Výběr omalovánek


Omalovánka Rakety určená k tisku

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Omalovánka snídaně k vytisknutí

Dětská omalovánka pojmenovaná snídaně k omalování pro naše milé prcky. Omalovánka snídaně je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Snídaně - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Snídaně - A5            Omalovánka - Snídaně - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Snídaně patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: ke stažení, Snídaně, k vytištění, k tisku, obrázky, pro děti, k vytisknutí, k vybarvení, online, obrázek, zdarma, Jídlo

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Snídaně k vytištění pro děti

Omalovánka s snídaní je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stáhnutí v novém oknu browseru (Opera, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. K obarvení pak může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, uhly, propisovací tužky, vodové barvy nebo také pastelky. Možností je dnes pro dívky i chlapce vskutku mnoho. Obrázek snídaně lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s snídaní má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří peněženku, dětské oči nebo též počítač. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (kupř. umělecké tužky, uhly a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba hudební nástroje, čísla, druhy automobilů a pochopitelně i snídani :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, písmenka případně druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Blesk McQueen, Marvel Rocket, Pinocchio, Paw patrol nebo též Bob a Bobek. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejvyhledávanější omalovánky pro menší i větší děti které tu máme k uložení jsou: loď, raketa, netopýr, drak a nebo auto. Nechť vám omalovánka s snídaní přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů