mat, Hledá se Dory, Bořek stavitel či Tom a Jerry. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které tady máme ke stáhnutí jsou: Popeláři, sněhulák, koně, piráti a nebo astronaut. Nechť vám omalovánka s snídaní přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů